Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MarekW

Damski Diver

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Szanowni, czy możecie polecić damski diver byle nie czarny i granatowy wiem utrudniam tylko:) ale temat nie jest trywialny:). Powiedzmy do 5 000 pln kwarcowy. Może być używany. Będę ogromnie wdzięczny za pomysły i sugestie:)

 

Pozdrawiam

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christopher Ward C60 Trident Pro GMT 600 rozmiar 38 mm

 

c60-38agm2-sokwo-bo_fr.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie znajdziesz masę dobrych kwarców, szwajcarskich, japońskich czy niemieckich. Moja pani wcale nie przejmuje się wielkością, lecz wagą tak!. Zwróć uwagę na czytelność i wodoszczelność, nie musi być 600 m, ale 50 też chyba nie, jeżeli to ma być diver w którym można pływać (i zrobić małą szybką przepierkę).  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym przedziale można już poszukać Taga, ewentualnie coś z Longinesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omega 300M lady- 28mm i 5600PLN za nowy. Śliczny zegareczek post-102688-1540761977,6033_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powitoł

Żonka ze dwa tygodnie temu do mnie: eterna to dobra marka? Bo nie znam... różowy to nie, ale na czterdziestkę niebieski mógłbyś mi kupić:

Eterna-Lady-KonTiki-Diver-128241661419-8

http://manufakturazegarkow.pl/eterna-dla-prawdziwych-pasjonatek-podrozowania/

 

Raz - w sumie ładny, ale pińćdwieście za małego kwarca na pasku to mi się nie uśmiecha.

Dwa - sfrajerowałem się, bo na swoją czterdziestkę zamówiłem zegarek za pół tego...


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej budzetu kwarc 200m od Edoxa np https://www.jomashop.com/edox-watch-54004-3bum-ain.html 

lub bardziej utytułowany... kwarc 300m Taga Aquaracer https://www.jomashop.com/tag-heuer-aquaracer-waf1311ba0817.html (cały jasny) jest jeszcze poniżej budzetu (600$)  Ball jasny w automacie, lub 

Longines Hydrocomquest polowanie na jasny- około 600/700 $. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.