Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Lestaf

Smartwatch

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam GPS 3 od Garetta i jestem z niego bardzo zadowolony, Za tą cenę to naprawdę bardzo fajny smartwatch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydatne jest sparowanie smarta z telefonem, pomiar tętna i możliwość komunikacji, ale przy założeniu, że bateria wystarczy na min 3 dni. W tym celu nabyłem nowego Samsunga Galaxy 46mm. Ten model daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wszedłem w posiadanie apple watch 6. Od dłuższego czasu intrygowały mnie smartwatche i chciałem sprawdzić jak to działa. Myślałem nad zakupem tańszego apple watcha 3ki albo SE, ale skończyło sie na najnowszym modelu. Stwierdziłem, że jak już kupię to i tak nie będę go sprzedawał, więc się tak szybko nie zestarzeje. Dodatkowo od marca praktycznie nie wychodzę z domu (praca zdalna), więc coś co przypomina żeby wstać od kompa, może okazać się całkiem przydatne. Mam go parę dni, więc na razie jest lekka euforia bawię się pomiarami tętna, nasycenia krwi tlenem, EKG itp. ale już zaczyna mnie drażnić bateria ;) Dodatkowo apple przy najnowszych produktach zrezygnował z dodawania ładowarki, przy czym brakuje trochę konsekwencji iphone otrzymuje kabel z końcówką USB-C, a zegarek z USB-A. Na razie przekładam kable do ładowania, ale rozglądam się za jakąś stacją dokującą. Pytanie czy są na forum użytkownicy apple watchy i posiadają stację godną polecenia?

 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez od paru dni mam Apple Watcha, ale trochę skromniejszego, bo SE. Wymieniłem ostatnio smartfona na pierwszego w życiu Iphona i uznałem, ze fajnie będzie stworzyć mały ekosystem Apple :) Apple Watch w porównaniu do mojego poprzedniego smartwatcha to jak niebo a ziemia, wszystko działa szybko i sprawnie. Tylko bateria mogłaby być lepsza, ale tragiczna tez nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo do aktywności fizycznych to jest najlepszy gadżet! Pewnie istnieją dokładniejsze zegarki biegowe, ale cała ta zabawa w zamykanie pierścieni, rywalizacje itd. to kupa frajdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam do aktywności wolę Garmina. Jest prosty w obsłudze i mega czytelny.
Pomimo posiadania już 3-go japkozegarka, nadal nie jestem do niego przekonany. Owszem jako zegarek i do odczytywania wiadomości czy zerknięcia kto dzwoni lub nawet odebrania rozmowy, bez wyciągania fona z kieszeni, to fajny gadżet.
Ale wkurza mnie niemal codzienne ładowanie.
5b6d95bfac5d660ddceeeacb0c9c4428.jpg&key=ff5bcb2be63d54c2844c31fd6bea5ee1d7989738f4cb7ed90e18d9a2b7af81d5


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wcześniej biegalem z Samsungiem Gear S3, którego dodatkowo używałem jako zestawu głośnomówiącego w aucie, centrum powiadomień itd. Akurat prowadzę taki tryb życia, że funkcje smart w zegarku bardzo mi się przydają.Biegam z kolei bardzo amatorsko, tak około 12 km trzy/cztery razy w tygodniu, żeby potem nie biegać zupełnie przez tydzień/dwa, więc zegarek czysto biegowy jest nie dla mnie. Porównując dokładność pomiarów, szybkość działania i funkcjonalność tych dwóch zegarków, muszę przyznać, że Apple Watch jest genialny! Z wypiekami czekam na premierę siódmej generacji, która podobno ma mierzyć poziom alkoholu we krwi! Jeśli to się okaże prawdą, to oczekujcie rzetelnego, długodystansowego testu tej funkcji, którą opiszę w obszernej recenzji na tym forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony na alli default_biggrin.png Sto i kilkanaście cebulionów21b57f88576c417b75c168bad3546006.jpg&key=c742ad71bbf165defb95dfcdfb4683e7c60a795d5121c42775dfabafbc7e8faa

Hogg



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, poszukuję czegoś dla narzeczonej, coś co dobrze współgra z iPhone (niestety Samsung ma z tym problem) i dobrze wygląda (najlepiej złota bransa).

 

Apple watche odpadają, bo nie są zbyt urodziwe. Coś o Fossilu myśleliśmy. Macie jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Iphona ma sens tylko Apple Watch. Jak chcesz żeby był ładny, to kup ze złotą kopertą i bransoletą mediolańską :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż niezbyt, żeby to chociaż okrągłe było... Podobno Fossil coś tam się przebij przez iPhonowskie bariery i jakoś współgra. Życie z iPhonem nie jest łatwe 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prostokątny smartwatch jest najbardziej praktyczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2021 o 11:16, Lestaf napisał(-a):

Prostokątny smartwatch jest najbardziej praktyczny

Niby tak, ale czy ja wiem czy chodzi o praktyczność 😛

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No akurat w przypadku smartwatcha to moim zdaniem chodzi tylko i wyłącznie o praktyczność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję, noszę Appel Watch na co dzień, bo jest do bólu użyteczny w pracy, w sklepie, podczas spacerów i innych delikatnych zajęć sportowych. Można z niego wysyłać wiadomości, odpowiadać na email, odbierać rozmowy telefoniczne i  sterować różnymi rzeczami  w domu. No i co bardzo ważne, można też nim sprawdzić czy nam jeszcze serce bije 😜  Ale, na okazje bardziej formalne tylko zegarek mechaniczny ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie AW bardzo motywuje do ruchu. Odkąd go mam schudłem już ponad 10 kg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to Mi Band motywował ;) I waga od nich, super rzecz. Ale narzeczona ma nie lubi mechanicznych i w ogóle ze wskazówką. Dlatego też szukamy smarta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.06.2021 o 11:16, Lestaf napisał(-a):

Prostokątny smartwatch jest najbardziej praktyczny

Moja mama dostała amazfit gts po niespełna 3miesiecy mojego użytkownika. Rewelacyjny, lekki wygodny. Bardzo zadowolona, po użytkowaniu band5. Broniłam tezy tylko prostokąt.. do czasu zakupu i przyklejenia się właściwie gt2pro. Duży cięższy ale niesamowicie wygodny. Więcej czytam z tarczy większe nijako litery. Czasem to się liczy. :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie chodzę z apple watch se. Dostałem w prezencie, za mną już kilka miesięcy noszenia. Szczerze to nie byłem do niego przekonany i nie wiem czy bym go sobie kupił gdyby bliska mi osoba nie chciałą go kupić. Jednak teraz z każdym dniem coraz bardziej się do niego przekonuję i zauważyłem, ze jak akurat nie mam go na sobie, to zaczynam go szukać oraz brakuje mi go. Jest to najtańszy model ze wszystkich smartwatchy, funkcji nie ma spektakularnie dużo, ale raczej te najbardziej przydatne. Największą zaletą jest dla mnie możliwość płatności bezprzewodowych, od dłuższego czasu płacę apple pay, co w przypadku zegarka jest jeszcze bardziej wygodne. Po drugie mogę lepiej kontrolować multimedia w telefonie za pomocą zegarka. Lepiej zapauzowac czy kliknąć na nowy utwór za pomocą zegarka, niż wyjmować smartfon i klikać na niom.  Wiosną jak jeszcze biegałem to oczywiśćie korzystałem z funkcji sportowych. Aczkolwiek zastanawiam się obecnie nad kupieniem nowszej serii: https://ispot.pl/apple-watch-czerwony Szczegolnie, ze ispot miał obecnie kilka znizek na wiele odcieni.

Edytowane przez burt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy chińskie smartwatche są warte uwagi. Mam na myśli takie do 200 zł kuszą mnie ostatnio takie wynalazki tylko nie wiem czy warto.

Dlaczego chiński a nie coś markowego nie wiem czy się przyzwyczaję czy jest to chwilowa fanaberia. Automaty mają coś w sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do 200zł to raczej smart opaski jedynie wchodzą w grę, jak Xiaomi Mi Band czy coś od Huawei lub Amazfita. Smartwatch'a za takie pieniądze to radziłbym sobie odpuścić. Pełno jest recek na necie takich wynalazków i żadna niezbyt pozytywna.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.