Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

NavyBlue

Szybka do Junghans Max Bill

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

wczoraj mój Junghans zderzył się ze ścianą i niestety ucierpiała szybka. Niby mikro defekt ale z drugiej strony na tyle duży, że rzuca cień na cyferblat. Czy orientujecie się jaki jest koszt jej wymiany i kto byłby w stanie podjąć się tego zadania? Dodam, że polerka raczej nie wchodzi w grę bo fragment szybki jest wykruszony, a nie porysowany. Pomożecie? :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem zapytanie do Zegarki Zielona Góra bo chyba jako jedyni mają pełną ofertę Junghansa z serwisem na miejscu. Może nie będzie tak źle bo te 500zł to tak mocno na wyrost się wydaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wymiana na nową oryginalną, albo dorobienie, np. Warszawa, ul. Zwyciężców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A orientujesz się jaki może być koszt takiej operacji? Dawno temu dorabiałem akrylową szybkę w innym zegarku i nawet w połowie nie dorównywała jakością Jughansowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że jak mój kolega kupował (parę lat temu) swojego Chronoscope, to od razu u AD kupił zapasowe plexi za ok 150zł. Przejdź się może do dystrybutorów i popytaj czy mogą Ci ściągnąć?

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zapytać u Arka z Tempusa w Łodzi. Widziałem u niego w sprzedaży Junghansy, także serwis i części też na pewno ogarnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie wycenili mi to na 300zł w autoryzowanym serwisie, razem z robocizną. W taką kwotę celowałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile trwa zamowienie? na pasek do junghansa czekam juz 4 miesiace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ile trwa zamowienie? na pasek do junghansa czekam juz 4 miesiace...

 

Nie złożyłem jeszcze zamówienia. A co do paska to mam nówkę, nie noszoną. Jak kupiłem zegarek to od razu przełożyłem na Hirscha. W razie czego, zgłaszaj się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.