Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sir.COLA

który protrex

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

mam pytanie jak w temacie

 

moze mi ktos opisac różnice w tych modelach ??

 

PRW-3500T-7CR vs PRW-2500T-7CR

 

i wypowiedzieć się który polecacie (chyba ze ktoś ma jakąś inną alternatywe w podobnej cenie)

 

z góry dziękuje za odpowiedz

PRW-3500T-7CR vs PRW-2500T-7CR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardziej podoba 2500, lubię mieć dużo informacji na ekranie w cyfrowym zegarku. Funkcjonalnie podobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jestes pewien ze chcesz protreka? Kiedys tez myslalem ale mysle ze Roman to jesli chodzi o sensory to samo. A tu jednak masz cala budowe G

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jestes pewien ze chcesz protreka? Kiedys tez myslalem ale mysle ze Roman to jesli chodzi o sensory to samo. A tu jednak masz cala budowe G

 

co masz na mysli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że kolega miał na myśli to, że te Protreki mają ten sam zestaw sensorów co Casio DW9400 Rangeman, zwany przez "pozdro dla kumatych" Romanem, dodatkowo w obudowie G-Shock, która powinna dawać więcej ochrony niż w Protrekach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz rozumiem - jednak w g-shock'ach nie ma tytanowych bransolet 

a one bardziej mi sie podobaja niz guma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz rozumiem - jednak w g-shock'ach nie ma tytanowych bransolet 

a one bardziej mi sie podobaja niz guma

 

Co do tytanowej bransolety - to znajdź kogoś kto rok użytkuje ten zegarek i obejrzyj bransoletę ;)

Miałem PRW-3500 i 2500 standardowe na paskach, osobiście uważam że 2500 jest zdecydowanie lepszy, wygodniejszy, w użytkowaniu ze względu na kształt koperty - bezel nie przeszkadza, nie przekręca się "sam" zegarek lepiej leży na nadgarstku i w/g mnie ładniej wygląda, ale to ostatnie wiadomo kwestia gustu.

 

Co do użytkowania sensorów w tych dwóch modelach to osobiście nie widziałem żadnej różnicy. 

 

Edit: co do relacji GW-9400 do jakiegokolwiek protrek'a to g-shock bije je na głowę, choćby tym że jak nawet Ci się zniszczy pasek i bezel to małym kosztem, wykręcając cztery śrubki wymieniasz go i masz zegarek jak nowy bo żeby zarysować szkło w g-shocku to musisz mieć talent.

Jeśli chcesz zegarek do intensywnego użytkowania, daruj sobie protrek'a... 


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tytanowej bransolety - to znajdź kogoś kto rok użytkuje ten zegarek i obejrzyj bransoletę ;)

 

co do bransolety to mam PRG 500T i wlasnie dlatego ze mi sie wytarlo zapiecie (sama klapka lata) to kupuje teraz inny zegarek - bo za bransolete zawolali mi 500 zl a za zapiecie do PRG-500T 300 zł

 

lekka przesada (moja opinia) 

 

P.S. moze ktoś z was zna sklep z lepszymi cenami

 

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to mialem na mysli. Bransoleta dla mnie nadaje sie tylko na wyjscie lub jeski ktos pracuje bardziej statycznie. Ja takiej pracy niemam i bransoleta jest dla mnie pomylka. Zreszta z tego co slyszalem protreki maja wypasc z oferty u nas. Nie dziwi mnie to. Zdecydowanie zgadzam sie z Daito teraz protreki raczej nie maja szans do gshockow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie to mialem na mysli. Bransoleta dla mnie nadaje sie tylko na wyjscie lub jeski ktos pracuje bardziej statycznie. Ja takiej pracy niemam i bransoleta jest dla mnie pomylka. Zreszta z tego co slyszalem protreki maja wypasc z oferty u nas. Nie dziwi mnie to. Zdecydowanie zgadzam sie z Daito teraz protreki raczej nie maja szans do gshockow.

 

Nie tak do końca się zgadzam z twierdzeniem, że ProTrek nie ma szans z G-Shock. Po pierwsze wygląd. Wiadomo, że to kwestia gustu, jednak mi znacznie bardziej podobają się ProTreki. I to właśnie z tytanową bransoletą. Dzięki temu potężny zegar da się normalnie nosić. Jedni mówią, że tytan "dziadzieje", ja bym to nazwał, że zaczyna wyglądać jak tytan, a nie stal. Poza tym ponoć bardziej antyalergiczny - nie mam alergii, więc nie wiem i nie potwierdzę.

 

Od biedy tytanowy ProTrek z bransoletą moim zdaniem ujdzie do stroju casual business (sportowa marynarka), o tyle G-Shock będzie wyglądał dość egzotycznie, szczególnie w jakimś innym kolorze niż czarny. Mój PRW-2000T jest dość płaski, więc nie ma problemu, wysoki G-Shock raczej będzie przeszkadzał. Dla ekscentryka jak znalazł, ale ja do nich nie należę.

 

Ponadto wyświetlacz - preferuję duże cyfry wskazujące godzinę.

 

Podsumowując - każdy musi wybrać to co mu bardziej odpowiada. Najlepiej pójść do sklepu i obejrzeć na żywo na własnym nadgarstku. Potem popytać o jakość noszenia i eksploatacji. Raz wybrać i więcej nie szukać, choć... to nie na tym forum. Tu mam wrażenie, że większość (w tym i ja) preferuje ciągły ruch w kasetkach. Więc żeby nie było za miło zaopatrzyłem się w PRW-5000T który ma wszystkie wady G-Shoków przy braku ich zalet. Ale jest ProTrek i mnie się podoba.


Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.