Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
vvv

Spotkanie w Katowicach

Spotkanie w Katowicach  

21 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy, wspólnie z kolegą Michałem (@gasp50) zauważylismy, że w miarę często bywamy w sklepach z zegarkami w SCC w Katowicach i tym sposobem narodził się pomysł by zorganizować spotkanie.

Ta sztuka udała się już Michałowi parę lat temu, więc liczymy, że i tym razem nam się powiedzie.

Zakładam temat by po pierwsze rozeznać kto jest zainteresowany spotkaniem, a po drugiej by zebrać propozycje na interesującą Was formułę spotkania (na tym etapie nic nie jest przesądzone). Oczywiście Wszyscy nie tylko osoby z Katowic ;) są mile widziani!

 

Silesia wydaje się dobrym miejscem z kilku względów: jest tam kilka restauracji/kawiarni w których można usiąść, obszerny parking, łatwy dojazd oraz sklepy z zegarkami. Wielu z nas często bywa tam ze względu na zakupy, więc może uda się upiec dwie pieczenie przy jednym ogniu ;) jednak jesteśmy otwarci na inne propozycje.

 

Zapraszam o komentowania i mam nadzieję do zobaczenia wkrótce ;)

 

 

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCC dla mnie OK - wstępnie jestem chętny, mam nadzieję, że termin mi zagra - ja w zasadzie jestem uzależniony od tego czy ktoś będzie mógł w danym momencie zostać z synem (żona ma co jakiś czas nocki i wtedy wypadnę z gry)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ogromną przyjemnością :)! Zależnie od formuły - dla mnie może być weekend lub w tygodniu, ale proponowałbym wieczorem bardziej, niż jakieś fajfy

 

To ja w ogóle zaproponuję formułę może: sobota, jeff's , pifko, żarcie z karty?

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCC dla mnie OK - wstępnie jestem chętny, mam nadzieję, że termin mi zagra - ja w zasadzie jestem uzależniony od tego czy ktoś będzie mógł w danym momencie zostać z synem (żona ma co jakiś czas nocki i wtedy wypadnę z gry)

A syn nie może przyjsć z Tobą ?

 

Edycja:

Sorka, myślałem że nowy post podepnie się do starego

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A syn nie może przyjsć z Tobą ?

 

Edycja:

Sorka, myślałem że nowy post podepnie się do starego

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jak się dacie zegarkami pobawić to niech się wdraża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się dacie zegarkami pobawić to niech się wdraża

A czemu nie? Co my niby innego robimy ze swoimi zegarkami ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ogromną przyjemnością :)! Zależnie od formuły - dla mnie może być weekend lub w tygodniu, ale proponowałbym wieczorem bardziej, niż jakieś fajfy

 

To ja w ogóle zaproponuję formułę może: sobota, jeff's , pifko, żarcie z karty?

 

Dla mnie taka formuła, super!

 

Nie chciałem pisać w pierwszym poście, u mnie z terminem może być większy problem. Ze względu na pracę ostatnio często częściej mnie nie ma w Polsce niż jestem, ale sobota powinna być do ugryzienia i postaram się dostosować


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok, to może trzeba już faktycznie dogadywać daty - 16 do 20 listopada mnie nie ma - reszta na razie na tak do dogadania

 

W ogóle u jeffa mają zdaje się taki osobny pokoik na końcu, więc można myśleć o rezerwacji w bardziej komfortowych warunkach

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam pokoik jest. Kiedyś miałem tam spotkanie firmowe i spokojnie mieści się tam kilkanaście osób.

 

Czyli na razie brzmi jak 24 listopada jako pierwsza data w którą możemy celować?

 

Zawsze możemy zrobić spotkanie opłatkowe w grudniu ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możemy celować w 10 listopada ale to może być karkołomne

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie możliwe wstępnie: 10.11 / 1.12 / 8.12.

Taka salka byłaby wskazana, ostatnio siedzieliśmy na tej altanie przy pasażu i szczerze przyznam, że czułbym się bardziej komfortowo w ustronniejszym miejscu;)


instagram.com/average_watch_enjoyer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dopiero teraz forum na wieczór oczywiście wpadnę na uzgodniony termin

+1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam chętnie choć 23-25.11 nie ma mnie na Śląsku:( Sztolnie w SCC mogę polecić oprócz Jeffsa :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam chętnie choć 23-25.11 nie ma mnie na Śląsku:( Sztolnie w SCC mogę polecić oprócz Jeffsa :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A propos sztolni.. to tak mi się skojarzyło, że jak spotkanie na Śląsku to możemy zrobić na grubo i zjechać sobie do pubu 320m pod powierzchnią - kopalnia guido:d piszą, że mają swoje własne piwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ulala:) czy nasze zegarki wytrzymają dekompresje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SCC to fajny pomysł, może mi się uda do Was dołączyć. Osobiście wolałbym Bierhalle bo piwko lepsze, ale z Jeff'sa można z kuflem zapuścić się do Kruka ;)

A tak w ogóle jaki zegarek trzeba mieć ze sobą? Bo ktoś w Rolexie pisał, a mnie ten zegarek pasuje tylko do gajerka, letko nie po drodze z Jeffsem  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chętnie pojawiłbym się na spotkaniu. Mnie najbardziej pasowałoby wieczorem w środę/czwartek/piątek w jakimś tygodniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wpasujemy sie w happy hours w jefie mamy dwa napoje za jeden kolejny plus

A szczególnie kawałek miesa by sie sprzydalo przerzucić hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak termin podpasuje to może bedzie też dwuosobowa delegacja z Podkarpacia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony SCC to luźna propozycja bo myślę, że frekwencja może być największa. Sztolnia też jest bardzo dobrym lokalem, na grubo zawsze można iśc na sushi obok ;) Możemy też szaleć i jechać do Guido, Śląsk jest na tyle dobrze skomunikowany, że raczej takie dystanse nam nie straszne. 

 

Ja do 24.11 raczej nie będę dostępny, 1.12 też jest ok potem na pewno będę dostępny od 21.12 ale jak większości będzie pasował inny termin na pierwsze spotkanie to myślę, że trzeba od czegoś zacząć. Może z czasem nabierzemy regularności ;)

 

Michał zawsze jesteście mile widziani!

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak termin podpasuje to może bedzie też dwuosobowa delegacja z Podkarpacia :)

Bardzo fajnie temat się rozwija miło by było

 

Janku trzeba zgrać termin może faktycznie przed świętami gospodarz musi być: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze jacys koledzy z Krakowa po sasiedzku sie wybiora ?

Fajnie tlby było gdyby godzina nie była jakos bardzo póżna bo trzeba jeszcze jakos wrocic :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.