Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
vvv

Spotkanie w Katowicach

Spotkanie w Katowicach  

21 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że weekendy handlowe, zwłaszcza w końcówce roku to w SCC jest armagedon pomieszany z sajgonem, popołudniu czy wieczorem jest kolejka do wjazdu... Lepszy IMO byłby wolny weekend albo nawet zwykły dzień tygodnia  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możemy spróbować wybrać oficjalny termin spotkania i wtedy można wybrać zupełnie inne miejsce niż SCC, a niezależnie dawać znać w temacie jak ktoś planuje być w SCC i ma chwilę na kawę, żeby usiąść i pogadać.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poprostu w dobrej knajpce zarezerwowac stolik po potwierdzeniu osób i coś wyjdzie ta salka w jefie nie jest taka zła myślę ze w scc zawsze gdzieś się zaparkuje w tym molochu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z przyjemnością dołączę ale tak jak jednemu z kolegów bardziej pasuje mi dowolny wieczór w tygodniu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że się pojawiła taka inicjatywa spotkaniowa w Katowicach :) Ja na pewno przybędę, tylko pod warunkiem, że to będzie w tygodniu, niestety w weekendy w tym roku raczej wszystkie jestem poza Śląskiem  :unsure:

 

Co do Guido, to bardzo fajne miejsce do zwiedzenia i polecam, ale robić tam na dole spotkanie zegarkowe to trochę słaby pomysł - mało miejsca no i ciemno, jak to w kopalni :lol:    

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do spotkania w tygodniu, to dla mnie ostatecznie też może być, ale pewnie przed 18 mogę mieć problem dołączyć...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna inicjatywa!

 

Proszę, zróbcie trochę zdjęć, napiszcie podsumowanie i umieścimy to na stronie Klubu!

 

Właśnie takie pomysły i spotkania są najważniejsze dla Klubu i nas wszystkich.

 

A na marginesie - pub w kopalni Guido rzeczywiście jest fajny, piwo całkiem, całkiem ;)

Jedzenie jakieś tam było, ale bardziej barowe.

Edytowane przez Togusa

Piotr

www.neverassume.info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grupę mamy już całkiem silną:

Vvv

Gasp50

Denver47

Szyszkops

Robertn 1.12 /8.12

Mat_44

Nomysz4

Valygaar

Johnwayne21 – w tygodniu

Christo – w tygodniu

GREGG – w tygodniu 

Muzzy

 

Teraz pozostaje jeszcze dogranie terminu. Z terminów weekendowych - 1.12 wydaje się pierwszym w który możemy celować. Z terminów w tygodniu - pytanie do kolegów którym pasuje w tygodniu, który dzień proponują (myślę, że ostatni tydzień listopada jest realny)?

Jak będziemy mieli datę dla spotkania w tygodniu, wrzucę do pierwszego posta ankietę z datami do wyboru plus z listą lokali które już padły - vox populi, vox Dei


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z terminów w tygodniu - pytanie do kolegów którym pasuje w tygodniu, który dzień proponują (myślę, że ostatni tydzień listopada jest realny)?

 

Jeżeli ostatni tydzień listopada, to poproszę 26 albo 27 (poniedziałek / wtorek), potem od 28 jestem kilka dni za granicą 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu dla mnie każdy dzień może być - po godz. 17/18 będę w stanie dołączyć...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi pasuje każda sobota poza 15.12.  

Najlepiej tak w póżnych godzinach popołudniowych czyli ok 16 - 17. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie w tygodniu pasuje każdy dzień, nawet rano/przed południem ;) Odpadają tylko środy wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piszcie a przybędę ewentualnie usterka na budowie może mnie wykluczyć ale nie powinno być zawsze pod górkę :rolleyes: 

tydzień pasuje okolicznym tubylcom może spróbujmy dopasować jakiś weekend aby delegacja mogła przybyć tak jak Janek napisał

napiszmy daty tydzień/weekend może piątek byłby do zniesienia dla kolegów z poza śląska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeszcze mi przyszło do głowy - od 3 do 14 grudnia jest przecież szczyt klimatyczny i miasto będzie oblężone - także spotkanie w tym okresie nie ma sensu, wszędzie będą mega korki i tłumy w knajpach...

 

Przy okazji, popatrzcie sobie, jakie sa ceny za wynajem mieszkań w tym okresie okres  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i z SCC jest jeszcze ten problem, że wpadamy już w okres przedświąteczny, więc też będzie tam masakra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to moze 17.11 ? bo tydzien poźniej juz Andrzejki wiec odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie nie ma od 16 do 20 listopada

 

A chętnie bym Kolegów wreszcie na żywo poznał

Edytowane przez Szyszkops

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to może ustalmy jakieś konkretne daty i autor wątku postawi ankietę, bo inaczej do niczego nie dojdziemy

 

Np. 17.11 jeżeli w weekend, 27.11 w tygodniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny wynajmu mieszkań są mega, sam się zastanawiałem czy nie podnająć swojego ;) można za tą kasę spędzić czas w jakimś ciepłym miejscu.

 

Ok to stawiam ankietę z 17.11, 27.11 i 1.12

Na ten moment rozumiem trzy restauracje z SSC ( Jeff's, Bierhalle, Sztolnia) czy mamy jeszcze jakąś propozycję?

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny wynajmu mieszkań są mega, sam się zastanawiałem czy nie podnająć swojego ;) można za tą kasę spędzić czas w jakimś ciepłym miejscu.

 

Haha też o tym pomyślałem. Za 2-pokojowe mieszkanie na 4 osoby można zgarnąć z 10k za 2 tygodnie  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha też o tym pomyślałem. Za 2-pokojowe mieszkanie na 4 osoby można zgarnąć z 10k za 2 tygodnie :blink:

Żartujecie??

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujecie??

 

 

Te 10k to oszacowałem według stawek z airbnb, na bookingu jest sporo drożej  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę... jakbym się spiął to by było na Moona np... a nie sorry, trzeba pewnie by się podzielić z żoną

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w mordę... jakbym się spiął to by było na Moona np... a nie sorry, trzeba pewnie by się podzielić z żoną

 

 

Nawet po podziale by było nieźle, na pół Moona byś miał  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.