Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
vvv

Spotkanie w Katowicach

Spotkanie w Katowicach  

21 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ale jakoś mi się nie chce kombinować

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się nie chce kombinować no i przede wszystkim wpuszczać kogoś do własnego łóżka :rolleyes: ale np. dzisiaj znajomy mówił, że jego teściowa puszcza mieszkanie w najem i wybywa w góry na 2 tygodnie. Starczy na fajny wyjazd i jeszcze kilka tysi jej zostanie w kieszeni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z łóżkiem nie mam akurat problemu, ale za to musiałbym wywieźć trochę rzeczy z mieszkania, a mi się nie chce, no i pewnie musiałbym wbić do moich starych - a jakoś nie widzę tego na 2 tygodnie za to remont sponsorowany przez szczyt klimatyczny to by było coś

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę wątek poszedł w hotelarstwo. Mój głos na ten moment na 17.11, bo nie znam jeszcze grafiku żony na grudzień. Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na 1.12 - ewentualnie 27.11 też ok

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na 1.12 - ewentualnie 27.11 też ok

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ewidentnie mnie unikasz:p grudnia nie wykluczam ale 27.11 prawdopodobnie nocne testy i delegacja:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewidentnie mnie unikasz:p grudnia nie wykluczam ale 27.11 prawdopodobnie nocne testy i delegacja:/

Nie możesz se Moona w dzień testować ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz se Moona w dzień testować ?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

:D

 

Tyle, że to na trasie Warszawa - Gdańsk :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z łóżkiem nie mam akurat problemu, ale za to musiałbym wywieźć trochę rzeczy z mieszkania, a mi się nie chce, no i pewnie musiałbym wbić do moich starych - a jakoś nie widzę tego na 2 tygodnie za to remont sponsorowany przez szczyt klimatyczny to by było coś

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Mam dokładnie ten sam problem, piwnicy by mi zabrakło żeby wszystkie graty schować ;)

 

 

W temacie ankiety na razie: 8 głosów oddanych, wstępnie wygrywa lokal z widokiem na Rolexy ;) tj. Jeff's. W kwestii daty, jeszcze wszystko może się zmienić, więc proszę kto jeszcze nie zagłosował niech odda głos.

 

Mnie łatwiej o termin w weekend niż w tygodniu, stąd wybrałem 1.12, ale jak 27.11 wygra to też postaram się być, ale ze względu na pracę nie mogę obiecać.

 

Jak już będziemy mieli datę to pozostanie dograć godzinę i postaram się zrobić rezerwację.


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem, Panowie (jakieś Panie?)!

 

Mam na imię Olga i gościnnie podglądam Wasze zegarki... Poszukuję zegarka na prezent dla męża i tak trafiłam na forum. Zazdroszczę Wam znajomości tematu, oka do podróbek i zaangażowania w społeczność zegarkową. Z zaciekawieniem obserwuję inicjatywę spotkania na Śląsku, ponieważ też jestem stąd. Czy mielibyście coś przeciwko temu, żebym - jeśli termin, dzieci i tajemnica przed mężem pozwolą - wpadła na spotkanie, może czegoś się od Was nauczyła, dowiedziała się na co zwrócić uwagę itp.?

 

Z pozdrowieniami,

Olga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy :) Marek też będzie z synem ( :D), to możesz wziąć swoje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli u mnie byłoby ok z czasem to również bym był. :)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie wychodzi na to, że będzie najgorszy możliwy dla mnie termin czyli 1 grudnia  :(

Głosujcie za wtorkiem, to stawiam pierwszą kolejkę piwka dla wszystkich  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No od początku mówię, że wtorek też ok !!!

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kolega GREGG silnie lobbuje za wtorkiem sprawa na ten moment wygląda tak, że zrobiłem dwie rezerwacje ;)

 

Mamy rezerwację zarówno na wtorek od 17.00 do zamknięcia i na sobotę tutaj od 15.00 do ok. 17.45, niestety inna grupa już zrobiła rezerwację od godziny 18. Tutaj pytanie do Was czy zrobić ew. rezerwację na sobotę od 14.00, żebyśmy mieli więcej czasu.

 

Kilka informacji dot. samej rezerwacji:

- zarezerwowany jest wcześniej wspomniany pokój w Jeff's

- rezerwacja jest bezpłatna pod warunkiem, że zamówimy jedzenie

- rezerwacja jest płatna 60 zł za każdą godzinę jeżeli zamówimy tylko napoje

- jeżeli grupa będzie większa niż 10 osób do rachunku zostanie doliczone 10% za serwis

 

Daje nam trochę elastyczności w kwestii decyzji co do dnia spotkania. Przypominam, że jeszcze nie wszyscy się zdeklarowali w ankiecie. Myślę, że za tydzień możemy podsumować wyniki i ostatecznie wybrać termin spotkania. 

 

Oczywiście jak tylko coś się zmieni w Waszych planach dajcie znać w temacie jak i ankiecie :)

Edytowane przez vvv

Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Janku za dalszą iniciatywe dokładnie niech chlopaki sie określają i dochodzmy do finiszu ustaleń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że kolega GREGG silnie lobbuje za wtorkiem sprawa na ten moment wygląda tak, że zrobiłem dwie rezerwacje ;)

 

 

Dzięki, że obstawiłeś też wtorek, mam nadzieję, że będą jeszcze jakieś głosy za tym terminem, bo niestety na 1.12 nic nie wykombinuję, jestem za granicą  :( Oczywiście propozycję pierwszej kolejki podtrzymuję  ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu, jak się da to zawsze warto mieć opcję wyboru ;)


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze 3 godzinki na spotkanie to taki optymalny czas , wiec spokojnie moze zostac godzina 15.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzzy reflektujesz weekend jedynie czy również dni tygodnia wchodzą w grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie myślę, że jednak 1.12 fo średni pomysł. Choć sam na niego głosowałem. To są Andrzejki.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Andrzejki w grudniu?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.