Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
vvv

Spotkanie w Katowicach

Spotkanie w Katowicach  

21 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że weekendy handlowe, zwłaszcza w końcówce roku to w SCC jest armagedon pomieszany z sajgonem, popołudniu czy wieczorem jest kolejka do wjazdu... Lepszy IMO byłby wolny weekend albo nawet zwykły dzień tygodnia  :ph34r:

Zawsze możemy spróbować wybrać oficjalny termin spotkania i wtedy można wybrać zupełnie inne miejsce niż SCC, a niezależnie dawać znać w temacie jak ktoś planuje być w SCC i ma chwilę na kawę, żeby usiąść i pogadać.

Pozdrawiam,

Janek

Może poprostu w dobrej knajpce zarezerwowac stolik po potwierdzeniu osób i coś wyjdzie ta salka w jefie nie jest taka zła myślę ze w scc zawsze gdzieś się zaparkuje w tym molochu

Ja też z przyjemnością dołączę ale tak jak jednemu z kolegów bardziej pasuje mi dowolny wieczór w tygodniu...

Fajnie, że się pojawiła taka inicjatywa spotkaniowa w Katowicach :) Ja na pewno przybędę, tylko pod warunkiem, że to będzie w tygodniu, niestety w weekendy w tym roku raczej wszystkie jestem poza Śląskiem  :unsure:

Co do Guido, to bardzo fajne miejsce do zwiedzenia i polecam, ale robić tam na dole spotkanie zegarkowe to trochę słaby pomysł - mało miejsca no i ciemno, jak to w kopalni :lol:    

Co do spotkania w tygodniu, to dla mnie ostatecznie też może być, ale pewnie przed 18 mogę mieć problem dołączyć...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Świetna inicjatywa!

Proszę, zróbcie trochę zdjęć, napiszcie podsumowanie i umieścimy to na stronie Klubu!

Właśnie takie pomysły i spotkania są najważniejsze dla Klubu i nas wszystkich.

A na marginesie - pub w kopalni Guido rzeczywiście jest fajny, piwo całkiem, całkiem ;)

Jedzenie jakieś tam było, ale bardziej barowe.

Edited by Togusa

Piotr

www.neverassume.info

Grupę mamy już całkiem silną:

Vvv

Gasp50

Denver47

Szyszkops

Robertn 1.12 /8.12

Mat_44

Nomysz4

Valygaar

Johnwayne21 – w tygodniu

Christo – w tygodniu

GREGG – w tygodniu 

Muzzy

Teraz pozostaje jeszcze dogranie terminu. Z terminów weekendowych - 1.12 wydaje się pierwszym w który możemy celować. Z terminów w tygodniu - pytanie do kolegów którym pasuje w tygodniu, który dzień proponują (myślę, że ostatni tydzień listopada jest realny)?

Jak będziemy mieli datę dla spotkania w tygodniu, wrzucę do pierwszego posta ankietę z datami do wyboru plus z listą lokali które już padły - vox populi, vox Dei

Pozdrawiam,

Janek

Z terminów w tygodniu - pytanie do kolegów którym pasuje w tygodniu, który dzień proponują (myślę, że ostatni tydzień listopada jest realny)?

Jeżeli ostatni tydzień listopada, to poproszę 26 albo 27 (poniedziałek / wtorek), potem od 28 jestem kilka dni za granicą 

W tygodniu dla mnie każdy dzień może być - po godz. 17/18 będę w stanie dołączyć...

Mi pasuje każda sobota poza 15.12.  

Najlepiej tak w póżnych godzinach popołudniowych czyli ok 16 - 17. 

Mnie w tygodniu pasuje każdy dzień, nawet rano/przed południem ;) Odpadają tylko środy wieczorem.

piszcie a przybędę ewentualnie usterka na budowie może mnie wykluczyć ale nie powinno być zawsze pod górkę :rolleyes: 

tydzień pasuje okolicznym tubylcom może spróbujmy dopasować jakiś weekend aby delegacja mogła przybyć tak jak Janek napisał

napiszmy daty tydzień/weekend może piątek byłby do zniesienia dla kolegów z poza śląska

Panowie, jeszcze mi przyszło do głowy - od 3 do 14 grudnia jest przecież szczyt klimatyczny i miasto będzie oblężone - także spotkanie w tym okresie nie ma sensu, wszędzie będą mega korki i tłumy w knajpach...

Przy okazji, popatrzcie sobie, jakie sa ceny za wynajem mieszkań w tym okresie okres  ;)

No i z SCC jest jeszcze ten problem, że wpadamy już w okres przedświąteczny, więc też będzie tam masakra...

Mnie nie ma od 16 do 20 listopada

A chętnie bym Kolegów wreszcie na żywo poznał

Edited by Szyszkops

No to może ustalmy jakieś konkretne daty i autor wątku postawi ankietę, bo inaczej do niczego nie dojdziemy

Np. 17.11 jeżeli w weekend, 27.11 w tygodniu

Ceny wynajmu mieszkań są mega, sam się zastanawiałem czy nie podnająć swojego ;) można za tą kasę spędzić czas w jakimś ciepłym miejscu.

Ok to stawiam ankietę z 17.11, 27.11 i 1.12

Na ten moment rozumiem trzy restauracje z SSC ( Jeff's, Bierhalle, Sztolnia) czy mamy jeszcze jakąś propozycję?

Edited by vvv

Pozdrawiam,

Janek

Ceny wynajmu mieszkań są mega, sam się zastanawiałem czy nie podnająć swojego ;) można za tą kasę spędzić czas w jakimś ciepłym miejscu.

Haha też o tym pomyślałem. Za 2-pokojowe mieszkanie na 4 osoby można zgarnąć z 10k za 2 tygodnie  :blink:

Haha też o tym pomyślałem. Za 2-pokojowe mieszkanie na 4 osoby można zgarnąć z 10k za 2 tygodnie :blink:

Żartujecie??

Żartujecie??

Te 10k to oszacowałem według stawek z airbnb, na bookingu jest sporo drożej  :)

O w mordę... jakbym się spiął to by było na Moona np... a nie sorry, trzeba pewnie by się podzielić z żoną

O w mordę... jakbym się spiął to by było na Moona np... a nie sorry, trzeba pewnie by się podzielić z żoną

Nawet po podziale by było nieźle, na pół Moona byś miał  :D

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.