Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OlgaG

pomóżcie znaleźć zegarek męski do 11.000

Rekomendowane odpowiedzi

Ufff, a już mnie wystraszyłeś :)

Czytałem na stronie Omegi jak sprawdzić czy jest ok ale jedyne co znalazłem to info że jeśli mam piktogramy i stempel od AD to wszystko gra.

 

Czyli masz gwarancję 5 letnią na nowych zasadach?

 

 

I możesz brać w Polsce w salonie od AD - z rabatem coś się znajdzie w granicach budżetu, a zegarek jest fantastyczny

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Trzeba porównać ceny, bo po co przepłacać jeśli gdzieś znajdzie taniej, oczywiście jeśli dostanie się taką samą gwarancję.

 

Na chrono24 widać oferty z UE <10 tys zł i to na bransie, dostanie się w takiej cenie w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba porównać ceny, bo po co przepłacać jeśli gdzieś znajdzie taniej, oczywiście jeśli dostanie się taką samą gwarancję.

 

Na chrono24 widać oferty z UE <10 tys zł i to na bransie, dostanie się w takiej cenie w Polsce?

Nie wydaje mnie się - fakt, ale zakup w PL na pewno prostszy...

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli masz gwarancję 5 letnią na nowych zasadach?

 

 

 

Trzeba porównać ceny, bo po co przepłacać jeśli gdzieś znajdzie taniej, oczywiście jeśli dostanie się taką samą gwarancję.

 

Na chrono24 widać oferty z UE <10 tys zł i to na bransie, dostanie się w takiej cenie w Polsce?

 

Tak, ponieważ Omega dała 5 lat gwarancji na zegarki kupione po 1 lipca 2018. Ja swoją kupiłem we wrześniu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może teraz coś fajnego a taniego, sprawdzić czy zegarek to jest dla męża właśnie to, a zamiast schodzącego Seamastera za 11 tys, za ok 15 kupić nowego przy następnej okazji?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki ma same starocie z czasów, kiedy 400zł na zegarek to była zrzutka na prezent na obronę magisterki albo coś w tym stylu (Festina wtedy była faworytem cenowo-modowym),

 

a Rolex na pewno mierzy czas dokładniej niż Festina (nie żeby potrzebował do czegokolwiek tak wielkiej precyzji).

Do tego chciałbym się jeszcze przyczepić. Mechaniczne zegarki, jak pewnie, doczytałaś z mniejsza dokładnością mierzą czas niż te na baterie, także Omega, czy Rolex pewnie będą trochę gorsze pod tym względem od festiny na kwarcowej miyocie.

 

Czy ma to znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zbliżonym budżecie szukałbym czegoś z Omegi albo Tudora.

Ale gdyby tak zaszaleć i zwiększyć budżet, wtedy wydaje mi się, że idealny byłby nowy Rolex Oyster Perpetual, to i tak jeden z tańszych Rolexów, ma klasę i moim zdaniem jest bardzo uniwersalny.

 

Rolex-Oyster-Perpetual-39-114300-watch-1


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zbliżonym budżecie szukałbym czegoś z Omegi albo Tudora.

Ale gdyby tak zaszaleć i zwiększyć budżet, wtedy wydaje mi się, że idealny byłby nowy Rolex Oyster Perpetual, to i tak jeden z tańszych Rolexów, ma klasę i moim zdaniem jest bardzo uniwersalny.

 

 

No tak, z klasą i uniwersalny. Ale jednak na taki wydatek sobie nie chcę pozwalać :rolleyes: Szukam do 11.000 i dość. Jak zauważyli koledzy, i tak jest to już ryzykowne jak na prezent niespodziankę, niemierzoną i niekonsultowaną. Albo kupię coś w tej kwocie, albo zacznę szukać wynajmu sportowych samochodów... Zegarek nie musi być jedynym pomysłem na prezent, nie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak dla żartu i oczywiście bez urazy ,ale jak wyczytałem z kontekstu mąż to jeżeli dobrze rozumiem, rocznik '85 , a więc może jakieś Casio z budzikiem,żeby mleko można było podgrzać w nocy ,a auto to raczej van lub suv. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tak dla żartu i oczywiście bez urazy ,ale jak wyczytałem z kontekstu mąż to jeżeli dobrze rozumiem, rocznik '85 , a więc może jakieś Casio z budzikiem,żeby mleko można było podgrzać w nocy ,a auto to raczej van lub suv. :)

To sobie kawą w telefon parsknęłam widzisz, podgrzewacz do butelek ma swoją lampkę, a autem rodzinnym jeżdżę ja. Perspektywa z góry na drodze to coś dla mnie, mąż woli szorować tyłkiem po asfalcie ale słuszna dedukcja, Sherlocku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne że jeszcze nikt Ci nie zaproponował Speedmastera :) First Omega in Space ma kolega kroll_czarli w budżecie bliskim do Twojego, oryginalnego Moonwatcha też możesz poszukać używanego w bardzo dobrym stanie za 11-12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Omegą Speedmaster sprawa jest dla mnie na szczęście dość prosta - ma 3 koronki i mi się nie podoba. Może mężowi by się podobał, ale kto go ma zamiar pytać o zdanie :rolleyes:

Koleżanka sama sobie go odrzuciła, więc nikt nie proponuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka sama sobie go odrzuciła, więc nikt nie proponuje ;)

Nie doczytałem:) może tylko warto koleżance uzmysłowić że koronka jest tam jedna, a te 2 wystające obok to "pushery" / przyciski służące do obsługi chronografu:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pushery,dzięki, będę troszkę mądrzejsza. A w Omegach SMP takie pokrętło po lewej chyba na godzinie 10 to co to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zawór helowy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy jeszcze, że niemalże dla wszystkich absolutnie niepotrzebny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To fakt :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawór helowy :-)

Dodajmy jeszcze, że niemalże dla wszystkich absolutnie niepotrzebny :)

Zawór helowy jest super - odkręcasz, bierzesz wdech i możesz mówić jak w kreskówkach

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawór helowy jest super - odkręcasz, bierzesz wdech i możesz mówić jak w kreskówkach

 

:lol::lol:

Oplułem ekran.

Wisisz mi ściereczki do czyszczenia ekranu.

 

 

 

A wracając do tematu. Wśród laików Breitling jest poza Rolkiem i Omegą bardzo dobrze rozpoznawalny. Z tego co zauważyłem wśród moich znajomych bardziej niż Lonżin.

A i jeszcze Swatch. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To co? Idziemy w rozsądek i klasykę garniturową - zegarek będzie wtedy wykorzystany i noszony często, czy też szalejemy i szukamy czegoś szpanerskiego, do zakochania i noszenia niekoniecznie na co dzień, ale za to z wielkim uśmiechem? Co wolelibyście dostać od swoich żon?

 

Na pewno nie chciałbym dostać zegarka, który mówiłby więcej o ambicjach, pragnieniach i kompleksach mojej żony niż o mnie :unsure:

 

A z Twoich postów to właśnie wynika: mąż zakochałby się w "we wszystkich pepsi, batmanach, Bondach", więc Ty kupisz mu... nudnego jak flaki z olejem garniturowca z białą tarczą.

 

Kup mu garniturową Doxę Slimline Automatic, żeby koledzy w korpo wiedzieli, że ma szwajcarski zegarek i żonę, która o niego dba (albo limitowaną edycję Atlantica Worldmastera) ORAZ kup mu jakiś szpanerski zegarek sportowy, żeby w czasie wolnym od pracy myślał życzliwie o Tobie . 

 

Albo odpuść sobie pomysł kupno zegarka z cyklu "co ludzie powiedzą" i kup porządny manufakturowy zegarek, w którym nie przepłacisz za literki napisane na cyferblacie. Poniżej 11 000 na pewno znajdziesz coś wartościowego.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kolega dorzucił do pieca

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol::lol:

Oplułem ekran.

Wisisz mi ściereczki

A mi zegarek. Naplułam do niego próbując wyssać hel!

 

Panowie, jeżeli kogoś kłuje w oczy moja prośba o pomoc, to po prostu niech nie pisze. Zresztą sugerowałam już zakończenie dyskusji, obawiając się jej nieprzyjemnego obrotu. Zegarek markowy może się podobać, także ze względu właśnie na markę. A domysły na temat mouch kompleksów lub pracy mojego męża są co najmniej niestosowne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, nie chciałem Cię urazić, odpowiadałem jedynie na zadane pytanie.

 

I mam szczerą nadzieję, że obserwacją, którą uznałaś za niestosowną, pomogłem jednak w wyborze prezentu.


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.