Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

OlgaG

pomóżcie znaleźć zegarek męski do 11.000

Rekomendowane odpowiedzi

 ja się z takim samym zaangażowaniem zabieram metodycznie za udowadnianie swoich racji

 

 

ło ja pier.... niczę:D

 

a wracając do zegarkowej zajawki..

 

myślę, że zasłużyłaś na nagrodę dla siebie i możesz mężowi sprezentować trochę tańszy zegarek z ciekawą tarczą i w tej kwocie starczy jeszcze na taki sam damski dla Ciebie :P

 

potem z zaangażowaniem możesz przypominać, w każde jego urodziny " kochanie dzisiaj zakładamy Ball eternity na rękę" :P, bo tego właśnie balla mam na myśli :)

 

28163797398_1aceb5993b_h.jpg

 

wersja damska ma 32,2mm

 

PS. sam się zastanawiam na takim dwupakiem na 5 rocznicę ślubu w przyszłym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem cały wątek z ciekawością.

dziwi mnie jednak trochę fakt iż żaden z kolegów w szarmancki sposób, jak na prawdziwego gentlemana przystało nie zgodził się oddać swojego rolexa za kwotę 11 k PLN B)

jak sądzisz @muzzy? ;)

byłoby to swoistego rodzaju docenienie nastawienia i poświęconego czasu i energii na wybór prezentu z dziedziny, która jest naszą pasją

jak bym miał Rolexa to bym tak zrobił :D

...

Jeszcze Ci nie mówiłem, że moja Żonka właśnie zaczeła szukać dla mnie coś ekstra. I jakoś dziwnie wpadł Jej w oko AP.

Jak się z Tobą w tej sprawie kontaktować. :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Ci nie mówiłem, że moja Żonka właśnie zaczeła szukać dla mnie coś ekstra. I jakoś dziwnie wpadł Jej w oko AP.

Jak się z Tobą w tej sprawie kontaktować. :D

najlepiej przez PW :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.