Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mic182

gshock stanął jak zaczarowany

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pytanie mam :) trochę zapomniałem o tym zegarku i dziś go znalazłem. Lezal w szufladzie I się rozładował całkiem. Efekt jest taki że wskazówka sekundowa cofa się trochę I nic sie nie dzieje. Czy popsuł się na amen czy będzie żył?182dd20e8df58c4e3f2c9d005f0e65f7.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na poczatek wystaw go na slonce na dluzszy czas, powiedzmy na 3 dni. Powinien ruszyc juz po godzinie, niektore funkcje jeszcze moga byc niedostepne po krotkim czasie ladowania, ale jest bardzo prawdopodobne, ze trzeba sie liczyc z wymiana akumulatorka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ze słońcem trochę słabo. Leży sobie na zewnątrz od 10 rano I dalej nic.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuj za pomoc.

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, jak powiedział kolega Parówkowy - daj mu ze 2-3 dni na dworze i będzie śmigał, jak nowy. Nawet słabe światło zewnętrzne jest o wiele silniejsze, niż nawet najlepsze domowe swiatło sztuczne.

Odnośnie zaś wymiany akumulatora to myślę, że nie będzie takiej konieczności. Zegarek nie ma więcej, niż 4 lata, po prostu został dokumentnie rozładowany i tyle. Wystarczy go naładować i powinien normalnie działać. Trzeba się jedynie liczyć z faktem, że kompletne rozładowanie akumulatora wymaga naprawdę długiego ładowania liczonego w dniach, a nie w godzinach.

 

Daj mu trochę światła i czasu - wszystko będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień drugi - żyje :)807aa195bf631b5b5107e9996e17a681.jpg

 

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I super. Ale pamietaj ze rozładowanie baterii do zera niestety odbija sie na jej zywotnosci:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.