Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli chodzi o te polowania na wieloryby to kilka dni temu byl super film o tym.

Film byl oparty na faktach.Teraz napisze jak niektorzy piszacy

Wieloryb sie wku..... i rozp...... statek :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasssne!

Ja nie mogę oglądać jak oni je mordują.. nie mogę w ogóle oglądać jak mordują...

No i trochę dobrze, że wieloryb się nie dał i "zepsuł" statek poławiaczy.. Japończyki jedne,-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze ze tematy i posty znikaja ale mam nadzieje Kolezanko Yodek ze przeczytalas to co napisalem .

 

A wiesz, ja byłem przeciwny zamykaniu tego tematu i nic nie usunąłem. Ostro wywaliłeś, ale prawdę.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosto z mostu.. jak harpunnik :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo , szkoda , że zamknięty !!!

A tak mnie zaciekawił . Pewnie niektórych , to temat by nakręcił do zakupów , ale na pewno nie tak szybko . Trzeba mieć na uwadze swoje możliwości i zasobność portfela .   Myślę , że większość wzbogaciła by swoją wiedzę , oraz umiejętności w zakresie napraw i renowacji .  

Okazje zdarzają się b. rzadko !!!  Piękne zegary są ... ale jaka cena !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mowie co mysle,malo pisze na forum ale bardzo duzo czytam.

Przestalem pokazywac zegary poniewaz zrozumialem ze wielu chce ogladac a pokazywac to raczej nie-tak umarl temat roczniakow.

Zawsze chetnie pomagalem ludziom a czesto jak potrzebowalem pomocy oni o tym nie pamietali.

Na emigracji trzeba trzymac sie od rodakow jak najdalej-troche to przykre ale prawdziwe w 99%.

Dziwie sie bardzo Koledze ktory rozpoczal ten temat ze ulegl presji.

Ja zawsze maszerowalem pod wiatr a jesli mnie ktos do czegos chcial zmusic to jeszcze bardziej bylem uparty.

Jak mnie chcieli powolac pod koniec komuny do wojska to nie poszedlem.

Teraz jak chce byc wysluchany bez dyskusji to ide z psem na spacer :D :D :D :D .


Oooo , szkoda , że zamknięty !!!

A tak mnie zaciekawił . Pewnie niektórych , to temat by nakręcił do zakupów , ale na pewno nie tak szybko . Trzeba mieć na uwadze swoje możliwości i zasobność portfela .   Myślę , że większość wzbogaciła by swoją wiedzę , oraz umiejętności w zakresie napraw i renowacji .  

Okazje zdarzają się b. rzadko !!!  Piękne zegary są ... ale jaka cena !!!!

tak na koniec  jest takie powiedzenie-jestes jak pies ogrodnika

-sam nie zjesz i drugiemu nie dasz

Czesto ktos ma wlasni cienki portfel ale czeka na strzal 100-lecia,czyli tzw okazje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konstruktywny opis i objaśnienie.

Kciuki za tych co "pod wiatr".. ja nie potrafię ..

 

Jak się zastanawiłam to ostatnio rzeczywiście mało było pokazywania.

Sand pokazał roczniaka. LES swoje piękne wiedeńczyki..

No i ja i PM swoje "szczęscia"..

A tak to tylko ktoś nowy wpadnie, pokaże, zapyta się o datowanie czy producenta i znika..

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roczniaki załatwione, Resch załatwiony... Teraz kolej na Eppnera... Ceny jak z Batorego...o to chodzi? Wiem że handlarzom tylko w to graj... No to bawcie się ładnie mi już nie zależy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. I na ch*j to całe forum?


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne. I na ch*j to całe forum?

Ale dosłownie mi to z "ust" wyjeło..!!

 

Zegary do oglądania dla wtajemniczonych, na tajnych kompletach.. po co to wtedy zbierać?

Zgłupiałam całkiem :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem...chyba po to żeby koledze, który najbardziej psioczy i tak tu dużo mądrości pisze, sprzedaż wreszcie ruszyła... Bo się potfel robi cienki...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie wtrącę swoje trzy grosiki. Ja pokazuję wszystkie moje, które warte są imo pokazania. Ostatnio tego GB z wychwytem cylindrowym.  Ale rację ma OldTime, że większość forumowiczów się tajniaczy. Gdyby nie Yodek, to byłaby posucha forumowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robta co chceta, mną się nie przejmujta...Jestem tu 10 lat ...może wystarczy?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie wtrącę swoje trzy grosiki. Ja pokazuję wszystkie moje, które warte są imo pokazania. Ostatnio tego GB z wychwytem cylindrowym.  Ale rację ma OldTime, że większość forumowiczów się tajniaczy. Gdyby nie Yodek, to byłaby posucha forumowa.

Tak! Erzlot - prawda - Twoje okazy też przecież oglądamy :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromnie wtrącę swoje trzy grosiki. Ja pokazuję wszystkie moje, które warte są imo pokazania. Ostatnio tego GB z wychwytem cylindrowym. Ale rację ma OldTime, że większość forumowiczów się tajniaczy. Gdyby nie Yodek, to byłaby posucha forumowa.

No ale buduarowiec jest na Alle...za ładną kaske...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robta co chceta, mną się nie przejmujta...Jestem tu 10 lat ...może wystarczy?

Kinio!!! No ja się "zabiję" :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Yodek cała biesiada z Maryny do Ciebie się przeniosła, nim wiatr północny minie wszystko się uspokoi  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale buduarowiec jest na Alle...za ładną kaske...

Ale to inny egzemplarz, drugi stoi na półce w salonie. A to i tak połowa kaski, jaką sobie winszują Francuzi na ebay.fr (można sprawdzić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż .. to temat rzeka .

Oprócz pasjonatów , będą też osoby które handlują . To jeszcze nic złego , bo nie można zawsze , bezpośrednio od właściciela !!!  Gorzej , gdy ktoś próbuje robić z tego ,, złoty interes ,, !!!  Kupuje za bezcen , szmatką przeciera i mówi , że oryginał , po przeglądzie itd , itp  i daje kosmiczną cenę . 

Niestety , nic nie poradzimy .... Myślę , że taki ktoś , może nieźle namieszać , ale tylko przez krótki czas . W końcu , wszystko wróci do normy , bo starych zegarów trochę jest !!!   Nikt za nie , majątku i fortuny nie będzie dawał !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego jak moge kupic tanio i zarobic to tak robie i nie ukrywam tego.Za te czasami zarobione pieniadze kupuje zegary ktore mnie interesuja.Nie ukrywam zadnych informacji,jesli zobaczysz zegar ktory cie zainteresuje a ja bede to chcial kupic na handel - nie bede licytowal.Jesli dobrze pamietam to tez cos tam kupiles na gieldzie pozniej chciales sprzedac na forum-ale napewno bez zarobku.

Mysle ze mozna zakonczyc te sprawe kazdy ma rozum i oceni to wszystko sam

Handel traktuje jako zabawe,lubie grzebac w zegarach a nie moge zatrzymac wszystkich.

Moj portfel jest w dobrej kondycji i takiej samej zycze Tobie strazniku moralnosci na forum w Nowum Roku

Nie o Tobie mówiłem...

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.