Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

A co jeśli żona powie- "schadzki"?

Na ogół faceci tak mają, że jak mówią że chodzą na boki, to tylko mówią. :P 

A jak rzeczywiście chodzą, to na ogół o tym własnym żonom nie mówią.  :D :D    


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodaj trochę pikseli, żeby można było chociaż numer odczytać.  :)

 

Edit. Dostrzegam 4 cyfry, czyli poniżej 10 000. 

Pierwsza chyba prosta, czyli może być 1000 z haczykiem. 

A proszę , wydaje mi się że to połowa 1861 roku, nr 5727 (to numer seryjny)

post-92919-0-68309400-1547831362_thumb.jpg


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OOooo , to jest numer !!!!! :)

Tylko takiego na ścianę !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A proszę , wydaje mi się że to połowa 1861 roku, nr 5727 (to numer seryjny)

 

 

Moim zdaniem nie pasuje mi czcionka cyfr. Tam gdzie jest numer powinien być otwór montażowy. A numer powinien być między śrubami zabezpieczającymi ramię wychwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę  dwa tygodnie po tym, jak była dyskusja . Najprawdopodobniej to ten sam.

Cena była już zdecydowanie znacznie wyższa , ale dla mnie do przyjęcia ... 

Ciekawe Leszek dlaczego nie pasuje ci czcionka na werku ? 

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy 2700 byla troszke inna czcionka,tak szybko by sie nie zmienila no i jeszcze jeden znak szczegolny,podobny do GB ale mam watpliwosci chociaz ja nie dysponyje materialem porownawczym


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To parę lat ... ,ale to ważny szczegół (!) , trzeba szukać materiału porównawczego sprzed 1860 i po 1861 roku. No przy myciu zrobię szczegółowe zdjęcia i zacznę szukać. Niestety, trzeba wymienić tarczę z papierowej ( ma trochę lat wprawdzie , ale to nie oryginał) na ... może szkło, a może coś porcelowanego się trafi (osobiście wątpię)...

W czasie zimy coś trzeba robić ;) jakieś miejsce znajdzie ... bój o sypialnię zatem odłożę jak trafię Eppnera :)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale faktycznie w tym temacie skanalizowała się większość innych tematów... Bałagan trochę się zrobił. Becker to Becker, skrzynki to skrzynki, a rozmowy o doopie to do Maryny... Takie jest moje zdanie. Jeśli Gośka chce mieć swoje porady to na PW i tam zapraszać koleżeństwo na kafki... Wtedy się to uporządkuje... Tak myślę i bez urazy :)

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ukryłem, jak wynika z wpisu JA. Wczoraj o 21:30. Miałem go podpiąć, a w okienku przesunęła się opcja ukryj. Ja taki temat dalej widzę, tylko zmienia odcień na rózowawy. Dopiero po północy,w łóżeczku,  mając zamiar zacząć słuchać ze smartfonu  Metro 2035 Głuchowskiego, zobaczyłem larum na PW i w Marynie. Przez telefon "nie widać" kto jest sprawcą ukrycia lub usunięcia posta. Stąd prosiłem o zwłokę do rana. I oto teraz napisać mogę. MEA CULPA, MEA MAXIMA CULPA :(.

Edytowane przez tarant

Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę  dwa tygodnie po tym, jak była dyskusja . Najprawdopodobniej to ten sam.

Cena była już zdecydowanie znacznie wyższa , ale dla mnie do przyjęcia ... 

Ciekawe Leszek dlaczego nie pasuje ci czcionka na werku ?

 

Ja s tym panem Červenka juž bylem napewno dogadany, ale niestety!Ale ten zegar panu napewno žičie,nech panu robi radošč!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam pan Cervenka ani z nim nie rozmawiałem.Głupia sytuacja ... No cóż, często się tak zdarza, że ktoś negocjuje równolegle. Zegar kupiłem za złotówki u nas w kraju. 

Na pocieszenie - nie pójdzie nigdzie dalej, wyremontuję go i doprowadzę do stanu prawie "jak z fabryki", za co zostanę oczywiście skrytykowany ... przez naszych purystów :P .

;)  Ma u mnie dożywocie i będzie chodził do końca moich dni i jeden tydzień dłużej ... 

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo..JEST!

I bez żadnych teorii spiskowych!! Super i "przygody" zaznaliśmy :-D

 

Wątek bałaganiarski. O skrzynkach, wskazówkach i pierdylione innych drobiazgów..fakt.

Jak postanowimy porządek zaprowadzić to zdechnie to i tak.. nie ma siły.

Jak wtrącę coś w "skrzyniach" to kilka porad o skrzynkach i NIC więcej bo wątek nie może się zaśmiecać, analogicznie w mechanizmach itd.

Tu po "poradzie" leciały wstawki na temat, a potem nie na temat "heheszki"..

W Marynie SAMO z siebie hehanie nie wzbiera.. no jakoś nie...

Jak Kinio zauważa, żeby "kaffki" na PW to też o kant d**y - nie będzie żyło..

 

Wniosek jest jeden - tu idzie tzw.

"SPONTAN" .. Jak to się zacznie porządkować i układać w segregatory to nic z tego nie będzie..

 

Nie wiem, może zmienić tytuł na "bałagan, śmiecie i zegary wiecie" żeby kto nie chce to nie wchodził albo nie był rozdrażniony, że MUSI to czytać..

Jak uważacie..może najlepiej wyraźcie swoje opinie. WSZYSCY którzy nie piszą ale czytają też!

 

Kinio jest przeciw (Nuu - pagadi! ;-))..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ...

Kiedyś uwalili mi wystawę zdjęć o przyrodzie Śląska z powodu tytułu " KRZOKI I PTOKI " 

Sponsor nie znał śląskiego i miał małe poczucie humoru... ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien nazwe jesli to mozliwe ale bez zegary wisielce tylko moze zegary i .......................

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zostawił tak jak jest bo można bez krawata;-)))

Edytowane przez longcase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmien nazwe jesli to mozliwe ale bez zegary wisielce tylko moze zegary i .......................

Za mało soku z "gumi-jagód" -wypiłam. Nie mam tyle mocy żeby tytułe zmienić. Może nasz Opatrzność ma notyfikację ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało soku z "gumi-jagód" -wypiłam. Nie mam tyle mocy żeby tytułe zmienić. Może nasz Opatrzność ma notyfikację ☺

Gość w krawacie jest mniej awanturujacy się...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Segregatory odpadają. Porządek mnie dusi i męczy. Bałagan daje mi poczucie panowania nad nim. :P  :D  :D

Niech zostanie tak jak było i niech nadal nasza sympatyczna Kol. Małgosia tu rządzi i moderuje, bo dotychczas robiła to bardzo dobrze i trzymała bardzo dobry poziom, poza tym moim zdaniem bardzo ładnie pisze. 

Tylko niech schowa (nie wyrzuca) siekierę gdzieś w krzaki. :)

Edit. No i niech te włosy przefarbuje na jasne, bo blondynki IMO są ładniejsze. :)

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość w krawacie jest mniej awanturujacy się...

To chyba z jakiegos filmu jest cytat?

Czesto ten krawat zakladany jest dla zmylenia przeciwnika.

Slyszalem tez ze ponowie chodza w krawacie poniewaz kazde bydle musi byc uwiazane :D :D :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Segregatory odpadają. Porządek mnie dusi i męczy. Bałagan daje mi poczucie panowania nad nim. :P:D:D

Niech zostanie tak jak było i niech nadal nasza sympatyczna Kol. Małgosia tu rządzi i moderuje, bo dotychczas robiła to bardzo dobrze i trzymała bardzo dobry poziom, poza tym moim zdaniem bardzo ładnie pisze.

Tylko niech schowa (nie wyrzuca, tylko schowa) siekierę gdzieś w krzaki. :)

Dziękuję Wam za opinie ☺

 

Ta "szufla" się rzuca coś w oczy, sierp i młot może być? ;-)

 

Jeszcze jedna uwaga/uwag.

Piszę tylko i wyłącznie z tableta i smarkfona.. i czasami "korekta" mnie wyprzedza - są zupełnie z sufitu wstawki. Poprawiam najszybciej jak się da, więc z wnioskami czasem poczekajcie z minutę zanim nie poprawię ☺

 

Dziadek mam blond "fabryczny" ☺ ale na avatarze to muszę pokombinować dopiero kiedyś ;-)

To może trzeba dać napis...

Żeby wpuszczać tylko klientów w krawatachhttps://youtu.be/7sLiAebWM7U

Longcase1 - ale bombowy kawałek przypomniałeś!!

Wypisz i wymaluj - tam na zapleczu wśród tych Pań to taki NASZ KLIMAT, nasz lokal!! Mają tam klimat!!

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.