Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

...zaczynasz od nowa, półka wyżej?

Zacznę, zacznę tylko czy półka wyżej..

Eee, to Ty ściemniałaś z tą miłością do zegarów... phi coś tak czułem...

 

Nie mówcie, nie mówcie..

Poszedł papierowy

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dwoiliśmy się i troiliśmy, żebyś mogła zegary naprawić, zegarmistrzowi nie dać zarobić, a potem zgarnąć kesz... ładnie... No chłopy, banda z nas frajerów... Ja się już w temacie merytorycznie nie odezwę... pa...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie planowałam. Żywiołowo poszło..

Na waciki nie pójdzie.

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurnia!! Jeszcze nie ochłonęłam.

Może zrobiłam źle. Nie wiem.

Przyszedł Pan obejrzeć zegar bufetowy, kwadransowy. Być może kupić.

I kupił, sacreble!!

WSZYSTKIE LINKOWCE! SYSKIE!

 

Co teraz będzie???

 

A Pan nie był podstawiony przez Kolegę Męża aby? Hę?

Tak tu cicho o zmierzchu...

Edytowane przez Anansi

Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Pan nie był podstawiony przez Kolegę Męża aby? Hę?

Jak tu cicho o zmierzchu...

Hmm...

Anansi nie poddawaj w wątpliwość tego żywiołu.. :)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy już się tu chyba nie pojawią... można kurtynę opuścić...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma komu :P

The Show Must Go On ;)


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanko Yodek, chociaż jestem tu nowy, to śledziłem Twoje poczynania od początku i muszę przyznać, że mnie zatkało. Prima Aprilis już był jakiś czas temu. Ładne jaja, ale cóż takie mamy Święta....


"Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia" 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  

Stary już jestem więc napiszę tak ogólnie.  :)   

99% kobiet za mamonę zrobi wszystko. One (kobiety) tak mają i my tego nie zmienimy. :D

Można nawet napisać, że wszystkie za mamonę zrobią wszystko co chcemy, to tylko kwestia wielkości mamony.  :)

Część z nich po wszystkim oczyści swoje sumienie tym, że widok mamony wywołał u nich chwilową zaćmę, albo pobudził żywioł, albo rozpalił w nich chuć.  :D :D   

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, koledzy samcy?

Nie piszcie już lepiej.


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój;-) ja tam myślę że koleżanka zmieni teraz kierunek swojego hobby i za chwilę pojawią się jakieś bardziej wyszukane egzemplarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D  :D  

Stary już jestem więc napiszę tak ogólnie.  :)   

99% kobiet za mamonę zrobi wszystko. One (kobiety) tak mają i my tego nie zmienimy. :D

Można nawet napisać, że wszystkie za mamonę zrobią wszystko co chcemy, to tylko kwestia wielkości mamony.  :)

Część z nich po wszystkim oczyści swoje sumienie tym, że widok mamony wywołał u nich chwilową zaćmę, albo pobudził żywioł, albo rozpalił w nich chuć.  :D :D

 

Tak tak Dziadek ma rację, mamona rządzi tym światem niestety


Pozdrawiam Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trzy szóstki w ilości postów koleżanki , czy to może być przypadek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trzy szóstki w ilości postów koleżanki , czy to może być przypadek?

To nie przypadek, to oznaka ludzkiej (naszej) niedoskonałości.  :)

Ale jest nadzieja na poprawę, bo za jakiś czas nasza Koleżanka będzie miała zestaw trzech siódemek, a to symbol Trójcy Świętej czyli symbol pełnej boskości i doskonałości. :)

 

 

Edit.Przy okazji mam pytanie do Kol. Arka. Jak nazywa się firma która produkowała aparaty fotograficzne i cały osprzęt do oświetlenia bezcieniowego używany w fotografice.

To te zestawy lamp które kilka miesięcy temu obydwaj kupiliśmy. 

Chcę kupić drugi taki zestaw lamp i zapomniałem jak ta firma się nazywa. 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie przypadek, to oznaka ludzkiej (naszej) niedoskonałości.  :)

Ale jest nadzieja na poprawę, bo za jakiś czas nasza Koleżanka będzie miała zestaw trzech siódemek, a to symbol Trójcy Świętej czyli symbol pełnej boskości i doskonałości. :)

 

 

Edit.Przy okazji mam pytanie do Kol. Arka. Jak nazywa się firma która produkowała aparaty fotograficzne i cały osprzęt do oświetlenia bezcieniowego używany w fotografice.

To te zestawy lamp które kilka miesięcy temu obydwaj kupiliśmy. 

Chcę kupić drugi taki zestaw lamp i zapomniałem jak ta firma się nazywa. 

Cześć. Firma nazywała się PENTACON. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Skusiła mnie wizja wolnego miejsca na ścianach i GÓRA MAMONY na stole. Mamony, za którą co do zeta, a pewnie i więcej będe mogła kupić zegary. Nie łachów, butów w butiku, nie botoksu, czy sztucznych cycków tylko zegarów.

Tak, nie mam zamiaru się błaźnić zapewnieniami, że kiedyś gdy znów nie dojdę do ściany z braku miejsca ich znów nie sprzedam. Przecież kolejka chetnych na unikalne "okazy" pseudorenowatorki..

 

Przepraszam, że nie dorównuję Wam w doskonałości.

 

Przepraszam wszystkich, ktorzy dali się zwieść wiarą w moje niepokalane poczęcie. :(

 

Niech Święta będą Wam radosne i rodzinne.

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój;-) ja tam myślę że koleżanka zmieni teraz kierunek swojego hobby i za chwilę pojawią się jakieś bardziej wyszukane egzemplarze.

I to jest post na odpowiednim poziomie,brawo.

 

Jak mowi moja tesciowa kazdy cos za uszami ma a udaje swietego.

Yodek napewno zarobil miliony a niektorych serce boli ze przy tej okazji nie zarobili nic :D:P.

 

U mnie z poczatku mojego zbieractwa nie zostalo prawie nic-sprzedalem wiekszosc..Kupowalem duzo poniewaz nie wiedzialem jaki kierunek wybrac dla mojego zbieractwa..Teraz juz znam kierumek a i tak kupuje duzo i sprzedaje :D.Lubie wieczorami dlubac w tych zlomach a zarobek jest czasem smieszny lub  zerowy.

Wesolych zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Skusiła mnie wizja wolnego miejsca na ścianach i GÓRA MAMONY na stole. Mamony, za którą co do zeta, a pewnie i więcej będe mogła kupić zegary. Nie łachów, butów w butiku, nie botoksu, czy sztucznych cycków tylko zegarów.

Tak, nie mam zamiaru się błaźnić zapewnieniami, że kiedyś gdy znów nie dojdę do ściany z braku miejsca ich znów nie sprzedam. Przecież kolejka chetnych na unikalne "okazy" pseudorenowatorki..

 

Przepraszam, że nie dorównuję Wam w doskonałości.

 

Przepraszam wszystkich, ktorzy dali się zwieść wiarą w moje niepokalane poczęcie. :(

 

Niech Święta będą Wam radosne i rodzinne.

Łeee tam, przestań jojczeć, tylko kup jakiś fajny zegar i pokaż nam swoją zdobycz... Też radosnych Świąt życzę... 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pomidorowej rzygać się chce.

Wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pocieszenie ( a właściwie , to mnie namówiono ) kupiłem dziś zegar za całe 15 € . :)

Bo mi powiedzieli , , że to będzie dopiero wyzwanie :wacko::blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.