Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

Hoho..weekendowy wypad się szykuje zadowolonemu Arkowi. Super, udanego wypadu do pięknego miasta ☺

 

Kto?

 

Czego się On czepia?

Dość ma kary, że do tego zasmrodzonego miasta musi jechać...

 

Się nie czepia, co myśli?

 

Myśli, że teraz w smogu osoba siedzi...

 

Witajcie powróciłem :)

 

We Wrocławiu byłem na spotkaniu https://www.pobudka.org/2019/03/14/klucz-pobudki-strzelcy-wroclaw-zaprasza-na-spotkanie/

 

Nie spodziewałem się takiego odzewu. :D Napisałem w stylu tego zegarmistrza, który mieszka w szpitalu lub Gnieźnie ;)

 

Ostatnio oglądałem teatr TV pt. Kuracja.

 

Tak się przejąłem, że aż kupiłem książkę, bo w niej niektóre wątki są lepiej wyjaśnione. To jest fikcja, ale i tak robi wrażenie.

Edytowane przez Arek_Win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek - to musiała być wyprawa ciekawa. I strzelnica tam i mennica :-)

O żesz.. teatr do obejrzenia koniecznie a to Smarzowski przecież..

Psychiatria jest fascynująca! I tajemnicza..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek - to musiała być wyprawa ciekawa. I strzelnica tam i mennica :-)

O żesz.. teatr do obejrzenia koniecznie a to Smarzowski przecież..

Psychiatria jest fascynująca! I tajemnicza..

 

Mam książkę i porozmawiałem z autorką :)

 

Oj tak psychiatria jest ciekawa, ale proponuję kupić książkę "Kuracja" Głębskiego. Główny bohater chyba faktycznie zachorował po wzięciu LSD i stracił kontakt z rzeczywistością.

Edytowane przez Arek_Win

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko się nie chwal tym głośno, przecież na tym forum, nie promuje się radosnej twórczości.

Prawda. Cała ja, to radosna "tfurcość" nieregulaminowa.

Nie róbcie tego w domu!!

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekonałaś mnie.

Gdzie diabeł nie może - babę pośle ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) To fakt :)

Nie bierz wszystkiego tak do siebie, wszyscy i tak Ciebie lubią. Czasami ktoś coś napisze ale to z troski o Twoje zbiory.

Edytowane przez Młot Thora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) To fakt :)

Nie bierz wszystkiego tak do siebie, wszyscy i tak Ciebie lubią. Czasami ktoś coś napisze ale to z troski o Twoje zbiory.

Wzruszyłam się... oczy łzą zaszły ☺ Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLEBISCYT błyskawiczny- proszę Was o zdanie Wasze! Mądrości Waszej upraszam :-)

 

Brać ten mechanizm z grawerami czy nie brać..oto jest pytanie. Jeszcze mogę się wycofać...

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PLEBISCYT błyskawiczny- proszę Was o zdanie Wasze! Mądrości Waszej upraszam :-)

 

Brać ten mechanizm z grawerami czy nie brać..oto jest pytanie. Jeszcze mogę się wycofać...

 

Cześć.

 

Ja bym nie brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie brać, szkoda pieniędzy...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za opinię ☺

 

No ale piękny on, piękny mechanizm był ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie piękny? Paskudny on był i już... Same mechanizmy Beckera mam, chyba są też i sanki, a będziesz kompletować dalej? Tarcza, wskazówki, wahadło i wagi z bloczkami są do zebrania...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudny? Heh..

Gdybyśmy oboje mieli wybrać zegar na prezent ślubny jakiś tam dobrych znajomych, to dopieto byłaby jazda :-D

Oczywiście mówię o stronie wizualnej.

 

Hmm, kompletowanie całego zestawu to jak dla mnie trudne zadanie. A to wagi dobrać (też są chyba różne fasony) gong, sprężynę, tarczę z mocowaniem i rozstawem otworów to robota hoho..

Znów kupię coś niepasującego i mnie objedziecie ;-)

Kompletny komplet to łatwiej. Umyjać i przekręcić do skrzynki.

O.. jeszcze wkrętów nawet nie mam. Trzeba wreszcie kupić;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niedzieli taka ogólna refleksja.  :)

Moim zdaniem kobiety nadają się tylko do rodzenia i wychowywania dzieci, sprzątania i co niektóre do gotowania chłopu strawy. 

Przykład z ostatnich kilku stron tego tematu. Pewna sympatyczna Pani zachwyciła się kompletnym mechanizmem zegarowym,(kupiła do niego nawet skrzynkę) przez prawie tydzień targowała się ze sprzedawcą i konsultowała to wszystko na forum, w końcu wszyscy doszli do konsensusu, na forum budził zachwyt a sprzedawca zjechał z ceny. I jaki jest tego finał,  aktualnie sprzedawca pakuje zegar a Pani ogłasza szybki plebiscyt i rezygnuje z zakupu. :wacko:

Prawdopodobnie wystarczyła króciutka perswazja męża lub koleżanki i mechanizm z grawerowanym lub wytłoczonym garniturem stracił swój urok  :)

Tak wyglądają interesy robione z kobietami.  :D  :D  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy niedzieli taka ogólna refleksja. :)

Moim zdaniem kobiety nadają się tylko do rodzenia i wychowywania dzieci, sprzątania i co niektóre do gotowania chłopu strawy.

Przykład z ostatnich kilku stron tego tematu. Pewna sympatyczna Pani zachwyciła się kompletnym mechanizmem zegarowym, przez tydzień targowała się ze sprzedawcą i konsultowała to wszystko na forum, w końcu wszyscy doszli do konsensusu, na forum budził zachwyt a sprzedawca zjechał z ceny. I jaki jest tego finał, aktualnie sprzedawca pakuje zegar a Pani ogłasza szybki plebiscyt i rezygnuje z zakupu. :wacko:

Prawdopodobnie wystarczyła króciutka perswazja męża lub koleżanki i mechanizm z grawerowanym lub wytłoczonym garniturem stracił swój urok :)

Tak wyglądają interesy robione z kobietami. :D :De

 

Dziadek - kocham Twoje prowokacje ☺

Kobieta do rodzenia? JASNE - jeszcze czego, żeby mężczyźni mieli rodzić. Dopiero byście zadzerali nosa; -)

 

Zadna perswazja męża. On tylko co do reguły wydatkowej pilnuje i zlotoustego nie zdzierżył.

Zmiana frontu to przez MĘŻCZYZNĘ przecież. Kolega Lusyk kij w szprychy włożył. Lusyk rzadko pisze ale jak zabierze głos to już wiem, że będzie "dzban" ;-)

 

Sprzedawcę grillowałam dłuższy czas, ale zasadniczo to sam się zgrillował bo nie pisnął słowa, że to składak. Podłożył mi się i tyle. Odpisał mi wczoraj, że nie ręczy za oryginalność zestawu.

I co? Że jak baba to można jej wcisnąć ? ;-)

Może i można ale jak pozwoli. . ☺

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Pragnę Wam wszystkim podziękować za porady i pomoc przy próbie reanimacji smietnikowca. Bez waszych poradników napisanych wcześniej i porad na bieżąco nie ruszył bym z miejsca. Wiem,że idealnie nie jest,pewnie nie jest też dostatecznie - kiedy patrzą fachowcy. Jednak mnie zdowala efekt szczególnie,gdy stałem przed dylematem...zostawić go zgodnie z pierwotnym przeznaczeniem na opał,czy podjąć próby dania kolejnego życia. Z czasem zmienię koło wychwytu i założę długie wahadło które było w skrzyni. Dziś jest,jak jest. Założyliśmy wspólnie zegar HAU. Dziękuję.

post-108535-0-37553100-1553429398_thumb.jpg

post-108535-0-52057400-1553429418_thumb.jpg

post-108535-0-45180100-1553429493_thumb.jpg

post-108535-0-26453300-1553429632_thumb.jpg

post-108535-0-81270800-1553429708_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Jak na śmietnikowca , to teraz mu do tego bardzo daleko . 

Sporo się nawalczyłeś , ale efekt jest niezły . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O CHOROBA! Jaka przemiana! Trudno uwierzyć jaką metamorfozę przeszedł. Silver - kawaaawał roboty z efektem, sam go zrobiłeś -

przeszedłeś inicjację niczym młody indiański wojownik..hough!

Do spalenia miał iść? Ale numer ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Oooo , to już wiesz , co i jak !  Więc ........ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Tak,do spalenia miał iść. Ma jeszcze "dwóch braci" z tejże akcji.

Hoho...

Dwóch braci? Czyżby była szansa na kolejne reinkarnacje zegarów? :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki za pertraktacje! Zapewne stan ich jest kiepski, więc brat NIE MA WYJŚCIA, bo to Ty możesz przywrócić im dawny blask, zresztą co tu dużo myśleć - brat też ma oczy i jak zobaczy Twoj zegar to nie będzie dyskutować z oczywistą oczywistością ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.