Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

Edit. Jeżeli moje teksty Ciebie uraziły lub wywołały pewien niepokój, to przepraszam Ciebie bardzo!!

 

 

Święta, święta i za kilka godzin będzie już po świętach. :)

Nie, no nie, skądże

Było w piątek miło.

Sama sobie winna jestem głupia. Trzeba było jak na wstretną, wyrafinowaną babę przystało, trzymać gębę na kłódkę, a nie w dziecinnym uniesieniu, rozrzucając bezładnie naręcza mamony, pędzić na forum, ażeby Wam powiedzieć o sprzedaniu zegarów, śliniąc się na myśl o kupowaniu kolejnych, które mogła bym "odnawiać" i podniecać się pomylonymi częściami przy składaniu. Mogłam z wyrafinowaniem udawać, że je nadal mam i bezwstydnie Was prosić o pomoc przy następnych, śmiejąc się w kułak :(

A ja durna, z umysłem zmąconym estrogenem, nie doczytałam dopisków regulaminu, gdzie sympatycznym atramentem - drobnym druczkiem stoi jak byk, że NIE WOLNO, zbyć cokolwiek, nawet na kolejne zegary, które można rozbierać i składać. GRZECH.

Więc mam na co zasłużyłam - natychmiast maczugą przywalił Kiniol - a masz niewdzięcznico, za Twoją pazerność z naszej (czyli Waszej) uprzejmości skalaną! A masz! "Panie Turecki- KURTYNA!!"

Koledzy - opuszczamy spektakl! I echo poklasku, wznoszonych zielonych "łapek"..

I jeszcze na marną aktorkę kilka garów pomidorowej wylać co to jej mops nawet nie tknąć chciał..

A potem Ty Dziadku okutym butem (z lajkowaniem innych) z przesłaniem jak memento mori - Ewko ty jedna, marna i słaba, naznaczona od urodzenia piętnem szatańskiego symbolu, choć z szansą na poprawę pod warunkiem, że dźwigając brzemię wstydu "nastukam" 101 postów, aby wspiąć się na zbawienne być może - 1777 postów.

 

Wiec nic się nie stało, nic.. przeżyję. Połknęłam sobie kilka łez tyle.

 

Na wyższy poziom kolekcjonowania jestem jeszcze niestety za krótka i zielona. Muszę choć "przedszkole" zaliczyć.

Bedą to zwykłe, pospolite złomki czy składaki. Im więcej w nich grzebię tym więcej wiem, że mam wielkie braki. Jeszcze muszę dużo rozbierać, składać i politurować, żeby miało sens kupić coś ekstra. Może nigdy takiego ekstra nie kupię?

Zbieranie dla samego zbierania to chyba nie dla mnie.

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skrzynię ma swoją , czy wtórna ?  No Tobie , to chyba się uda ją uratować !

A tarcza super :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, no nie, skądże

Było w piątek miło.

Sama sobie winna jestem głupia. Trzeba było jak na wstretną, wyrafinowaną babę przystało, trzymać gębę na kłódkę, a nie w dziecinnym uniesieniu, rozrzucając bezładnie naręcza mamony, pędzić na forum, ażeby Wam powiedzieć o sprzedaniu zegarów, śliniąc się na myśl o kupowaniu kolejnych, które mogła bym "odnawiać" i podniecać się pomylonymi częściami przy składaniu. Mogłam z wyrafinowaniem udawać, że je nadal mam i bezwstydnie Was prosić o pomoc przy następnych, śmiejąc się w kułak :(

A ja durna, z umysłem zmąconym estrogenem, nie doczytałam dopisków regulaminu, gdzie sympatycznym atramentem - drobnym druczkiem stoi jak byk, że NIE WOLNO, zbyć cokolwiek, nawet na kolejne zegary, które można rozbierać i składać. GRZECH.

Więc mam na co zasłużyłam - natychmiast maczugą przywalił Kiniol - a masz niewdzięcznico, za Twoją pazerność z naszej (czyli Waszej) uprzejmości skalaną! A masz! "Panie Turecki- KURTYNA!!"

Koledzy - opuszczamy spektakl! I echo poklasku, wznoszonych zielonych "łapek"..

I jeszcze na marną aktorkę kilka garów pomidorowej wylać co to jej mops nawet nie tknąć chciał..

A potem Ty Dziadku okutym butem (z lajkowaniem innych) z przesłaniem jak memento mori - Ewko ty jedna, marna i słaba, naznaczona od urodzenia piętnem szatańskiego symbolu, choć z szansą na poprawę pod warunkiem, że dźwigając brzemię wstydu "nastukam" 101 postów, aby wspiąć się na zbawienne być może - 1777 postów.

 

Wiec nic się nie stało, nic.. przeżyję. Połknęłam sobie kilka łez tyle.

 

Na wyższy poziom kolekcjonowania jestem jeszcze niestety za krótka i zielona. Muszę choć "przedszkole" zaliczyć.

Bedą to zwykłe, pospolite złomki czy składaki. Im więcej w nich grzebię tym więcej wiem, że mam wielkie braki. Jeszcze muszę dużo rozbierać, składać i politurować, żeby miało sens kupić coś ekstra. Może nigdy takiego ekstra nie kupię?

Zbieranie dla samego zbierania to chyba nie dla mnie.

A zarobiłaś chociaż? Bo bez zarobku, to byłby dopiero grzech... :P  :lol:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zarobiłaś chociaż? Bo bez zarobku, to byłby dopiero grzech... :P:lol:

Jeszcze raz powtórzę - zdecydowała możliwość kupowania kolejnych zegarów i miejsce, a nie stricte "zarobek". Ot, nie straciłam, bo dzieła sztuki to nie były

 

PS.

Dziękuję wszystkim, którzy wsparli słowem czy zielona łapką

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zna sprzedającego z Alle o nicku "lach4" z Katowic?

Ma fajny zegar na licytacji ale żadnej "reputacji", przelew tylko na konto i bez możliwości płatności za pobraniem i żadnych innych aukcji.

Kurczę, nijak nieweryfikowalny.

A może to ktoś z nas? Jakby co to niech da znać na PW to mogła bym spróbować zalicytować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale Konkorkę? Przecież ona teraz płacze...

Koleś nie ma żadnych ocen, poza tym to wiedeński kwadrans, on strasznie jazgocze, w bloku pewnie nie do wytrzymania...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panie "Wiśnioniecki" zebrało się panu ...  :D  :D  ;)  Dobrze że to tylko na ekranie , bo tak byś chodził z podbitym okiem albo z liściem na czole  :blink: ...  :D  :D  :D.

Gosia, no i dobrze , widzę że twardo stąpasz po tym padole i nikomu się nie dajemy ...  ;), a co !


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mam "kaca" :-/

No ale Konkorkę? Przecież ona teraz płacze...

Koleś nie ma żadnych ocen, poza tym to wiedeński kwadrans, on strasznie jazgocze, w bloku pewnie nie do wytrzymania...

Już babę wytrzymuję to może i kwadransa. Albo popieprzę bicie i problem z glowy

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się i nie ma się co zadręczać i płakać :) 

My nie tacy straszni , no , ale różnimy się ... jak to ludzie ....  i dla niektórych , to był szok !!!

Ale spoko , każdy się już z tym przespał i ochłonął :)

Przecież od początku pisałaś i informowałaś wszystkich , że uczysz się i starasz się wybierać i kupować , takie zegary ,, szkoleniowe ,, :)  By się nie bać , że coś pięknego i wartościowego zniszczysz !

Za to , udało się Tobie , uratować przed ,,złomowaniem,, parę zegarów ... za co zegary napewno są wdzięczne !

Teraz , jako dobry uczeń , czas przejść do następnej klasy !

Na pewno znajdzie się jakiś upodobany i z sentymentu zatrzymasz go  :) I parę na ścianie zostanie na zawsze  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest tak źle z tymi kwadransami. Ale jak rozbierzesz to się trochę pomęczysz, ja rozbieram ale zawsze się czuję jak za pierwszym razem ... :blink:  :ph34r:  :blink:  :ph34r:  ;)  :D  B) 

Zegar wydaje się ok, ale ... coś mi się tylko wydaje, że cena trochę za niska jak na razie . Myślę że poszybuje w górę ...

No powodzenia.

Dziwne ale nie kojarzę gościa z Katowic .... :wacko:

:rolleyes:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie jest tak źle z tymi kwadransami. Ale jak rozbierzesz to się trochę pomęczysz, ja rozbieram ale zawsze się czuję jak za pierwszym razem ... :blink:  :ph34r:  :blink:  :ph34r:  ;)  :D  B) 

Zegar wydaje się ok, ale ... coś mi się tylko wydaje, że cena trochę za niska jak na razie . Myślę że poszybuje w górę ...

No powodzenia.

Dziwne ale nie kojarzę gościa z Katowic .... :wacko:

:rolleyes:

Cena niewygórowana na razie i pewnie skoczy. Kwestia o ile, ale Twoje określenie "poszybuje" wróży duży skok.

W takim razie nie będę się napalać.

 

I na kwadransie niestety mogę nie dostać promocji do następnej klasy.

Choć ładna zaraza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zasnajperuj ... wyjdzie to wyjdzie .

Jak moja żona mi mówi .... jak ma być twój - to będzie  ;)

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skrzynię ma swoją , czy wtórna ?  No Tobie , to chyba się uda ją uratować !

A tarcza super :)

Wydaje mi się że ta skrzynia miała jednak wielu mieszkańców, ale z jej kawałków można sądzić Iż była podobna do pierwszych skrzyń "urzędowych" z podziałem jakie robił GB ... coś z nią trzeba zrobić , bo jej  szkoda, z ładnej ciemnej czereśni zrobiona ... do kominka nie pójdzie  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że ta skrzynia miała jednak wielu mieszkańców, ale z jej kawałków można sądzić Iż była podobna do pierwszych skrzyń "urzędowych" z podziałem jakie robił GB ... coś z nią trzeba zrobić , bo jej  szkoda, z ładnej ciemnej czereśni zrobiona ... do kominka nie pójdzie  ;)

Super :) Trzeba ją ratować , tym bardziej , że wychodzi na to , że mechanizm z tym numerem , do tej skrzyni rzeczywiście pasuje ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przyłożone (werk na desce do testu chodu) do góry nogami ;)  :D ... coś z tego wyjdzie, może nie do końca idealnie, ale szkoda żeby werk w pudełku po butach leżał albo w bagażniku samochodu  ;) .

Zobaczymy, na razie myślę co i jak i czego brakuje żeby zrobić mały remoncik ... :huh:  :ph34r:

post-92919-0-72140800-1555938729_thumb.jpeg

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko przyłożone (werk na desce do testu chodu) do góry nogami ;)  :D ... coś z tego wyjdzie, może nie do końca idealnie, ale szkoda żeby werk w pudełku po butach leżał albo w bagażniku samochodu  ;) .

Zobaczymy, na razie myślę co i jak i czego brakuje żeby zrobić mały remoncik ... :huh:  :ph34r:

Pewnie ! :)

Już wygląda interesująco , ... tak skromnie , prosto , ale elegancko :) 

Jak urzędowy , to urzędowy ;)

Ps. Zresztą ciekawe , ile takich urzędowych przetrwało ?   

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to Panie "Wiśnioniecki" zebrało się panu ...  :D  :D  ;)  Dobrze że to tylko na ekranie , bo tak byś chodził z podbitym okiem albo z liściem na czole  :blink: ...  :D  :D  :D.

Gosia, no i dobrze , widzę że twardo stąpasz po tym padole i nikomu się nie dajemy ...  ;), a co !

Nie strasz, nie strasz...bo... :P Tego kombinowanego kwadransa i tak nikt nie łyknie z alledrogo, tylko podjedzie do pana do domku i tam go zanabędzie...

Poza tym Lechu, dlaczego Ty mi grozisz co? 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że te święta na bogato Krzychu, widzę i czytam, że na wiśniówce to chyba się nie skończyło ... ;) . Może innym razem się dam sprowokować, teraz nie  :D.  

Co do kwadransowego , to trochę przesadziłeś... no ale cóż, taki już jesteś.  :unsure:

Ps. Krzychu, ty całkiem porządny i fajny gość jesteś , tylko czasami masz jakieś zakłócenia. 

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę że te święta na bogato Krzychu, widzę i czytam, że na wiśniówce to chyba się nie skończyło ... ;) . Może innym razem się dam sprowokować, teraz nie  :D.  

Co do kwadransowego , to trochę przesadziłeś... no ale cóż, taki już jesteś.  :unsure:

Ps. Krzychu, ty całkiem porządny i fajny gość jesteś , tylko czasami masz jakieś zakłócenia. 

Lechu, zostawię to bez komentarza... 

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amen ...


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że jeszcze nie wszyscy mnie zapomnieli, dziękuje Krzyśkowi i Romkowi za życzenia,

Ja tu wchodzę jak do takiej znajomej knajpy, gdzie można usiąść przy piwku i posłuchać co ludzie mówią.

Dziękuje Yodkowi że tą stronę wymyślił,bo mniej się nudzę.

Kwadransowy nie taki straszny jak go malują,gorsze do czyszczenia są dwowagowe z wymuszonymi kwadransami.


Pozdrawiam Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadransowe, takie czy siakie wymagają przyzwyczajenia. Z pewnością nie są to zegary do sypialni. Te "wiedeńskie" lepiej gdy wiszą w dalszej części domu, bo co piętnaście minut mieć informację, która jest godzina i który jej kwadrans, może być męczące.

Dzisiaj rano byłem w Rogalinie zrobić przegląd całej czeredki zegarowej i tak niesamowicie wył wiatr w pałacowych oknach...

Tam są  zegary bijące tylko godziny i połówki... Żadnego kwadransa nie ma... Ale coś ma przyjechać z "centrali" zobaczymy...

Hmm... widzę, że obraźliwy post Leskosa, ma wiele, jak to się mówi, "lajków" chyba czas zmienić towarzystwo...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbanuj się jak tarant :P


Tolerancja musi być nietolerancyjna wobec nietolerancji. Němec z Královce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się cieszę że jeszcze nie wszyscy mnie zapomnieli, dziękuje Krzyśkowi i Romkowi za życzenia,

Ja tu wchodzę jak do takiej znajomej knajpy, gdzie można usiąść przy piwku i posłuchać co ludzie mówią.

Dziękuje Yodkowi że tą stronę wymyślił,bo mniej się nudzę.

Kwadransowy nie taki straszny jak go malują,gorsze do czyszczenia są dwowagowe z wymuszonymi kwadransami.

Strasznie się cieszę, że oprócz zaglądania możemy też Kolegę poczytać :D szkoda, że mało z nami pisze :) - a forumowa knajpka owarta tu całą dobę dla wszystkich :)

Wy składać kwadransie możecie z zamkniętymi oczyma, a mnie zaskakuje zwykły system bicia więc obawy są ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwadransowe, takie czy siakie wymagają przyzwyczajenia. Z pewnością nie są to zegary do sypialni. Te "wiedeńskie" lepiej gdy wiszą w dalszej części domu, bo co piętnaście minut mieć informację, która jest godzina i który jej kwadrans, może być męczące.

 

Co piętnaście minut trzaska godziny i kwadrans??

Ooo.. to trochę przerażająca perspektywa.. nie wiedziałam - myślałam, że pomiędzy godzinami tylko kwadrans leci.. hmm..

 

Ja tam mam tak - jak przywalisz mi kłonicą albo kolczugą (antyczną oczywiście) to boli, nie ma we wsi, ale nie to żebym cieszyła się z Twojego pomysłu :/

 

W szkolnej, podstawówkowej ławie, dokuczał mi kolega - szczypał, rzucał kulkami z papieru albo ciągnął za włosy. Jak wrzeszczałam na niego to mi odpowiadał że mnie "lubi" ;)

Krzysio mu było :P

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.