Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuj臋 馃槉

Rekomendowane odpowiedzi

Leszek po艂owa z Ciebie zosta艂a;-) oczywi艣cie ta lepsza

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

OK, przepraszam za m贸j nieprzemy艣lany wpis, kt贸ry urazi艂 kole偶ank臋 Yodek... do widzenia si臋 z Pa艅stwem...

Ale to chyba nie Ty napisa艂e艣 o nudnych kolekcjach.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

No i prosz臋 , jak si臋 temat odchudzania ruszy艂o, zaraz koledzy do zegar贸w siedli i nasta艂a cisza... :) :) ;)

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

:) Brawo聽 :)

Ja dzi艣 , za chwil臋 do pracy.聽 :( Bo jest i nie ma jeszcze ,, Korona,,

A roczniak (聽 Kundo z tak ,,wysokiej p贸艂ki,, 偶e ,, Ho ho ,, )聽 przez noc zaiwania艂 i rano mia艂 40 minut , na +

Wi臋c, kulki wahad艂a , skr臋ci艂em w drug膮 stron臋 i po dw贸ch godzinach , widz臋 , 偶e par臋 minut si臋 sp贸藕nia :)

To jestem na dobrej drodze .... wida膰 , 偶e czasem, kilka miesi臋cy odpuszczenia , daje dobre rezultaty ;)

Nie chcia艂 chodzi膰, mimo wielu pr贸b. A teraz ma艂a zmiana po艂o偶enia widelca i prosz臋 bardzo :D

post-93729-0-89934300-1584787896_thumb.jpg

Edytowane przez PM1122

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Nie do ko艅ca...


Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

OK, przepraszam za m贸j nieprzemy艣lany wpis, kt贸ry urazi艂 kole偶ank臋 Yodek... do widzenia si臋 z Pa艅stwem...

Wpis nie by艂 wprost "anty" jednakowo偶 w moim odczuciu z gracj膮 p臋dz膮cego hipopotama.

Inna sprawa z "nudnymi zegarami"

Kolega nie pope艂ni艂 opinii ad hoc. Utwardzi艂 j膮 w drugim po艣cie wi臋c nie by艂o co doszukiwa膰 si臋 drugiego dna czy specyficznego poczucia humoru

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Gosiu, poniewa偶 jestem nieco starszy od Ciebie, to pozwol臋 sobie przytoczy膰 Ci kilka moim zdaniem niezwykle m膮drych 偶yciowo przypowie艣ci kt贸re s艂ysza艂em w 偶yciu.聽 :)

I tak: Pami臋taj, 偶e cz臋艣ci膮 procesu rozwijania w sobie samoakceptacji jest uwolnienie si臋 od opinii innych ludzi, a najcenniejszych rzeczy w 偶yciu nie nabywa si臋 za pieni膮dze.

Moim zdaniem jeste艣 bardzo sympatyczn膮 kobiet膮 i wszyscy Ciebie tu lubi膮, a np. ja bardzo lubi臋 Twoj膮 lekko艣膰 pisania i zadawania pyta艅 kt贸rych odpowiedzi wielu tu pisz膮cych Koleg贸w znacznie powi臋kszy艂y moj膮 wiedz臋.

Zawsze pami臋taj, je偶eli kto艣 o Tobie m贸wi 偶le, to milcz albo m贸w o nim tylko dobrze, nie chodzi przecie偶 o to by r贸wna膰 do niskiego poziomu, tylko by wyznacza膰 wysoki.聽

Pami臋taj r贸wnie偶 偶e, cz艂owiek jest wielki , nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest, i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli si臋 z innymi.

Na tym forum w mojej ocenie 99% ludzi jest wielkich i o wielkich sercach, poniewa偶 zupe艂nie bezinteresownie dziel膮 si臋 swoj膮 wiedz膮 i do艣wiadczeniem cz臋sto okupionym du偶膮 i ci臋偶k膮 prac膮.

Pami臋taj r贸wnie偶. Bogatym cz艂owiekiem nie jest ten co du偶o ma, lecz ten kto ma艂o potrzebuje.

I tak przecie偶 za 20 lub 30 lat nie b臋dzie mia艂o dla Ciebie znaczenia to czy mia艂a艣 10 zegar贸w miesi臋cznych czy 10 budzik贸w, znacznie wi臋ksze znaczenie b臋dzie mia艂o to, jacy ludzie Ci臋 otaczaj膮, co prze偶y艂a艣, kim si臋 sta艂a艣 i jakie emocji Ci w tym czasie towarzyszy艂y.聽聽

Pami臋taj r贸wnie偶. Negatywne nastawienie nigdy nie da Ci pozytywnego 偶ycia, wi臋c si臋 u艣miechnij, bo sukces to nie to co masz, ale to, kim jeste艣, a jeste艣 przecie偶 wspania艂膮, m膮dr膮 i pracowit膮 kobiet膮, i jednocze艣nie zapewne wspania艂膮 matk膮, 偶on膮 i babci膮.聽

Pami臋taj r贸wnie偶. Przychodzimy na ten 艣wiat bez niczego, odchodzimy z tego 艣wiata nie zabieraj膮c niczego, a w mi臋dzy czasie k艂贸cimy si臋 bez sensu o wszystko. I po co?

post-28411-0-19367100-1584788414_thumb.jpg

Ja osobi艣cie jestem z natury samotnikiem, cz艂owiekiem wolnym i niezale偶nym od niczego, przez ca艂e swoje 偶ycie robi臋 tylko to na co mam ochot臋, kasa nie stanowi艂a dla mnie nigdy jakiej艣 szczeg贸lnej warto艣ci.

Znam swoj膮 warto艣膰 i wiem sk膮d przyszed艂em i dok膮d zmierzam i zawsze tak by艂o.

Publicznie i bez 偶adnego skr臋powania mog臋 napisa膰, 偶e jestem szcz臋艣liwym i pozytywnie nastawionym do 偶ycia i ludzi cz艂owiekiem, a to sprawia, 偶e trudno jest mnie obrazi膰, jedynie co, to tylko mo偶na mnie roz艣mieszy膰.聽 :D:D

Edit. Z w艂asnego do艣wiadczenia mog臋 r贸wnie偶 napisa膰,聽 偶e ja nigdy nie opowiadam innym o swoich jakichkolwiek problemach, bo znaj膮c mentalno艣膰 wsp贸艂ziomk贸w, to tak z 10% ma to w d*pie, a pozostali ciesz膮 si臋 z tego 偶e je mam. :D聽聽

Edytowane przez dziadek

Ka偶dy stary cz艂owiek ma swoj膮 histori臋 i pow贸d, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomy艣l o tym, zanim mnie os膮dzisz.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Gosiu, poniewa偶 jestem nieco starszy od Ciebie, to pozwol臋 sobie przytoczy膰 Ci kilka moim zdaniem niezwykle m膮drych 偶yciowo przypowie艣ci kt贸re s艂ysza艂em w 偶yciu.聽 :)

I tak: Pami臋taj, 偶e cz臋艣ci膮 procesu rozwijania w sobie samoakceptacji jest uwolnienie si臋 od opinii innych ludzi, a najcenniejszych rzeczy w 偶yciu nie nabywa si臋 za pieni膮dze.

Moim zdaniem jeste艣 bardzo sympatyczn膮 kobiet膮 i wszyscy Ciebie tu lubi膮, a np. ja bardzo lubi臋 Twoj膮 lekko艣膰 pisania i zadawania pyta艅 kt贸rych odpowiedzi wielu tu pisz膮cych Koleg贸w znacznie powi臋kszy艂y moj膮 wiedz臋.

Zawsze pami臋taj, je偶eli kto艣 o Tobie m贸wi 偶le, to milcz albo m贸w o nim tylko dobrze, nie chodzi przecie偶 o to by r贸wna膰 do niskiego poziomu, tylko by wyznacza膰 wysoki.聽

Pami臋taj r贸wnie偶 偶e, cz艂owiek jest wielki , nie przez to co posiada, lecz przez to, kim jest, i nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli si臋 z innymi.

Na tym forum w mojej ocenie 99% ludzi jest wielkich i o wielkich sercach, poniewa偶 zupe艂nie bezinteresownie dziel膮 si臋 swoj膮 wiedz膮 i do艣wiadczeniem cz臋sto okupionym du偶膮 i ci臋偶k膮 prac膮.

Pami臋taj r贸wnie偶. Bogatym cz艂owiekiem nie jest ten co du偶o ma, lecz ten kto ma艂o potrzebuje.

I tak przecie偶 za 20 lub 30 lat nie b臋dzie mia艂o dla Ciebie znaczenia to czy mia艂a艣 10 zegar贸w miesi臋cznych czy 10 budzik贸w, znacznie wi臋ksze znaczenie b臋dzie mia艂o to, jacy ludzie Ci臋 otaczaj膮, co prze偶y艂a艣, kim si臋 sta艂a艣 i jakie emocji Ci w tym czasie towarzyszy艂y.聽聽

Pami臋taj r贸wnie偶. Negatywne nastawienie nigdy nie da Ci pozytywnego 偶ycia, wi臋c si臋 u艣miechnij, bo sukces to nie to co masz, ale to, kim jeste艣, a jeste艣 przecie偶 wspania艂膮, m膮dr膮 i pracowit膮 kobiet膮, i jednocze艣nie zapewne wspania艂膮 matk膮, 偶on膮 i babci膮.聽

Pami臋taj r贸wnie偶. Przychodzimy na ten 艣wiat bez niczego, odchodzimy z tego 艣wiata nie zabieraj膮c niczego, a w mi臋dzy czasie k艂贸cimy si臋 bez sensu o wszystko. I po co?

attachicon.gif16195303_1071812752946109_5191902462730820792_n.jpg

Ja osobi艣cie jestem cz艂owiekiem wolnym i niezale偶nym od niczego, przez ca艂e swoje 偶ycie robi臋 tylko to na co mam ochot臋, kasa nie stanowi艂a dla mnie nigdy jakiej艣 szczeg贸lnej warto艣ci.

Znam swoj膮 warto艣膰 i wiem sk膮d przyszed艂em i dok膮d zmierzam i zawsze tak by艂o.

Publicznie i bez 偶adnego skr臋powania mog臋 napisa膰, 偶e jestem szcz臋艣liwym i pozytywnie nastawionym do 偶ycia i ludzi cz艂owiekiem, a to sprawia, 偶e trudno jest obrazi膰, jedynie co, to tylko mo偶na mnie roz艣mieszy膰.聽 :D:D

To co jest na zdj臋ciu pomnika............ wszystko w temacie 偶ycia

No i prosz臋 , jak si臋 temat odchudzania ruszy艂o, zaraz koledzy do zegar贸w siedli i nasta艂a cisza... :) :) ;)

Ja si臋 w odpowiednim czasie odezw臋 bo mi z 20 , 25 kg nadbywa , a kr臋gos艂up w kiepskim stanie

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Jak to u mnie

聽4 sroki聽 za ogon ( albo dwie wiewi贸rki :) )

wr贸ci艂em do drzwi RESH'a

Jest paskudne p臋kni臋cie na 艂uku ( chyba wi臋kszoos膰 tak ma )

post-110630-0-92970900-1584790697_thumb.jpg

聽naci膮艂em wi臋c od wewn膮trz, by "wykrzywienie naprostowa膰"

post-110630-0-16719800-1584790754_thumb.jpg

Scisn膮em po klejeniu i zmo偶e chwyci.

聽ale i tak brak贸w na p臋kni臋ciu nie da si臋 wyeliminowa膰 = zbyt聽 scharatane to p臋kni臋cie i jego kraw臋d藕.

post-110630-0-86501600-1584790922_thumb.jpg

聽 No i dolna cz臋膰 teraz do naprawy:

聽wstawka nowego drewna, bo stare by艂o raczej zjedzone i wy艂amane

post-110630-0-57718400-1584790955_thumb.jpg

聽musz臋 jeszcze pog艂贸wkowac , jak naprawi膰 zwi臋czenie, jest zjedzone przez drewnojady:

post-110630-0-42303500-1584791006_thumb.jpg

聽No i to tyle.

聽niech sobie schnie

聽cze艣膰 na razie


Pozdrawiam Mirek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

`dok艂adnie wycieraj na mokro nadmiar kleju... b臋dzie p贸藕niej 艂atwiej 偶y膰.

Co do g艂owicy kolumny odlew z kolumny obok,聽 albo "nadlew" kitem drewniany z dodatkiem odrobiny kleju akrylowego i d艂utko snycerskie (skalpel) oraz聽 du偶o cierpliwo艣ci. Potem pilniczek, mo偶e by膰 do paznokci...聽 ;)


Czasem lepiej powiedzie膰 co艣, nie m贸wi膮c NIC!聽聽馃

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Pami臋tam, fotke robi艂em by " by艂o widac miejsce klejenia :)

聽co do "G艂owicy"

聽to masz racj臋, te偶 o tym my艣la艂em, ale mam innego pomys艂a , jak mawia艂 Fredek..

聽jak si臋 sprawdzi to poka偶e, jak nie to wr贸c臋 do Twojej rady tak偶e...


Pozdrawiam Mirek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Drogi Dziadku.

M膮dro艣ci 偶yciowe maj膮 to do siebie 偶e zazwyczaj s膮 ma艂o praktyczne.

I o ile do pewnego momentu milcz臋 i pomijam przykre dla mnie uwagi to niestety albo stety uwa偶am, 偶e przechodzenie nad nimi do porz膮dku dziennego nie jest dobrym pomys艂em. Trzeba czasem powiedzie膰 stop.

I w艂a艣nie dlatego, 偶e nie o kas臋 tu chodzi, to mam teraz nastawienie jakie mam - mam zegary za gar艣膰 groszy i ciesz膮 mnie jak dziecko a niesprawiedliwe opinie sprawiaj膮 偶e trac臋 sens pisania na forum. Pragn臋 to jeszcze zaakcentowa膰 - pisnia na forum.

A negatywne nastawienie? Nie no sorry..

Przypomnijcie sobie histori臋 sprzed roku.

Sprzeda艂am swoje zegary z zupe艂nego zaskoczenia. Cieszy艂am si臋 jak g贸wniara, 偶e mam zn贸w 艣rodki na zakup nowych zegar贸w i moc pracy z nimi. Sporo z Was w og贸le nie s艂ucha艂o moich t艂umacze艅. Dosta艂am od Was bejsbolem zza w臋g艂a a偶 mnie zamroczy艂o.

I kto tam by艂? Dziadku, Ty te偶 tam by艂e艣..

Pozbiera艂am si臋, otrzepa艂am kapot臋 i pu艣ci艂am w niepami臋膰 afront wg tych wszystkich wielkich maksym, kt贸re Dziadku przytaczasz.

Noszzzz ale min膮艂 rok...

Przepraszam ale si臋 zmanierowa艂am. Wielkie has艂a ju偶 mi nie przes艂aniaj膮 niskich instynkt贸w...

Jak to wtedy sz艂o? (A ile "lajk贸w")

post-104610-0-50869000-1584792752_thumb.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Bo ka偶dy cz艂owiek ma dwa oblicza. Jedno "swoje" na pokaz - dla innych, i drugie w艂asne - tylko dla siebie. Czasami kto艣 si臋 w afekcie pomyli, i wtedy napisze to, co z serca a nie z rozumu p艂ynie ;)


To jest moje zdanie i ja je ca艂kowicie popieram.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

M贸j przywilej 偶yciowy jest taki, 偶e urodzi艂em si臋 m臋偶czyzn膮 i niestety nic na to nie poradz臋. :)聽聽

A zdanie o kobietach mam takie jakie mam i ju偶 tego nie zmieni臋.

Moje obserwacje utwierdzaj膮 mnie w przekonaniu, 偶e zdecydowana wi臋kszo艣膰 kobiet z mamon臋 zrobi wszystko.聽

Takie 偶ycie Panie. Tak po prostu macie. I tyle. :)

Moim zdaniem, jak kt贸ra艣 tego nie widzi i nie 艂apie, to znaczy 偶e mo偶e mie膰 cz臋艣ciow膮 za膰m臋. :P:D聽聽聽聽

Edytowane przez dziadek

Ka偶dy stary cz艂owiek ma swoj膮 histori臋 i pow贸d, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomy艣l o tym, zanim mnie os膮dzisz.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Skoro takie zdanie i twardy pogl膮d na kobiety i ich instynkty to sk膮d si臋 wzi臋艂y Twoje przeprosiny?

Znaczy si臋 nieszczere by艂y albo wymuszone?

Dobra, nie dr膮偶my tematu, ka偶de si臋 okopa艂o na swojej pozycji i niech tak zostanie

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

A ja przegralem licytacje :(:angry:

post-70514-0-74553300-1584794829_thumb.jpg

Edytowane przez old time

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Domy艣lam, si臋 , ze "o w艂os" przegra艂e艣..

聽Zawsze tak mam :(

Edytowane przez mkl1

Pozdrawiam Mirek

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Skoro takie zdanie i twardy pogl膮d na kobiety i ich instynkty to sk膮d si臋 wzi臋艂y Twoje przeprosiny?

Znaczy si臋 nieszczere by艂y albo wymuszone?

Dobra, nie dr膮偶my tematu, ka偶de si臋 okopa艂o na swojej pozycji i niech tak zostanie

呕le mnie zrozumia艂a艣.聽

M贸j post nie by艂 podyktowany 偶adnymi przeprosinami.聽

Chcia艂em jedynie utwierdzi膰 Ciebie w przekonaniu 偶e trzeba walczy膰 o swoje warto艣ci i przekonania jakiekolwiek one by nie by艂y i nie zniech臋ca膰 si臋 jak膮kolwiek krytyk膮 czy brakiem akceptacji niewielkiej cz臋艣ci wirtualnej spo艂eczno艣ci do w艂asnych pomys艂贸w.聽

Edytowane przez dziadek

Ka偶dy stary cz艂owiek ma swoj膮 histori臋 i pow贸d, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomy艣l o tym, zanim mnie os膮dzisz.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Domy艣lam, si臋 , ze "o w艂os" przegra艂e艣..

聽Zawsze tak mam :(

Tym razem o" dwa wlosy" :D

Troche za nisko ustawilem swoje maximum.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Nie jestem doskona艂a. Mo偶e b艂膮dz臋. Do tej pory s艂owo "przepraszam" rozumia艂am jako przepraszam i nic innego.

Pad艂o ono rok temu w kontek艣cie r贸wno艣ci kobieta (czyli ja) = mamona

post-104610-0-47408400-1584795491_thumb.jpg

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

A ja przegralem licytacje :(:angry:

No nie聽 :wacko: Gdzie by艂 w Polsce czy gdzie艣? No i drogo?聽

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

A ja przegralem licytacje :(:angry:

za聽 ile聽 poszedl


Znane s膮 tysi膮ce sposob贸w zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesi膰.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

聽Dom aukcyjny w UK.

440 funtow mlotkowe +oplaty.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Nie jestem doskona艂a. Mo偶e b艂膮dz臋. Do tej pory s艂owo "przepraszam" rozumia艂am jako przepraszam i nic innego.

Pad艂o ono rok temu w kontek艣cie r贸wno艣ci kobieta (czyli ja) = mamona

Wiosn膮 ubieg艂ego roku napisa艂em w tym temacie posta (pisz膮c r贸wnie偶 w tek艣cie) og贸lnego, nietycz膮cego i oceniaj膮cego Ciebie osobi艣cie.聽

Poniewa偶 p贸偶niej zamilk艂a艣, wi臋c pomy艣la艂em sobie 偶e mog艂a艣 go potraktowa膰 ad personam i na wszelki wypadek napisa艂em drugi post w kt贸rym Ciebie przeprosi艂em za m贸j tekst kt贸ry m贸g艂 u Ciebie ewentualnie wywo艂a膰 pewien uraz lub niepok贸j.聽

Edit. Gosiu, sama robisz wszystko 偶ebym mia艂 takie zdanie o kobietach jakie mam.聽 :)

Kt贸ry facet by pami臋ta艂 og贸lny przytyk tycz膮cy wszystkich m臋偶czyzn napisany rok temu. Moim zdaniem 偶aden.聽 :D

A kobieta nigdy tego nie zapomni i b臋dzie co艣 takiego pami臋ta膰 do偶ywotnie, nawet screnny sobie zrobi i wytknie to w najmniej oczekiwanym momencie. :wacko::D

Moja 偶ona dok艂adnie pami臋ta to co o niej z艂ego powiedzia艂em 40 lat temu. I zapewne na 艂o偶u 艣mierci te偶 mi to wytknie. :D聽聽

Edytowane przez dziadek

Ka偶dy stary cz艂owiek ma swoj膮 histori臋 i pow贸d, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomy艣l o tym, zanim mnie os膮dzisz.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕


Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.
Uwaga: Tw贸j wpis zanim b臋dzie widoczny, b臋dzie wymaga艂 zatwierdzenia moderatora.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Usu艅 formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przegl膮daj膮cy   0 u偶ytkownik贸w

    Brak zarejestrowanych u偶ytkownik贸w przegl膮daj膮cych t臋 stron臋.

  • Dodaj now膮 pozycj臋...

Powiadomienie o plikach cookie

Umie艣cili艣my na Twoim urz膮dzeniu pliki cookie, aby pom贸c Ci usprawni膰 przegl膮danie strony. Mo偶esz dostosowa膰 ustawienia plik贸w cookie, w przeciwnym wypadku zak艂adamy, 偶e wyra偶asz na to zgod臋.