Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

Ten Pan dobrze pisze! Nakręcić mu!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam - od samiuśkuego początku mieliście takie "chłodne" głowy?

 

Czy każdy z Was słuchał rozsądnego głosu rodziców, którzy tłumaczyli żeby nie pakować paluchów między drzwi, bo będzie bolało?

Może i tak - ja tego nie wiem. Ale ja nie! Ja SAMA musiałam organoleptycznie "sprawdzić" nie tyle, że boli, tylko JAK boli. A im więcej rozsądku rodzice wkładali do głowy tym bardziej musiałam sama "sprawdzać" te mądrości ☺

Nikt nie wyprodukował gaśnicy na moją głowę, skuteczność taka jak w przypadku gaszenie wiadrem wody linii WN...

 

Nawet niezbyt urodziwy zegar, to zegar jednak.

Mężczyzna niezbyt urodziwy - może, a często jest bardziej męski od "lalusia-gogusia".

Zależy czego, kto, od kogo oczekuje ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja napisałem? Dotąd płacę alimenty i się leczę :D


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ja napisałem? Dotąd płacę alimenty i się leczę :D

Jes..jess..☺

Lepiej trochę wylać i pić niż zamiast żeby nie wylać, przestać pić...

;-)

 

LES jesteś bólu analityczno-matematyczno-ścisły umysł. U Ciebie wszystko "samo" się analizuje jak w umyśle Einsteina, na chłodno beż żadnych gaśnic. Jesteś całym sobą z MARSA.

Ja niestety jestem z VENUS.. ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak;

zapomniał wół jak cieleciem był :D

Ja kupuje zegary dosc dlugo i czasem po wygranej aukcji zastanawiam sie po co to kupilem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak;

zapomniał wół jak cieleciem był :D

Ja kupuje zegary dosc dlugo i czasem po wygranej aukcji zastanawiam sie po co to kupilem :D.

Po wszystkim co kupuję (za wyjątkiem kaszanki i papieru do pośladków) mam przemyślenia "po co" aczkolwiek krótko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio coś kupiłem, żeby ktoś inny nie kupił i trochę mi wstyd... Ale przejdzie... chyba :unsure:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, są jeszcze relacje międzyludzkie...

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że staramy się uchronić mniej doświadczonych, koleżanki i kolegów, dzieci, przyjaciół przed zrobieniem czegoś co nie koniecznie jest zagrożeniem życia , ale bywa dość bolesne. Jedni uczą się szybciej drudzy szybko a inni wcale . Tak wygląda to od podszewki. Każdy to przeżywał , każdy dał się nabrać, nawet James Bond ... No cóż może faktycznie radość odkrywania bez względu na cenę jaką płacimy sprawia, że lecimy jak ta ćma do świecy, ale dzięki temu też polecieliśmy na księżyc ... :)

Ile dzięki temu niepohamowanemu pędowi odkrywania zyskujemy a ile tracimy to już każdy we własnym sumieniu i kieszeni odczuwa ;) , nie tylko w kwestii zegarów.... Gosiu z Wenus :) ten ZEGAR jest ci pisany ... POWODZENIA :);)

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LES - pięknie napisałeś!

 

Nie wiem czy ten zegar mi pisany, mieć rację możesz Ty. Ja za to wykonam piękny, piękny lot ćmy do lampy. Osmolę sobie ćmie skrzydełka, albo upiekę ale to czego doznam będzie piękne (patetyczne ;-))

A może jestem zwykłą, opalizującą muchą ze śmietnika i tylko mi się śni sen o ćmie :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znakomita znakomitość... zawsze chętnie sobie przypomnę... i w życiu pomocny  :P

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hahaha..!!

I jeszcze raz - haha!

 

Uwielbiam TAKE! To JA, JA!!!

Jeszcze mi dymią..

Skrzydełka :-D

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D to chyba etiuda ze szkoły filmowej ... Puszczaliśmy to na szkoleniach dla managerów ... "cysto prowda"  ;)


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gosia, dla mnie osobiście wolność i niezależność to dwie największe wartości w życiu i w związku z tym coś Ci napiszę. Bądż wolna, bądż sobą i decyduj sama, nie daj się zdominować facetom (żadnemu), męska dominacja w konsekwencji zniewala, a to najgorsze co może się przytrafić kobiecie.  :)  Odwrotnie zresztą też. :D  

Chcesz sobie kupić zegar stojący, to kup i się długo nie zastanawiaj. Twoje pieniądze, Twoje emocje, Twoja radość, Twoja praca, Twoje zadowolenie, ewentualnie będzie (jak będzie) to Twoja wtopa i Twój smutek, ale za to zawsze zostanie bezcenne doświadczenie i wiedza, czyli zawsze coś pozytywnego będzie. :)

Nie odkładaj wszelkiej przyjemności i radości na póżniej.   :)  Póżniej, to nas wyniosą nogami do przodu.  :)

Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji w której ktoś by mi zabronił kupienia kolejnego roczniaka lub np. kolejnej takiej samej tokarki której nigdy nie będę używał. Podoba mi się, chcę ją kupić, mam pieniądze, to kupię i basta.  :P  :D  :D :D

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziadek, old time - dziękuję :-D

Nic tu dodać, piękna sprawa!

 

Całe życie coś "muszę".

Wstawać, pracować, wychowywać, płacić podatki. Muszę przestrzegać zasad ruchu drogowego. No bo muszę.

Dlatego uwielbiam - zawrócić sobie czasem na zakazie, buntować się przeciw przymusowi bycia "życiową Barbie". Wygłupić się choć z zasady pewnych rzeczy mi "nie wypada"..

Tak Dziadku - nie cierpię odkładać radochy "na później". Ot taka we mnie "mała dziewczynka" siedzi pomimo że na codzień przypisane mi rolę społeczne wykonuję bez mrugnięcia okiem :-)

Macie rację. Wasza racja to moja racja. A moja racja jest najmojsza! :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ... 


i jeszce coś , 

chyba zmienię awatar 

post-92919-0-79331600-1548056812.jpg

post-92919-0-87916600-1548056824.jpg

Edytowane przez LESKOS

Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Avatar? Taki piękny zmienić?? Koniec świata..

LES - nie zmieniaj plizz..

Te grafiki kompletnie nie pasują. To nie Ty..

Żebym ja miała choć ciut tego w głowie i sercu co masz Ty ale nie mam i nie będę miała. I dlatego w życiu sukcesu nie odniosłam, nie odniosę i nie mam do nikogo o to pretensji (jeszcze czego.. ☺)

Nic a ni nic nie zmieniaj... NIC..

 

No dobra - ten zielony/cosmic to tak. Wojownik z Marsa. Tak. ☺

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak ... i jeszce coś , 

chyba zmienię awatar

 

Nie jestem przekonany czy to jest dobry pomysł.....

Chodzi mi o awatar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... przekonałeś mnie. 

Trzeba być jednoznaczny  :ph34r:  :angry:


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra ... przekonałeś mnie. 

Trzeba być jednoznaczny  :ph34r:  :angry:

Prawdę mówiąc zaczynasz mnie martwić:-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lechu, zastanów się jeszcze...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.