Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yodek

Porady potrzebuję 😊

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie , a zastanawialiście czemu przedstawiciel rasy teoretycznie dużo bardziej zaawansowanej (skoro zdołali przylecieć do nas i nas obserwować) jest przedstawiany zawsze w "strassny" sposób, w każdym bądź razie antypatyczny... 

Bo się boimy nieznanego i tak reagujemy  ;) . Pierwszym popularyzatorem przyjaznej postaci UFO był Spielberg I chwała mu za to  :D


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może ja też sobie zmienię... :rolleyes:


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak. Nie wiedziałam dlaczego "ufo" wygląda "strassnie".

 

Kurczę, tak patrzę na swój "atar" i wydaje się teraz taki do bólu banalny..

Muszę chyba coś ambitniejszego. Głupio "tak" wyglądać w doborowym towarzystwie

To może ja też sobie zmienię... :rolleyes:

Nieee..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta panienka w Twoim awatarze jest IMO. OK.  :)

Jedynie co bym jej zmienił, to trochę wydłużył nogi i nieco powiększył piersiątka. :P  :D  


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze !!!! :)

Miła skromna dziewczynka , dlatego tylu chętnych pomagaczy !!!

A jak coś strasznego .... to się przestraszymy i kołderką nakryjemy :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta panienka w Twoim awatarze jest IMO. OK. :)

Jedynie co bym jej zmienił, to trochę wydłużył nogi i nieco powiększył piersiątka. :P:D

 

Ale ta tutaj, to ta "mała", to ta co we mnie siedzi i raczej jest "niedojrzała" ;-)

Nie mogę jej wydoroślić :-P

 

PM - skoro uważacie że ujdzie to niech zostaje:-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie co bym jej zmienił, to trochę wydłużył nogi i nieco powiększył piersiątka. :P  :D  

 

Jak to było ... Dziadunio dobrze radzi... (?)   :ph34r:  :D  :D  :P


Czasem lepiej powiedzieć coś, nie mówiąc NIC!  🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze.. :-)

 

Cyt. "nie daj się zdominować facetom (żadnemu).."

 

I się nie daję, nie będzie mi żaden facet (nawet Dziadek) kazać mieć cycki ;-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  :D  :D  :D  

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno Ci mieć, dominująco zabraniam surowo! I co teraz?  :D

 

Leszek, WRÓĆ! Ja się kurna przyzwyczajam, a jestem wzrokowcem. Wróć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wolno Ci mieć, dominująco zabraniam surowo! I co teraz? :D

 

Leszek, WRÓĆ! Ja się kurna przyzwyczajam, a jestem wzrokowcem. Wróć!

Fibo mój duchowy Przewodniku - określenie "żaden" zobowiązuje, ale Twoja dominacja sprawia mi masochistyczną przyjemność więc - tak jest! I nie mam - amazonka! :-D Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porady potrzebuję.

Mam podwyższony cholesterol. Znacie może jakieś naturalne medykamenty które spowodują jego obniżenie ?

Nie bardzo chcę się faszerować chemią. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fibo mój duchowy Przewodniku - określenie "żaden" zobowiązuje, ale Twoja dominacja sprawia mi masochistyczną przyjemność więc - tak jest! I nie mam - amazonka! :-D

To się nazywa zażyć starego fibo z mańki  :wacko:

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie to najlepszy jaki mi przychodzi do głowy to aktywność fizyczna. Cholesterol może być podwyższony z wielu powodów. Najprościej go "spalić". A czy jest jakiś nawet naturalny specyfik "doskonały" to nie jestem przekonana.. Oczywiście się mądrzę bo o tym słyszałam i u mnie się to sprawdzało w czasie kiedy aktywność fizyczna była przyzwoita. Niestety teraz nie jest ze zwykłego lenistwa i mnóstwie innych strasznie "ważnych" powodów; -)

Ale ja nadal i tak mam świetny poziom cholestetolu, pytanie tylko jak długo?

 

Istnieje teoria spiskowa, że nawet wysoki poziom cholesterolu nie jest aż tak szkodliwy jak to się przedstawia, że to spisek koncernów farmaceutycznych i lekarzy . Coś podobnego do antyszczepionkowców.

Badania w Wielkiej Brytanii przez ok 30 lat stosowania statyn nie wykazały zmniejszenia ilości chorób układu krążenia w stosunku do okresu sprzed ich stosowania na pacjentach..

I bądź człowieku mądry ☺

Statyny to dosyć paskudne specyfiki :-)

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porady potrzebuję.

Mam podwyższony cholesterol. Znacie może jakieś naturalne medykamenty które spowodują jego obniżenie ?

Nie bardzo chcę się faszerować chemią.

 

Cholesterol to mit nie daj się nabrać kolego

Statyny to truta NIESTETY a potem cukrzyca itp. Nie chce się rozpisywać na ten temat żeby nie wywołać kontrowersji. Ja akurat jestem po drugiej stronie jeśli chodzi cholesterol i dietę

Edytowane przez longcase1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholesterol to mit nie daj się nabrać kolego

O! O!..

Przemówiliśmy jednym głosem..☺

Jestem daleka od głoszenia skrajnych opinii ale tu nie ma jednoznaczności.

 

Zależy jak wyglądają wyniki. Czy ogólny poziom jest podwyższony - ogólny jest do bani. Podobno nawet hdl i ldl też nie przesądza, a to poziom triglicerydów jest "podejrzany"

 

Uwaga "oświszczenie"!

 

Niniejszym oświszczam,że wszelkie podobieństwo moje do JAKIEGOKOLWIEK lekarza jest przypadkowe.

Przed rozpoczęciem leczenia skontaktuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Edytowane przez Yodek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z kilkoma lekarzami i każdy mówi co innego.  :)

Odkąd pamiętam to zawsze miałem podwyższony cholesterol i wahał się w przedziale 240 do max 280 (całkowity)

Ostatnimi laty robię często wszystkie badania i jedynie cholesterol mam ponad normę. Jak przeszedłem na dość mocną dietę i obniżyłem jedzenie mięsa, to obniżył się do około 240, ale to i tak podobno jest ponad normę. 

Może jakby zastosować jakiś naturalny suplement, to by może się jeszcze trochę obniżył. 

Podobno mleczko pszczele skutecznie obniża, próbował ktoś? 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno się wypisałem z sekty cholesterolowej polecam film dokumentalny który był emitowany w telewizji ogólnie dostępnej.

Rozmawiałem z kilkoma lekarzami i każdy mówi co innego.  :)

Odkąd pamiętam to zawsze miałem podwyższony cholesterol i wahał się w przedziale 240 do max 280 (całkowity)

Ostatnimi laty robię często wszystkie badania i jedynie cholesterol mam ponad normę. Jak przeszedłem na dość mocną dietę i obniżyłem jedzenie mięsa, to obniżył się do około 240, ale to i tak podobno jest ponad normę. 

Może jakby zastosować jakiś naturalny suplement, to by może się jeszcze trochę obniżył. 

Podobno mleczko pszczele skutecznie obniża, próbował ktoś?

 

Jak chcesz naturalne sposoby to polecam żółtka jaj. Ja wcale nie żartuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już dawno się wypisałem z sekty cholesterolowej polecam film dokumentalny który był emitowany w telewizji ogólnie dostępnej.

https://youtu.be/-RY3WlANhz0

Jak chcesz naturalne sposoby to polecam żółtka jaj. Ja wcale nie żartuję

Też słyszałam o jajach.. ☺

 

W USA norma ogólnego to 300! Tak słyszałam. Co kraj to obyczaj..

O mleczku pszczelim nie słyszałam ale cóż szkodzi spróbować? To najlepszy sposób. Wyniki pokażą czy skuteczne. A jeśli nawet i nie to produkty pszczele mają przeogromne dobroczynne działanie więc i tak WARTO spróbować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę boczek, smalec ze skwarkami, jaja i golonka.

Byłem otyły ponad 50kg nadwagi mnóstwo różnych chorób i garść tabletek żeby funkcjonować. Na szczęście to już historia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spalić, spalić. Wyciąć!!!

post-6402-0-41516400-1548087361_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak dalej pojdzie to zaraz rozpocznie sie dyskusja ktore tabletki sa najlepsze na potencje :D :D

Kto na ochotnika napisze ze porady potrzebuje :D :D :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że doskonały jest "Jurny Dzięcioł". :P  :D


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.