Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Werk_68

Prezent

Recommended Posts

Witam,

od miesiąca stałam się właścicielką zegara, który należał do moich pradziadków. Szczerze mówiąc nie wiem jak do tego prezentu podejść. Jedno jest pewne, że trzeba go doprowadzić do stanu użyteczności i poprawić jego wygląd. Czy ktoś z Szanownych Ekspertów może mi napisać z jakimi /orientacyjnie/ kosztami powinnam się liczyć chcąc doprowadzić go do stanu świetności i czy warto to robić?. Zegar jest produktem firmy Junghans, widząc logo na cyferblacie, domyślam się, że pochodzi z 1890 r.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pozdrawiam.

post-107253-0-26303900-1542356330_thumb.jpg

post-107253-0-21885400-1542356941.jpg

W taką pamiątkę pakował bym kasę aż nie będzie perfekt no ale z mojej familii tylko ja jestem taki sentymentalny.

Ładny zegar podoba mi się

W taką pamiątkę pakował bym kasę aż nie będzie perfekt no ale z mojej familii tylko ja jestem taki sentymentalny.

Ładny zegar podoba mi się

Dzięki za miłe słowa. Widzę, że spotkałam forumową bratnią duszę :-). Ja również jestem sentymentalna. Moją wyobraźnię porusza myśl, ile ten zegar przeżył... Na pewno dwie wojny światowe, a ile skrywa historii rodzinnych ?

Mam tylko jeden problem: w zegarze brakuje kilku drewnianych elementów. Nie wiem czy można jakoś odnaleźć w necie zdjęcie kompletnego zegara, aby je zrekonstruować i jak najwierniej odtworzyć pierwotny wygląd zegara w całości.

Z racji tego, że jestem na tym forum nowa, będę wdzięczna za każdą informację i sugestię, co mogę zrobić, gdzie szukać pomocny w realizacji mojego planu ... :-)

Pozdrawiam serdecznie,

Anna.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.