Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

michal.pirat

Glycine Classics Automatic, tak czy nie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Szukam swojego trzeciego zegarka, mam już SKX007 oraz G-Shocka, zegarek chciałbym do garnituru, niedzielę i wszelkie oficjalne spotkania (tak żeby wstydu nie było) z tym że mam bardziej sportowy styl niż elegancki np (granatowa marynarka, koszula, brązowe spodnie i granatowe buty zamszowe). Chciałbym raczej "szwajcara" wiem wiem... najniższa półka ale jednak Swiss Made już jest na tarczy, przejrzałem chyba całą ofertę Certiny, Tissota, Glycine i Hamiltona to marki które jakoś znam bo przewijają się często na forum. W oko wpadła mi wymieniona Glycinka oraz Jazzmaster Slim, ale dużo bardziej podoba mi się Glycine. Niestety zawsze szukam dziury w całym, może jeszcze jest coś do polecenia w podobnym stylu, zegarek ma być w rozmiarze 39-42 max, głównie będę nosił go na pasku, ale jeśli znalazła by się alternatywa, mogła by to być też bransoleta by móc ją od czasu do czasu założyć i coś odmienić.

Naturalnie zdaję sobie sprawę że wspomniana Glycinka się do tego nie nadaję, może ktoś coś zaproponuje innego. Budżet górna granica 3.5k a i tak wolałbym bliżej 2k, fajnie gdyby zegarek był naprawdę uniwersalny

mam na myśli coś takiego jak w SKX007, że pasuje do niego cała masa pasków i bransolet, za to go lubię.

Tissot i Epos, nie w moim guście. 

Certina DS1 jest w wspomnianych założeniach bo i na pasku fajnie wygląda i na bransolecie, jest jednak chyba zbyt sportowa, może się mylę..

 

Doradzicie?

post-37850-0-32450000-1542653397_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesh nie jest w moim guscie. Chyba ciezko będzie pobić tę Glycinke, trudne założenia wyznaczyłem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Doradzicie?

 

Nie zastanawiaj się, tylko bierz!

 

Porządna marka, dobry werk, piękny szlif na tarczy, eleganckie indeksy, koronka w kolorze pozwalającym na manewry estetyczne z paskami i biżuterią.

Może jestem nieco zbyt entuzjastyczny, ale zegarek całkowicie w moim guście i - gdym częściej chodził w garniaku i nie miał czegoś podobnego - to pewnie bym go sobie sprawił.

 

 

Przebić go może tylko Glycine Combat 6 Classic Moonphase w dobrej cenie:

https://www.jomashop.com/glycine-watch-gl0113.html


Ale Tudora to Ty szanuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znacie może jeszcze inne zegarki w stylu Hamiltona Intra Matic czy Junghans Max Bill 027? Typowa klasyka bez przesadnego przepychu. W hamim brakuje mi sekundnika a Junghansie wskazówki takie troche biedne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znamy

 

13601633_IMG_4309.jpg


Tryt na wskazówkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Znamy

 

13601633_IMG_4309.jpg

 

Tryt na wskazówkach :)

Co to za model ?

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Pisze na tarczy :)

Nie poddam o firmę tylko model zegarka

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

W tej cenie to jednak chyba Ball Enterprise

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Zależy co kto lubi

 

13610711_IMG_3873.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.