Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Eugeniusz Szwed

Spotkanie Świąteczno - Noworoczne 2018 / 2019

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne spotkanie świąteczne  za nami. Przede wszystkim serdeczne podziękowania dla Eugeniusza, Maryli  i Romka (i pozostałych) za organizację, przygotowanie no i - zdobycie sponsorów upominków, zarówno tych drobnych, jak i tych większych. Potem zadbanie o klimat: wybranie miejsca i  oprawę muzyczną. Kto sam nie przygotowywał podobnych imprez, ten nie wie, ile starań i zabiegów to kosztuje. Za to wszystko - chapeau bas! 

Atmosfera tego spotkania była jednak inna niż dotychczasowych. Dlaczego? Bo wstawiono stoliki, przy których  rozmawiano i jedzono przygotowane potrawy. Dawało to przedsmak świątecznych rodzinnych biesiad. Uczestnikami spotkania były bowiem rodziny, małżeństwa, znajomi i i to wprowadzało element nowości. Nawet zamierzone zapewne fachowe wykłady o przywiezionych zegarkach Balticusa i REC oraz książce  "Czas na głębokości..." sprowadziły się do przekazania tyko najważniejszych informacji o demonstrowanych później produktach. Wszyscy ulegli tej atmosferze świątecznej, a stało się tak dzięki zaproszonym przez Eugeniusza gościom śpiewającym. To nie był już tylko występ  Anety i Leszka, a także Agnieszki I Pawła (w tej roli zaskakujący swoimi umiejętnościami gitarowymi prezes :D), ale urokliwy (swoją subtelnością)  popis umiejętności wokalno - muzycznych.

Ciepłe, sprzyjające luźnej atmosferze miejsce z profesjonalną, niezmiernie miłą obsługą i barem pełnym rozweselaczy :wub: .

Może żeby nie przesłodzić, to na przyszłość byłoby lepiej nie zasiadać za stołem, bo to ogranicza możliwość przemieszczania się i nie sprzyja powstawaniu grupek tematycznych. Ale to już kwestia określenia przez zarząd formuły tego spotkania.

Liczymy na zamieszczenie profesjonalnych ( jak zawsze :) ) zdjęć przez Fotolizarda , którego serdecznie pozdrawiamy.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serdecznie dziękuję Organizatorom za przygotowanie Spotkania Świąteczno-Noworocznego. Zarówno forma, miejsce jak i cała oprawa na bardzo wysokim poziomie. Celowo się nie rozpisuję - zostawiam pole do popisu Następcom :)

 

Merytorycznie podczas spotkania przeprowadzony był konkurs z wiedzy... o kosmosie: Ile wynosi grubość Drogi Mlecznej? albo Ile wynosi długość Drogi Mlecznej? Hm... ale się udało... Były nagrody :) ale nie to było ważne... Prezentowana była po raz pierwszy książka naszego forumowego kolegi Mariusza o nurasach. Książka wydaje się obowiązkową pozycją dla maniaków tego typu zegarków :) Było też o zegarkach zrobionych ze starego Porsche 911 (patrz https://eu.recwatches.com/collections/901)oraz prezentacja naszej rodzimej marki BALTICUS. Zegarki na żywo lepiej się prezentują niż w necie - kawał dobrej roboty :)

Najważniejsze jednak to atmosfera... rodzinna, miła i fachowa :) Mnie jednak urzekły koncerty :) Zarówno te czysto amatorskie granie jak i zawodowe. Panie miały piękne głosy - miłe dla ucha :) Eugeniusz - jak wirtuoz grasz na gitarze, człowiek orkiestra, zazdroszczę :)

 

Mam nadzieję, że nie pominąłem zbyt wiele ;) Jestem rad takim spotkaniom, z roku na rok coraz więcej nas się spotyka... 

 

I na koniec przy okazji już teraz:

 

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2019


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za organizację tak interesujących spotkań. Które szybko mijają - czyli w bardzo wspaniałym klimacie.

Po powrocie do domu kilka zdjęć ujrzało światła (nie koniecznie dziennego) :)

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.2333914266637710&type=1&l=eaa8620f29

 

Dziękuję Januszowi za odrobinę wiedzy :)  Panu Witowi też dziękuję, i na dniach się odezwę.

 

Dodam ciekawostkę:

Początek imprezy połówka" stwierdza":

- Chyba będzie nudno z powodu nie mówienia o sprężynkach, balansach, wahadełkach...

Wracamy do domu:

- Kiedy następne spotkanie? Fajnie było!

 

post-80051-0-74135100-1544225756_thumb.jpg

post-80051-0-83961400-1544225767_thumb.jpg

post-80051-0-12664300-1544225776_thumb.jpg

post-80051-0-33051200-1544225784_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ... Szkoda, że mnie nie było. Niestety, dopadła mnie choroba serca i muszę zwolnić tempo. Na razie udało się wywinąć kostusze spod kosy i powoli wszystko wraca do normy. Trzymajcie za mnie kciuki.  :)

 

 

 

 

====================================================================================

 

 

Czesław nie żałuj !!! Jeszcze dużo różnych imprez się odbędzie w których z pewnością weźmiesz udział i sporo takich, które osobiście poprowadzisz. W przyszłym roku wybieramy się do Ciebie !  Zwolnij tempo i złap dystans do wielu spraw. Teraz bardzo dbaj o siebie, reszta się ułoży ...  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre spotkanie. Jak zawsze atmosferę budują ludzie i o to chodzi. Czekam na kolejne i obiecuję włączyć się do prac organizacyjnych ;)

 

pozdrawiam,

Damian

 

But w Butonierce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ... Szkoda, że mnie nie było. Niestety, dopadła mnie choroba serca i muszę zwolnić tempo. Na razie udało się wywinąć kostusze spod kosy i powoli wszystko wraca do normy. Trzymajcie za mnie kciuki.  :)

 

Zdrowiej, trzymamy kciuki za szybki powrót do pełnej aktywności! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ... Szkoda, że mnie nie było. Niestety, dopadła mnie choroba serca i muszę zwolnić tempo. Na razie udało się wywinąć kostusze spod kosy i powoli wszystko wraca do normy. Trzymajcie za mnie kciuki.  :)

Zdrowia, dużo zdrowia zatem życzę!!!

Oszczędzaj się.


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech ... Szkoda, że mnie nie było. Niestety, dopadła mnie choroba serca i muszę zwolnić tempo. Na razie udało się wywinąć kostusze spod kosy i powoli wszystko wraca do normy. Trzymajcie za mnie kciuki.  :)

 

Zdrowia, duuużo życzę.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Klubowicze,

W imieniu Rady Klubu pragnę Wam podziękować za tak liczne przybycie na nasze Świąteczne spotkanie. Jak zwykle miło było się z Wami spotkać, w rodzinnej atmosferze posłuchać muzyki, porozmawiać nie tylko o naszej zegarkowej pasji.

Cieszy nas, że udało się zorganizować imprezę, o której możemy od Was usłyszeć tyle miłych słów, jednak czekamy też na konstruktywne uwagi. Będą one bardzo cenne i pozwolą nam wyciągnąć wnioski przy organizowaniu kolejnych spotkań.

Pozdrawiam

 

P.S.

Po spotkaniu odnaleziono przyrząd zegarmistrzowski, właściciela proszę o kontakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Klubowicze,W imieniu Rady Klubu pragnę Wam podziękować za tak liczne przybycie na nasze Świąteczne spotkanie. Jak zwykle miło było się z Wami spotkać, w rodzinnej atmosferze posłuchać muzyki, porozmawiać nie tylko o naszej zegarkowej pasji.Cieszy nas, że udało się zorganizować imprezę, o której możemy od Was usłyszeć tyle miłych słów, jednak czekamy też na konstruktywne uwagi. Będą one bardzo cenne i pozwolą nam wyciągnąć wnioski przy organizowaniu kolejnych spotkań.PozdrawiamP.S.Po spotkaniu odnaleziono przyrząd zegarmistrzowski, właściciela proszę o kontakt.

Konstruktywne uwagi? Drobiazgi, ale... oto one:

1. przydałyby się jakieś świąteczne dania, np. pierogi :) Nie mówię od razu o opłatku, bo z tym może być różnie, ale... I oczywiscie musowo szampan :)

2. Prezes mógł się przebrać za Mikołaja skoro takie prezenty były rozdawane, a Zarząd za elfy:)

 

Jak widać są to detale nie wpływające na całościowy odbiór:)


Czas zmienia perspektywę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku będą pierogi i kilka innych typowo świątecznych dań. Wystąpię w przebraniu Mikołaja, to nie problem, ale tylko w asyście Śnieżynek ! :)  i to może być problem ...  :D

Niżej jeszcze kilka fotek:

post-24159-0-54777400-1544381346_thumb.jpg

post-24159-0-53854500-1544381374_thumb.jpg

post-24159-0-88135100-1544381513_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.