Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jimmibaton

Dokąd dopłynie KonTiki? Czyli recenzja ORIENT STAR RE-DK0001L00B

Rekomendowane odpowiedzi

Dokąd dopłynie KonTiki?

 

 

Wszystkiemu winne jest moje zegarkowe ADHD. Spełniłem swe rzekome marzenie w postaci Orient Stara WZ0071DJ i równie szybko zegarek ten ucieszył kolegę z forum. Zostałem z kwotą, która miała spełnić moje kolejne marzenie zegarkowe – Eternę Kontiki. Niestety spóźniłem się i sprzedający tylko rozłożył ręce. Cóż teraz? Czy moje kolejne dni będą wyglądały jak zwykle, czyli przewijanie w kółko tych samych stron w poszukiwaniu czegoś, co wywoła uśmiech na mojej twarzy, po rozpokawaniu paczki?

Kurczę, fajny ten Orient Star! Z drugiej strony miałem już kilka modeli z odkrytym balansem i zawsze po jakimś czasie mnie nudziły… Skubaniec jest limitowany… Czy ja dobrze widzę, czy on ma SAR?! No ma! Cena też fajna… Hmmm… Kosztuje mniej niż połowa WZ0071DJ… Dobra, biorę!

 

Czytaj dalej: https://2gwatchblog.com/pl/orient-star-re-dk0001l00b-recenzja/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst. Obiekt recenzji również - nigdy bym nie pomyślał, że niebieski i zielony tak ładnie mogą zagrać razem. Gatulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zegarek to zupełnie nie moja bajka, ale recenzję przeczytałem z wielką przyjemnością ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za miłe słowa :) Nawet nie wiecie, ile radości sprawiają mi Wasze komentarze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super zegarek! I super recenzja, dobrze się czytało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, konkretna recenzja, ale tarcza tego zegarka za bogata jak dla mnie :huh: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna, konkretna recenzja, ale tarcza tego zegarka za bogata jak dla mnie :huh:

 

Nosilem ten zegarek przez jakiś czas bo Tomek mi go pożyczył i mam takie odczucia jak Ty, dla mnie zegarek był zbyt cukierkowy.


2gwatchblog.com         facebook: 2gwatchblog.com             instagram: 2gwatchblog

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również choć wolę bardziej stonowane zegarki to recenzję przeczytałem z wielka przyjemnością, a blog wylądował w zakładkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka jak zawsze pierwsza klasa. Jak nie lubie dziurbilonow to po jej przeczytaniu bylbym sklonny sprobowac.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jak dla mnie na żywo robi większe wrażenie i podoba mi się ... ale jedynie u innych na ręce :). Recenzja świetna jak wszystkie poprzednie, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka fajna.

 

Szkoda, że w OSie zrobili dziury w tarczy. Bez nich byłby dużo ładniejszy. Imo oczywiście.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra recenzja.

Zegarek, no cóż , nie jestem fanem tego typu modeli.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.