Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

January

DOXA

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o wycenę o raz wartość zegarka naręcznego firmy DOXA o nr.460017134323 ,który jest wygrawerowany na wieczku od spodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiątka po dziadku to bezcenna.... Jak pytasz o Plny to odsyłam do regulaminu który zaakceptowałes rejestrując się tu a który mówi ze nie wyceniamy tu zegarków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od łamania regulaminu, to w jaki sposób ktokolwiek miałby dokonać wyceny jedynie po numerze z dekla, bez żadnego zdjęcia? Nieźle użytkownika poniosło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od łamania regulaminu, to w jaki sposób ktokolwiek miałby dokonać wyceny jedynie po numerze z dekla, bez żadnego zdjęcia? Nieźle użytkownika poniosło.

Chodziło mi tylko czy te zegarek jest cos wart,a nie łamanie regulaminu .Dla mnie jest to bardzo surowe ocenianie problemu wogóle go nie znając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o wycenę o raz wartość zegarka naręcznego firmy DOXA

Jak to nie jest pytanie o cenę to ja jestem Święty Turecki... Wracając do Twojego drugiego pytania to na pewno jest coś wart....daj fotkę ocenimy co to za sikor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jest to bardzo surowe ocenianie problemu wogóle go nie znając.

 

Problem znamy na tyle rzetelnie na ile go przedstawiłeś... 

 

edit: wpisywałeś ten numer do googla? 

       jeśli tak to na jakiej podstawie oczekujesz, że my coś wycenimy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko czy te zegarek jest cos wart,a nie łamanie regulaminu .Dla mnie jest to bardzo surowe ocenianie problemu wogóle go nie znając.

Nawet jeśli by Ciebie regulamin nie dotyczył to prosisz o niemożliwe, nie da się wycenić zegarka na podstawie kilku numerków, bo na wartość zegarka wpływa wiele czynników. Poza tym COŚ wart jest każdy nawet najgorszy szmelc, bo w życiu nie ma nic za darmo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.