Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Smycel

Garniturowiec w okolicach +/- 20 tys

Rekomendowane odpowiedzi

Nomos Word Time?

Choć skłanialbym się na coś z wielkiej trójki: Zenith, JLC, GP.

Ten GP w rozmiarze 38 jest prześliczny. Niestety cena powyżej 25k na Chrono. Jest co prawda 1 sztuka po 20k ale z Rosji...48b71baf1332456ae8af20719e14af83.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

25k za tego GP w kopercie z 18k złota to naprawdę świetna propozycja! O ile oczywiście komuś to złoto nie przeszkadza bo wiadomo że bardziej rzuca się w oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Smycel, mój szef ma JLC Reverso, powiem Ci że wydaje się być grubszy w rzeczywistości...

Są różne Reverso...na przykład duoface jest grubszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dzisiaj zmierzyć jlc, kurczę nie mam przekonania 40mm za duży, a 38,5mm nie leży tak jakbym chciał.

Patrząc na liczby powinien leżeć idealnie ale czegoś mi brakowało. Do tego jakoś dziwnie się dzisiaj układały na moim nadgarstku. Miałem okazje mierzyc 40mm jakieś pół roku temu i zupełnie inaczej go zapamiętałem, stad takie przekonanie ze mniejszy będzie idealny.

 

Zdjęcie z lipca:

1250d082387b482ed27438306d7306a7.jpg

 

Zdjęcia z dzisiaj:

cda36e98926f38166c73149e7e46092a.jpg

56bd2e267288d4f711c94ac3f87a755d.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VVV, jakie wnioski z tej przymiarki? Szukasz dalej?

7994e573bafd2bfdfdb2963c4c55091e.jpgb75c60fc4c847aa367ef9585ee0957aa.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia nadgarstkowe zakłamują i zegarki wydają się większe, niż w realu. Mimo to - IMO - 38,5 wygląda b.dobrze. Ale oprócz "wyglądania" muszą jeszcze dobrze leżeć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będę jeszcze mierzył, nie odpuszczam ;) 

40mm odpada, uszy mogłby być bardziej zakrzywione może wtedy by się lepiej ułożył. Pasek dla mnie też długi, musiałem na pierwszą/ostatnią dziurkę zapiąć.

38,5mm chcę jeszcze poprzymierzać, bo rozmiar powinien być w sam raz. To był pierwszy raz jak go miałem na ręce, więc jeszcze muszę parę razy poprzymierzać ;)

Dzisiaj też miałem koszulę z takim mankietem, że pod niego to i Planet Ocean wchodzi, więc chcę zobaczyć jak to z innymi koszulami wygląda.

Jeszcze myślę o zenithach, ale po przymiarce jlc 38,5mm muszę przymierzyć bo suche liczby to nie wszystko :/


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem takie cudo w Niemczech. Nówka nieśmigana z 2 letnią gwarancją. 6a5d135c3001a1512a0852478b1ec53b.jpg8ff2bc783ce9ba32d9a3a2e91cbde0ff.jpg


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U, ile sobie proszą za ten egzemplarz?

Już ich nie produkują. Cena 6k€

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny japończyk, ale czegoś mi w nim brakuje, może jakiegoś delikatnego szlify na tarczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacny japończyk, ale czegoś mi w nim brakuje, może jakiegoś delikatnego szlify na tarczy...

Jest dosyć gruby - 11mm, czego na ręce nie widać. Pełny mocno wypukły dekiel, to samo się tyczy szkiełka. Dobrze profilowana koperta i uszy kryją na nadgarstku ten centymetr z kawałkiem. Całą robotę wykonuje na tarczy hipnotyzująca niebieska sekunda309bc0506096fb123d913881676f5e98.jpg

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny zegarek który będzie cieszył właściciela. Tylko właściciela ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski sekundnik mam też w moim GS i faktycznie jest niesamowitym akcentem. Ale nie wiem czy na co najmniej równym poziomie postawiłbym tego jak się prezentują polerowania na wskazówkach godzinowej i minutowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.