Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

nebh

Waltham, Illinois, Fs Mathile Locle - kieszonkowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, posiadam oto trzy takie zegarki. Chciałbym żeby ktoś coś mógł o nich powiedzieć a przede wszystkim potwierdził czy są autentyczne. Dziękuję i pozdrawiam

 

Illinois:

 

20181122-211850.jpg20181122-211915.jpg20181122-212017.jpg20181122-212111.jpg

 

Waltham:

 

20181122-212207.jpg20181122-212226.jpg20181122-212253.jpg20181122-212336.jpg20181122-212359.jpg

 

Fs Mathile Locle:

 

20181122-212630.jpg20181122-212801.jpg20181122-212819.jpg20181122-212853.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Versipald
      Witam, wczoraj otrzymałem od dziadka mojej dziewczyny stary zegarek kieszonkowy jeszcze po ojcu tego dziadka, wiec oceniam, ze ten czasomierz musi mieć ponad 70 - 80 lat. 
      Na tarczy jest napis Chronometre i pod spodem Sirap czy Strap. Nie wiem co to może być. Zegarek chyba był kupiony we Francji. 
      Nad subtarczą sekundy jest napis Imprte de Suisse (to znaczy, że to jest szwajcarski zegarek czy nie?) 
      Szkiełko jest z jakiejś pleksy, w kolorze żółtym jak na zdjęciu. z tyłu nie ma właściwe żadnych napisów. Zegarek jest stalowy, na chodzie. ale nie chce żeby chodził, bo nie wiadomo kiedy był smarowany.  
      Na werku też tylko "Imprte de Suisse". Czyjej produkcji jest ten zegarek i ile może być wart? Nie chce go sprzedawać, ale zastanawiam się czy warto inwestować w ewentualną renowację wizualno - mechaniczną.
      Będę wdzięczny za jakąkolwiek pomoc i garść istotnych informacji. 
       



    • Przez ewa_942
      Witam!
       
      Posiadam w kolekcji takie cudo niestety niekompletne ale chciałabym się dowiedzieć coś więcej o tym zegarku.
       
      Czy jest możliwe określenie wieku i pochodzenia tego zegarka?



    • Przez Sonka86
      Witam,
       
      Posiadam zegarek Waltham z sprzed stu lat.  Chcę poprosić o pomoc w odczytaniu znaczenia napisu na kopercie i ewentualnie o indentyfikację okresu historycznego, z którego pochodzi. 
       Dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie
       
       
       



    • Przez nebh
      Witam serdecznie, posiadam oto trzy takie zegarki. Chciałbym żeby ktoś coś mógł o nich powiedzieć a przede wszystkim potwierdził czy są autentyczne. Przepraszam że drugi taki sam temat, ale po prostu nie znalazłem początkowo tego działu a on jest oczywiście odpowiedni do tych zegarków. Z góry dziękuję za każdą pomoc 
       
      Illinois:
       

       
      Waltham:
       

       
      Fs Mathile Locle:
       

       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.