Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krota

Zegarek RADO - Dla Żony

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam do Was pytanie, niebawem będzie wyjątkowa okazja i chciałem kupić specjalny prezent. Przeglądałem zegarków moc ale damski musi byc dla mnie w miarę spokojny elegancki, najbardziej przypadły mi do gustu zegarki RADO, ale:

 

- są kwarcowe i bardzo drogie.

 

Czy ogólnie polecacie te zegarki?? 

 

Mamy tutaj może speców bądź osoby, dzięki którym można kupić te zegarki nieco taniej? Bo w Kruku naprawdę cena jest dość spora... a nie wiem czy można z nimi uzyskać dużo niższą cenę od ofertowej (ok. 8-10 tysięcy) 

 

 

Będę wdzięczny za radę od Was ;-)

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz Rado w w miarę dobrej cenie to skupiłbym się na ofertach na Amazon od luxury time. Oferują oryginały w dobrych cenach. Jak znajdę czas to wrzucę Ci parę ofert.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedzi.

 

@pawelb29 znalazłem jedną przecenę doorbuster - robi wrażenie, koszt niski ale w PL takiego modelu za bardzo nie ma, mam lekkie obawy czy jak zamówie to na pewno będzie oryginalny, wszystko w zestawie itp...

 

Zamawiałeś może i masz jakieś doświadczenie z tym sklepem?

 

 

bo cena niezła, tylko ze nie ma opłaty za transport - a to minus bo czytałem że nawet do 100 USD mogą dowalić jak nie ma wskazanej ceny transportu na dokumencie ... :(  + cło + vat ale i tak cena wow! jeden jest za  ok 300-400 $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie kupowałem na ashford ale sporo zegarków na forum jest z tego sklepu.

Poszukaj opinii na forum.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tropik dziękuje za info.

 

Jestem w ciężkim szoku, 26-27 złożyłem zamówienie, dzisiaj wieczorem zegarek do mnie przyszedł.

 

Jako, że to pierwszy zakup z USA trochę miałem obawy więc wziąłem nieco inny model - bardziej budżetowy - niż chciałem, jest mały delikatny zegarek, ciekaw byłem tych opłat i trochę tego nie rozumiem - kwestie VAT  + cło sa dla mnie jasne.

 

ale jak zegarek np kosztuje 321 $ czyli jakies 1200 zł   to jeżeli przemnożę przez 23%  to dostane kwote 276 PLN samego VAT

 

u mnie natomiast wyszło jakieś 386  jako VAT od importu + 3 PLN cło? (strasznie mało)   i na koniec opłata dla kuriera 70 PLN.

 

Łącznie 460 PLN dla kuriera dzisiaj, i jest to jakaś lekcja bo spodziewałem się + 23% VAT + kilka złotych a wyszło ciutke inaczej, tak jakby ten VAT inaczej jakoś liczony... ma ktoś doświadczenia??

 

Niemniej - zegarek jest fajny, mam nadzieję, że będzie pasował - mam jednak lekkie obawy, bo bransoletka wydaje się krótka, podziele się zdjęciem ale muszę wyczaić moment kiedy Żona nie będzie widziała ;)


Ashford fajny - ale ma dość ograniczony asortyment  - czy jeżeli chciałbym kupić Maurice lacroix  to możecie mi polecić też sklep tego typu gdzie będzie fajna oferta? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaty są liczone od ceny zegarka z wysyłką i jeezcz zależy jaki kurs $ przyjęli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie chciałem się pochwalić, ostatnio byłem b. zapracowany i też nie miałem okazji by obejrzeć zegarek samodzielnie, bo Żona ostatnio w domu :)

także teraz się mogę pochwalić, jest mały delikatny ale ma swój urok, Żona zadowolona i to bardzo :)) bałem się, że będzie za mała bransoleta ale i tak 2-3 blaszki do zdjęcia.

 

 

Rado

 

 

Jestem bardzo zadowolony z Ashford. Nawet chciałbym upolować coś dla siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry zakup :)

I najważniejsze ze żona zadowolona.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.