Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

intex

Zegarek INTEX 25 Rubis Automatic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Znalazłem zegarek po dziadku Intex na 25 Rubis Automatic i chciałbym się o nim dowiedzieć jak najwięcej bo w internecie za dużo nie znalazłem. Z góry wszystkim dziękuje za pomoc.

 

post-107390-0-19728600-1543247332_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Znalazłem zegarek po dziadku Intex na 25 Rubis Automatic i chciałbym się o nim dowiedzieć jak najwięcej bo w internecie za dużo nie znalazłem. Z góry wszystkim dziękuje za pomoc.

 

attachicon.gif28f98cc3-47cc-4515-89bc-90dd7074cc0e.jpg

To jest chyba jakiś hinduski wyrób

 

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest chyba jakiś hinduski wyrób

 

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Hinduski raczej nie kolego jak chciałeś być dowcipny to mało to inteligentne.  Zegarmistrz stwierdził ze może to nie jest model z najwyzszej półki ale mechanizm jak i wykonanie solidne i precyzyjne, a jak jest hinduski to jak masz wiedze na ten temat to tez dowiem sie czegos ciekawego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hinduski raczej nie kolego jak chciałeś być dowcipny to mało to inteligentne. Zegarmistrz stwierdził ze może to nie jest model z najwyzszej półki ale mechanizm jak i wykonanie solidne i precyzyjne, a jak jest hinduski to jak masz wiedze na ten temat to tez dowiem sie czegos ciekawego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

Doczytałem że firma ta robila.tez zegarki i to były zegarki solidnie zrobione nie trzeba kojarzyć im do z byle czym bo wiele kunsztownych precyzyjnych mechanizmow.moze.pochodzic z indi.ale mogę się mylić osobiście raz widziałem podobny zegarek ale tak jak napisałem być może ma on inne.korzenie ,sorry jeśli wprowadzilem.w.blad

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem że firma ta robila.tez zegarki i to były zegarki solidnie zrobione nie trzeba kojarzyć im do z byle czym bo wiele kunsztownych precyzyjnych mechanizmow.moze.pochodzic z indi.ale mogę się mylić osobiście raz widziałem podobny zegarek ale tak jak napisałem być może ma on inne.korzenie ,sorry jeśli wprowadzilem.w.blad

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Ok sorki jednak to nie jest wyrob z indi .zegarki Intex byl robione w Niemczech w latach 60

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Ok sorki jednak to nie jest wyrob z indi .zegarki Intex byl robione w Niemczech w latach 60

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

https://uhrforum.de/threads/intex-werk-11-5.57054/

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Ok sorki jednak to nie jest wyrob z indi .zegarki Intex byl robione w Niemczech w latach 60

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

https://uhrforum.de/threads/intex-werk-11-5.57054/

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

https://uhrforum.de/threads/intex-werk-11-5.57054/

 

Sent from my SM-G950U using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.