Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

...pogoda dopisuje :)

post-108708-0-13706100-1559314810_thumb.jpg

post-108708-0-36345100-1559314869_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zamówić spinnakera, żeby nie płacić cła, Vatu itp. Istnieje jakaś europejska dystrybucja?

 

Wysłane z mojego Moto Z3 Play przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak zamówić spinnakera, żeby nie płacić cła, Vatu itp. Istnieje jakaś europejska dystrybucja?

 

Wysłane z mojego Moto Z3 Play przy użyciu Tapatalka

 

Najprościej z polskiej dystrybucji. Np tu:

 

https://timeandmore.pl/zegarki-spinnaker (zawsze jest dodatkowy rabat),

 

https://zegarek.pl/pl/c/Zegarki-SPINNAKER/294

 

https://minuta.pl/zegarki-spinnaker/?skad=GoogleSpinnaker&gclid=EAIaIQobChMIvo38-rTe4gIVFOR3Ch2ovQODEAAYASAAEgLMd_D_BwE


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:)

 

Wysłane z mojego Moto Z3 Play przy użyciu Tapatalka

Czy ktoś z was ma model Hull lub Hull California? Zamarzył mi się ten ostatni. Chcieliby poznać opinie na forum.

 

Wysłane z mojego Moto Z3 Play przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Symonid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idealne zegarki na lato :-)

post-108708-0-51034400-1561810401_thumb.jpg

post-108708-0-33833800-1561810464_thumb.jpg


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po szczegółowej  analizie własnej "kolekcji" stwierdziłem, że pozbyłem się wszystkich zegarków z okrągłymi indeksami i wskazówkami tzw. "pekaesami". Czy prawdziwy kolekcjoner może sobie na to pozwolić?  :lol: NIE!
Musiałem w trybie pilnym to niedopatrzenie uzupełnić, by nie narazić się na ostracyzm środowiska zegarkowego przed corocznym spotkaniem w ramach naszego podstolika....
(...) trzeba sobie jeszcze tylko wewnętrznie wyjaśnić, że nie będzie to oczywiście hommage Submarinera, ale przecież tego.... mniej znanego :ph34r:  Bregueta 1646 (będę to powtarzał na spotkaniu ze 100 razy) oraz jakiś rozmiar powyżej 41mm (które zdominowały "kolekcję") i już pędzę do sklepu (przy donośnych i pomocnych okrzykach kolegów-zegarkomaniaków: "bierz, bierz, bierz!")
Tak po 3 dniach przyjeżdża do mnie z Holandii ten ogromy (43 mm) potwór, który teraz będę musiał nosić  :blink: 
 

66297477-345205066405178-113419388812315
 
66390734-2405471903042805-38463244869576

Zdjęcia dzięki uprzejmości kolegi tymancjo, który krzyczał najgłośniej  :P
Edytowane przez leoric

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po szczegółowej  analizie własnej "kolekcji" stwierdziłem, że pozbyłem się wszystkich zegarków z okrągłymi indeksami i wskazówkami tzw. "pekaesami". Czy prawdziwy kolekcjoner może sobie na to pozwolić?  :lol: NIE!Musiałem w trybie pilnym to niedopatrzenie uzupełnić, by nie narazić się na ostracyzm środowiska zegarkowego przed corocznym spotkaniem w ramach naszego podstolika....(...) trzeba sobie jeszcze tylko wewnętrznie wyjaśnić, że nie będzie to oczywiście hommage Submarinera, ale przecież tego.... mniej znanego :ph34r:  Bregueta 1646 (będę to powtarzał na spotkaniu ze 100 razy) oraz jakiś rozmiar powyżej 41mm (które zdominowały "kolekcję") i już pędzę do sklepu (przy donośnych i pomocnych okrzykach kolegów-zegarkomaniaków: "bierz, bierz, bierz!")Tak po 3 dniach przyjeżdża do mnie z Holandii ten ogromy (43 mm) potwór, który teraz będę musiał nosić  :blink:   Zdjęcia dzięki uprzejmości kolegi tymancjo, który krzyczał najgłośniej  :P

 

 

Leon nie ma strachu, jak potwór będzie za duży zawsze możesz sprzedac

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leon nie ma strachu, jak potwór będzie za duży zawsze możesz sprzedac

Jurek - nie mogę - bo przecież muszę mieć jakieś mercedesy i okrągłe indeksy w "kolekcji" :lol: 

... no chyba, że wyszukasz mi jakiegoś vintage z mercedesami i okrągłymi indeksami  :ph34r: Choć jak dobrze obaj wiemy, ja już nic nie kupuję  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Spinnakery to fajne zegarki są :-)

 

Dzisiejsza dostawa :-)

 

Widziałem w innym temacie, że Twój nowy nabytek jest już na bransolecie. Wstaw więcej fotek z tym meshem, także od strony mocowania. Całkiem ciekawie na nim wygląda.

 

I oczywiście niech się dobrze nosi.


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Spinnakery to fajne zegarki są :-)

 

 

Widziałem w innym temacie, że Twój nowy nabytek jest już na bransolecie. Wstaw więcej fotek z tym meshem, także od strony mocowania. Całkiem ciekawie na nim wygląda.

 

I oczywiście niech się dobrze nosi.

 

Mesh nie jest od tego zegarka, kupiony na Ali.... za 40 pln jednak ładnie się komponuje. Aktualnie jest na nato :-) z zakładaniem jest trochę zabawy paska nie da się przecisnąć pod teleskopem, trzeba przyłożyć nato i następnie wpinać teleskop.

post-16140-0-06142900-1563628264_thumb.jpg

post-16140-0-59868100-1563628274_thumb.jpg

post-16140-0-32805100-1563628294_thumb.jpg

post-16140-0-08230300-1563628572_thumb.jpg

post-16140-0-73000600-1563628582_thumb.jpg

post-16140-0-14986300-1563628590_thumb.jpg

Edytowane przez Rikimaru75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mesh nie jest od tego zegarka, kupiony na Ali.... za 40 pln jednak ładnie się komponuje. Aktualnie jest na nato :-) z zakładaniem jest trochę zabawy paska nie da się przecisnąć pod teleskopem, trzeba przyłożyć nato i następnie wpinać teleskop.

 

Całkiem paskolubny zegarek, mimo, że wymagający przy przebierankach ;-).

 

Na tej bransolecie naprawdę super!


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nas jeszcze nie było. ;)

 

post-94542-0-29045800-1564681544_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano nie było :)

post-88672-0-51408600-1564737545_thumb.jpg


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki to model?, świetny. Fajny motyw liny po obwodzie.

To jest SP-5044-02 (white dial, blue strap), kupiony 8 miesięcy temu na Massdrop za 99$

https://drop.com/buy/spinnaker-mainsail-automatic-watch

 

Znajdziesz podobne tutaj: https://minuta.pl/p,zegarek-meski-spinnaker-mainsail-automatic-sp-5044-03,628834.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych zakupem - na stronie producenta www.spinnaker-watches.com działa aktualnie kod promocyjny -30%  JOHAE30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-94542-0-61134100-1565383341_thumb.jpg


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Swatch YIS403 - Alba AEFD557

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja ubrałem swoiego w sharka....

Nawet pasuje mu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.