Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Mój centruje idealnie, a i w wykonaniu koperty nie mam się do czego przyczepić. Oczywiście na makro widać drobne niedoskonałości na wskazówkach, ale naocznie nie jestem w stanie tego zauważyć, dlatego w tym budżecie uważam, że to świetna propozycja, a felerne egzemplarze trafiają się wszystkim producentom 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.10.2020 o 18:35, abir napisał:

Pytanie do użytkowników, czy spinnaker czasem rabatuje zegarki na stronie, czy zawsze trzyma sztywną cenę. Ciekawy model bicolor Hull wyszedł i nie wiem czy czekać

Spinnakery 25% taniej z kodem BLF25. Dotyczy modeli w regularnych cenach. A poza tym, jest sporo modeli w już obniżonej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś z kad są wysyłane spinnakery do polski ? Jakieś dodatkowe opłaty typu cło/VAT ? Jaki czas dostawy od złożenia zamówienia u producenta na stronie ?

Dzięki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem jeden Spinnaker w piątek, więc być może w tym tygodniu będę mógł potwierdzić jak to jest... Liczę, że środa, czwartek będzie, ale zobaczymy. 

Z tego co wiem od innych, wysyłają z UK, więc opłat nie ma.  Dzisiaj dostałem numer listu przewozowego, ale nie mam pewności czy to ten, bo też w piątem zamawiałem coś innego 🤷‍♂️, też z UK.

Jak dojdzie dam znać...


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2020 o 07:07, cut.up.on.pieces napisał:

Ok super, czekam na info jak to wyglada.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Nadal czekam na paczkę. Jednak leci z Hongkongu, ale kontaktowałem się ze Spinnakerem i zapewniają, że nie będzie żadnych opłat. Inwszystko na to wskazuje. Droga paczki całkiem ciekawa - z Hongkongu dzisiaj przyleciała do Liege w Belgii, stamtąd trafiła na podparyskie Lotnisko de Gaulle, skąd poleciała na Stansted w UK i aktualnie jest na cle...

A przewidywany termin doręczenia paczki do mnie w PL jest jutro przed południem. Ciekawe czy się wszystko uda i czy na czas. 🧐


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł dzisiaj! Poza tym, że było drobne opóźnienie, wszystko przebiegło jak należy. Brak dodatkowych opłat mimo że szedł z Hongkongu. Formalności celne zostały załatwione po drodze przez Spinnakera w UK.

Przebył długą drogę - poza tą opisaną wcześniej, z UK wrócił po cle do Paryża, stamtąd do Kolonii i dopiero wówczas do Polski. 


Prezentuje się świetnie i wcale nie wygląda na zmęczonego taką podróżą. 💪😃

A652A691-2B7E-4DFD-B414-F05166AB970A.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny👍 Pokaż jeszcze na ręce i jak świeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza kanapka jest swietna, ja do dzis zaluje, ze w nowych Hull-ach odeszli od niej :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, petruss napisał:

Fajny👍 Pokaż jeszcze na ręce i jak świeci.

Proszę uprzejmie. 
 

19A6DDA6-1FF8-4058-90A6-6F48B1177250.jpeg

D1D0BB32-54B5-4F0C-8CF9-25B6CCD18380.jpeg


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.11.2020 o 10:34, agremi napisał:

Proszę uprzejmie. 
 

19A6DDA6-1FF8-4058-90A6-6F48B1177250.jpeg

D1D0BB32-54B5-4F0C-8CF9-25B6CCD18380.jpeg

Gratuluję. Też się przymierzam do niego. Ile finalnie kosztował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, marjano napisał:

Gratuluję. Też się przymierzam do niego. Ile finalnie kosztował?

Dzięki. 138,75 GBP. 


"Błogosławiony ten, co nie mając nic do powiedzenia, nie obleka tego faktu w słowa" - Julian Tuwim. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 17.11.2020 o 09:11, jimmibaton napisał:

Cześć i czołem! Mój pierwszy żagiel emoji854.png

 

I jak wrażenia po pewnym czasie? Pytam, bo wpadł mi w oko ten model 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, GREGG napisał:

 

I jak wrażenia po pewnym czasie? Pytam, bo wpadł mi w oko ten model 😉

 

Od jakiegoś czasu nosi go mój kolega z pracy. Jest bardzo zadowolony. Przełożył go sobie na pasek i wygląda bardzo fajnie. W tej cenie ino brać :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, jimmibaton napisał:

Od jakiegoś czasu nosi go mój kolega z pracy. Jest bardzo zadowolony. Przełożył go sobie na pasek i wygląda bardzo fajnie. W tej cenie ino brać :) 

 

Faktycznie w tej cenie to nie ma co myśleć za wiele. Jeszcze dopytam, jak bransoleta? Bo można brać taką wersję albo od razu na pasku  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, GREGG napisał:

 

Faktycznie w tej cenie to nie ma co myśleć za wiele. Jeszcze dopytam, jak bransoleta? Bo można brać taką wersję albo od razu na pasku  

 

Zdecydowanie bierz na bransolecie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam pytanie do posiadaczy Spinnakera Hull - czy ktoś z was nosi zegarek na dość "wątłym" nadgarstku? 

Mam w obwodzie niecałe 17cm i zastanawiam się, czy nie będzie za wielki (szczególnie jeśli chodzi o grubość).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.03.2021 o 12:12, arrowhead_luke napisał(-a):

Mam w obwodzie niecałe 17cm i zastanawiam się, czy nie będzie za wielki (szczególnie jeśli chodzi o grubość).

Tu masz na nadgarstku ok. 15 cm, jest na granicy. Grubość mi nie przeszkadzała. U Ciebie powinno to lepiej wyglądać 🙂

20190905_123334.jpg

20190831_134513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.