Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ditum

Breitling Chronomat Vitesse - zapytanie o autentyczność

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

zwracam się do Was z zapytaniem o autentyczność zegarka ze zdjęć - Breitling Chronomat Vitesse.

Wg dokumentacji został on zakupiony z autoryzowanego punktu w 2011 roku.

Czy ma to sens i jest to oryginał?

 

Z góry serdeczne dzięki za informacje.

 

PS: Zakładając, że jest to oryginał: czy jest to zegarek godny polecenia? Czy może warto poszukać czegoś innego/nowszego?

post-107536-0-56222300-1543960125_thumb.jpg

post-107536-0-52932600-1543960133_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za takiego trzeba wyłożyć z 5zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest mojego kolegi ja go wystawiam u siebie na olx.

zegarek jest ori i w pieknym stanie 


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jeszcze pytał o rocznik. Nikt się nie wypowie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc takie rzeczy na forum tego klubu nie powinny mieć miejsca bo za chwilę będą tu

"breitlingi" z OLX za 500zł

post-95931-0-54026300-1544777499_thumb.jpg

post-95931-0-20989900-1544777580_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Może leżał 11 lat u sprzedawcy i nie mógł zejść, kto wie? ;)

 Leżał już u wielu osób z tego forum.  Zegarek jest bardzo fajny ale kartę można wyrzucić.

 

Wiele lat temu kolega z klasy przerobił w ten sposób ocenę z fizyki  już wtedy został uznany za idiotę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm najlepsze jest to ze zegarek był kupiony tu z forum :/

Zreszta kolega pewnie zaraz się wypowie


If you want to ma­ke God laugh, tell him about your plans

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra kupiłem go tutaj na forum...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Myślałem, że takie rzeczy tu nie mają miejsca. Mój błąd, że tego nie sprawdziłem.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

masakra kupiłem go tutaj na forum...

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Myślałem, że takie rzeczy tu nie mają miejsca. Mój błąd, że tego nie sprawdziłem.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

Napisz od kogo, po nitce do kłębka ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez SPS
      Sprzedane
       

       

       

       

       

       

       
       

       

       

       

       

       

       
       

       
       
    • Przez pepepatryk
      Witam
       
      Jak to bywa u znacznej większości miłośników zegarków, głód no nowinki można przytłumić, ale pozbyć się go nie można, przynajmniej nie w moim wypadku, a że chce się trzymać ustalonej liczby zegarków w pudełku, chciałbym wystawić na sprzedaż swojego Breitlinga. Zegarek kupiony jako nowy osobiście w styczniu tego roku w miejscowości Nijmegen. Na tamtą chwilę był to jedyny nowy egzemplarz w Europie. Zegarek został wyprodukowany 9 tygodnia 2022 roku. Do zegarka mam również dwie oryginalne gumy Breitling w kolorze pomarańczowym i czarnym (sam koszt pasków i klamry to ponad 150euro). Bransoleta nigdy nie była używana, na zapięciu wciąż są folie. Oczywiście jest wszystko co dołącza producent. Używałem go bardzo sporadycznie, asekuracyjnie 8,5 na 10 z racji, że od wewnątrz są widoczne delikatne ślady po zmianie pasków (zegarek paskolubny BTW), oraz jest niewielka rysa na antyrefleksie nad dolnym wyświetlaczem cyfrowym. Niestety nie jest to do uchwycenia przez aparat, na żywo również jest cieżko to dostrzec, ale jako zegarkowy skrupulant chce o tym poinformować. Reszta zegarka jak nowa. Z tego co wiem, ten model już nie jest produkowany. Jak za zestaw w takim stanie z dodatkowymi paskami, życzę sobie 3200 euro. Tylko sprzedaż. Dzięki za uwagę 
       
      Zapraszam do kontaktu,
      Pepe 
       
       
       
       
       
       
       
         


















    • Przez Dareczek02
      Witam, posiadam zegarek Casio G shock ga 100b
      Zauważyłem że na dekielku widnieje napis "Japan mov't El cased in china".
      Na klamrze od zapięcia również napis " Casio china"
      Wzbudziło to moje podejrzenia, że może to być podróbka więc tu moje pytanie czy możliwe jest, że mimo tego to oryginał? 

    • Przez rzepcior
      Witam serdecznie, podejrzewam, że starszych kolegów!
       
      Kilka najbliższych dni stoi u mnie pod znakiem dylematu. Od jakiegoś czasu marzył mi się Breitling. Początkowo chciałem kupić entry zegarek, czyli najtańszy z całej ich gamy. Colt 44 Automatic (tańszy jest Quartz, jednakże nie wpada w oko jak Automatic). Oczywiście po przeszukaniu i przestudiowaniu całej gamy, zainteresowałem się innymi modelami i stoję w tej sytuacji przed ciężkim wyborem.
       
      Colt 44 Automatic jest oczywistą oczywistością, jednak traktuję ten model jako opcja zapasowa na ten moment.
       
      Przepiękne są Avengery. Mam możliwość kupna nowego Avenger Seawolf z czarnym cyferblatem. Mam 18-19cm w nadgarstku, więc jego masywna koperta 45mm będzie idealnie wyglądać.
       
      Niemniej jednak jest także inny Avenger, który zachwyca. GMT. Także mam możliwość kupna nowego okazu. Jest cieńszy, mniejszy, gdyż koperta ma 43mm, niemniej jednak pomimo tego i tak mi się podoba. Szczególnie ciekawa dla mnie jest funkcjonalność GMT, jednakże nie jest mi do życia konieczna (telefon komórkowy służy).
       
      Kolejny, chyba najpiękniejszy ze wszystkich do wyboru, jest Superocean Heritage II 46. Cena nowego znacznie przewyższa powyższe modele, jednakże za dużo mniej mam opcję kupna modelu z 2012 roku, w idealnym stanie. Oczywiście jest z papierami i pudełkiem. Tutaj rodzi się pytanie do bardziej doświadczonych kolegów w tej dziedzinie, jest warto kupować już 9 letni zegarek za taką cenę? Mam na myśli kwotę około 13tys PLN. Trochę mnie to odstrasza, jednakże sam w sobie ten zegarek jest chyba najładniejszym z całej gamy (Nie umniejszając Navitimerowi, na którego przyjdzie u mnie czas ).
       
      Pozdrawiam serdecznie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.