Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

STARUSZEK

Gdzie i czy znajdę porównania etc. Luminescencji wska

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o cokolwiek co pomoże dobrać , wybrać odpowiednie wskazówki , model, kolor luminescencji ewentualnie materiał luminescencyjny umieszczany na wskazówkach z wyłączeniem trytu w "kapsułkach " czyli - luminowa, super... ,H3 etc i czy gdzieś może Ktoś widział jakieś porównania róznych modeli lub coś w tym stylu :roll: będę wdzieczny za wszelkie sugestie .

Piotr.


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrze :shock: :shock: :shock: dziękuję za pracę włożoną w zamieszczanie fotek - są już faworyci ;) - świetnie prezentuje się IWC AT Custeau , Tutima , B-42, SMP i inne Omesie , UN maxi diver


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja Stowa świetnie świeci:

2ecf13eeb6b2b503.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filipie oczywiście Twoja Stowa pięknie świeci - choć z tego co widać znacznie lepiej po dłuższym czasie są widoczne szersze wskazówki niż wąskie paski substancji luminescencyjnej .

Dziekuje bardzo za foty i mam nadzieję na więcej ;)

Piotrze zeby chociaż jeden z Twoich braciszków miał wskazówkę sekundową - widziałem na żywo i muszę przyznać że bardzo pozytywne wrażenia a szczęśliwym posiadaczem jest Marcin L. tylko brak tej wskazówki w 756 - ilekroć bym na niego spojrzał - to zastanawiałbym się czy "chodzi" - tak już mam niestety ;)


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.