Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stigteam

Chronograph do 2000 złoty.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Proszę o sugestie chronographów do max 2000 złotych. Rozmiar jaki preferuje to od 40 mm do 44 mm. Zegarek najlepiej na pasku kauczukowym ale nie wykluczam bransolet ani nato. Zależy mi bardzo też aby zegarek nawiązywał stylistycznie do sportów motorowych albo żeby chociaż się z nimi kojarzył. Równie dobrze jestem otwarty na propozycje związane z diverami które posiadają chronograph.

 

Edit: Chciałbym też aby zegarek był Japoński, lub też Szwajcarski.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To może coś z naszego rodzimego podwórka, czyli Xicorr F125? IMO bardzo fajny sikor :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może coś z naszego rodzimego lodwórka, czyli Xicorr F125? IMO bardzo fajny sikor :-)

.. fakt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xicorr f125 wyglada ciekawie, ale nie przemawia do mnie całkowicie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ten chronograph ma być złoty czy za 2000 złotych najwięcej. Zdecyduj się. Ale najlepiej - kup Opla...Niemieckiego.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz złotego? No tego Opla.... Niemieckiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być i złoty, może być i do 2000 złotych. Dlaczego by nie? Na głównym forum zwłaszcza.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, źle napisałem. Miało być 2000 złotych. Jak źle coś umieściłem to najmocniej przepraszam. Nowy tutaj jestem

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest w tym dziale, gdzie trafić powinien. Daruj tego Opla, ale też starajcie się chwilę poświęcić na wybór odpowiedniego działu :)


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę pamiętał na przyszłość. Dzięki

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Może poszukaj czegoś od Citizena, na mechanizmie Eco Drive? Jeśli może być kwarc, to ze "swiss made" warto przyjrseć się np. Davosie z modelami Nautic Star oraz Speedline. IMO bardzo ciekawą opcją jest także Bulova Moon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PrezesPolski

Może poszukaj czegoś od Citizena, na mechanizmie Eco Drive? Jeśli może być kwarc, to ze "swiss made" warto przyjrseć się np. Davosie z modelami Nautic Star oraz Speedline. IMO bardzo ciekawą opcją jest także Bulova Moon.

Bulova Moon to oczywista oczywistość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W jakim sensie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj czegoś od Citizena, na mechanizmie Eco Drive? Jeśli może być kwarc, to ze "swiss made" warto przyjrseć się np. Davosie z modelami Nautic Star oraz Speedline. IMO bardzo ciekawą opcją jest także Bulova Moon.

 

A znalazłoby się coś ewentualnie z Tissot, Certiny albo Seiko?

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A znalazłoby się coś ewentualnie z Tissot, Certiny albo Seiko?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli w grę wchodzi kwwrc, to w tym budżecie na pewno znajdziesz coś fajnego od Tissota, Certiny czy Seiko :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w grę wchodzi kwwrc, to w tym budżecie na pewno znajdziesz coś fajnego od Tissota, Certiny czy Seiko :-)

33f3ef55de05a351ba5e2f043fcfb83a.jpg

 

Rozważam takie Seiko z płynącą sekundą ale nie wiem czy będzie to rzeczywiście dobry wybór

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A jaka jest dokładna referencja tego Seiko? Generalnie, w tym budżecie Seiko to dobry i bezpieczny wybór :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest dokładna referencja tego Seiko? Generalnie, w tym budżecie Seiko to dobry i bezpieczny wybór :-)

Seiko SSB033P1 z mechanizmem mecha-quartz

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest dokładna referencja tego Seiko? Generalnie, w tym budżecie Seiko to dobry i bezpieczny wybór :-)

45caa037867e168079d772ad27a45988.jpg

W myślach siedzi jeszcze taka Certina C034.417.38.057.00. ale słyszałem że wygląda odpustowo

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

IMO ta Certina nie wygląda odpustowo :-) A na koniec i tak wybierz to, co Tobie najbardziej się spodoba ;-) Pamiętaj, że mimo wszystkich naszych sugestii i propozycji, koniec końców to Ty będziesz nosił ten zegarek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO ta Certina nie wygląda odpustowo :-) A na koniec i tak wybierz to, co Tobie najbardziej się spodoba ;-) Pamiętaj, że mimo wszystkich naszych sugestii i propozycji, koniec końców to Ty będziesz nosił ten zegarek ;-)

Racja, ale lubię gdy ktoś podrzuca jakieś ciekawe propozycje bo zawsze może się akurat trafić coś naprawdę ekstra =-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Racja, ale lubię gdy ktoś podrzuca jakieś ciekawe propozycje bo zawsze może się akurat trafić coś naprawdę ekstra =-)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

I takie podejście do tematu jest spoko :-) IMO warto przyjrzeć się propozycji kolegi @sokolow. Te Citizeny są mocno kojarzone z lotnictwem. Klasa sikory :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I takie podejście do tematu jest spoko :-) IMO warto przyjrzeć się propozycji kolegi @sokolow. Te Citizeny są mocno kojarzone z lotnictwem. Klasa sikory :-)

Citizeny prezentują się naprawdę ekstra ale u mnie znacznie jest zamiłowanie do sportów motorowych typu WRC lub F1. Z tego tez względu najbardziej przemawiają do mnie zegarki które wyglądają jak rolex daytona (np. Seiko ssb033p1) albo zegarki wyglądające jak Tag Heuer Carrera.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.