Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

stigteam

Chronograph do 2000 złoty.

Rekomendowane odpowiedzi

I takie podejście do tematu jest spoko :-) IMO warto przyjrzeć się propozycji kolegi @sokolow. Te Citizeny są mocno kojarzone z lotnictwem. Klasa sikory :-)

Również niezwykle podobają mi się chronogrqphy certiny, w których dostrzegam tą nutkę sportów motorowych, ale ceny takich przekraczają budżet 2000 złotych. :-(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Red Arrows

 

(jest też na pasku)

 

Blue Angels

 

 

Sikory bardzo ciekawe i niespotykane, dlatego będę mieć je na uwadze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze Seiko Flightmaster sna411

 

Tutaj niestety to Seiko odpada bo za dużo dzieje się na tarczy i wszystko jest takie bardzo mocno upchnięte i chwile by zajęło odczytanie godziny. ;-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat wbrew pozorom bez problemów odczytuje się godzinę - nosiłem przez długi czas i złego słowa nie powiem :)

Dzięki, będę miał to na uwadze :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może poszukaj czegoś od Citizena, na mechanizmie Eco Drive? Jeśli może być kwarc, to ze "swiss made" warto przyjrseć się np. Davosie z modelami Nautic Star oraz Speedline. IMO bardzo ciekawą opcją jest także Bulova Moon.

Czy znajdę gdzieś jakieś opinie na temat Davosy Speedline? Bo wyglada interesująco ale ciężko znaleźć o niej jakieś opinie

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja tym konkretnym modelem Davosy nigdy za bardzo się nie interesowałem. Miałem natomiast kwqrcowrgo Nautic Stara oraz dwa automaty. IMO Davosa oferuje zegarki o bardzo dobrym stosunku jakość/cena. Jeśli tylko Ci się podoba, to będzie to spoko wybór :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny pomysł. Zegarki DH zbieraja bardzo pochlebne opinie, a i na naszym forum kilku Kolegów ma zegarki od Dana i nie narzekają :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny pomysł. Zegarki DH zbieraja bardzo pochlebne opinie, a i na naszym forum kilku Kolegów ma zegarki od Dana i nie narzekają :-)

Szczerze mówiąc byłbym skłonny zakupić tego DH gdyż styl przypomina mi Heuer Autavia, który bardzo mi się podoba i ciekawie się prezentuje na zdjęciach. ;-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Popytaj w temacie DH u nas na forum. Może któryś z Kolegów ma ten model i będzie w stanie o nim coś więcej napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być nawiązanie do sportów motorowych to automatycznie na myśl przychodzi mi taka Certina:

post-106574-0-72597400-1544369055.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ma być nawiązanie do sportów motorowych to automatycznie na myśl przychodzi mi taka Certina:

attachicon.gif1.PNG

Szkoda tylko, że ta certina nie jest dostępna =(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już ktoś mnie ubiegł, a miałem polecić Dan Henrego 1963 - wygląda świetnie. Z recenzji wynikało, że w tej cenie wykonanie jest na bardzo dobrym poziomie. Chciałem go kupić, ostatecznie zrezygnowałem z powodu rozmiaru koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po głowie ostatnimi czasy chodzi mi też ten model Seiko SSC618P. Czy są o nim jakieś opinie? 1c061343f504d7f96900e3cbb672bdbe.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko pada pytanie o propozycję jakiegoś zegarka to 90% tych propozycji to Seiko - niezależnie od charakteru zegarka.....:)

Proponuje dać sobie spokój z Seiko - Seiko jest nudne, Seiko noszą wszyscy.....:)

Jeżeli ma to być chrono do 2000 zł, nawiązujące do sportów motorowych to proponuję coś oryginalniejszego - Yema Rallygraf - zegarek z historią i inny niż noszą wszyscy.

Oryginalna wersja "heritge" na Valjoux 7753 kosztuje prawie 2.5 tys euro ale wersja kwarc na MIYOTA OS21 już tylko 300 euro......Ten zegarek ma bogatą historię i byłby czymś nowym na forum....:)

 

i-nXBCF5p.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tylko pada pytanie o propozycję jakiegoś zegarka to 90% tych propozycji to Seiko - niezależnie od charakteru zegarka.....:)

Proponuje dać sobie spokój z Seiko - Seiko jest nudne, Seiko noszą wszyscy.....:)

Jeżeli ma to być chrono do 2000 zł, nawiązujące do sportów motorowych to proponuję coś oryginalniejszego - Yema Rallygraf - zegarek z historią i inny niż noszą wszyscy.

Oryginalna wersja "heritge" na Valjoux 7753 kosztuje prawie 2.5 tys euro ale wersja kwarc na MIYOTA OS21 już tylko 300 euro......Ten zegarek ma bogatą historię i byłby czymś nowym na forum....:)

 

 

i-nXBCF5p.jpg

Bardzo mocno mnie urzekł ten sikor i jest to zdecydowanie bardzo ciekawa opcja

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.