Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość FLANCUZ

Budżetowy zegarek dla kobiety

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FLANCUZ

Cześć

Szał świąteczny już się rozpoczął, więc i ja muszę zrobić małe zakupy.

Czy macie może jakieś propozycje co można kupić do 300zł kobiecie po 50tce?
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. hmmm.. ja bym się zastanowił, czy to nie faux pas kupić kobiecie po 50tce zegarek, przypominając jej o upływającym czasie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Topaz
      W wakacje kupiłem z ciekawości takie CASIO MRW-220HCM-5BVEF.
       

       
      Fajny, prosty w obsłudze, z datą i dniem tygodnia, 100m, bezel obrotowy, luma. Wszystkomający superzegarek. Cieszyłem się i szybko mój zachwyt nad tym taniutkim zegarkiem skończył się... oddaniem go "w ludzi". Kolega, który go dostał, do dzisiaj nie może się nachwalić.
       
      Przypomniałem sobie o tym modelu niedawno i zakupiłem jego klony: CASIO MRW-200H i CASIO MRW-200HC.
       

       
       
      Modeli tego CASIO jest kilkanaście, można wybierać i zacząć zbierać.
       

       

       

       

       
       
      Dekielek stalowy, jak w wiekszości CASIO, a pasek miękki i na każdy nadgarstek.
       

       
       
      Wszytko funkcjonuje, trafia w indeksy, przestawia się punktualnie, wygląda dobrze i jest z dobrych materiałów i to za około 80-100 zł.
       

       
       
      Luma na wskazówkach, nawet na sekundowej, a w zależności od wersji pokryte są też indeksy.
       

       
       
      Na ręku leży wygodnie. A że to plastik, jest lekki i praktycznie się o nim zapomina.
       

       
       
      Zegarek idealny. Do większej popularności brakuje mu tylko kilku dodatkowych zer w cenie.
       
       
       
       
       
    • Przez kubamak
      Drodzy Forumowicze,
       
      od dłuższego czasu rozglądam się za prezentem dla małżonki, która ma dość sprecyzowane wymagania co do nowego zegarka, który powinien być:
      - jak najprostszy, klasyczny, delikatny
      - srebrny z jasnym cyferblatem
      - na bransolecie typu mesh (siateczkowej)
      - ze szkiełkiem szafirowym
      - o średnicy koperty mniejszej niż 35 mm
       
      Po wielu dniach poszukiwań udało mi się znaleźć następujące modele spełniające jej kryteria:
      (1) MAURICE LACROIX Eliros Date Ladies
      (2) Doxa D-Light
      (3) Bisset BSBF32SIWX03BX
      (4) Skagen Signatur
      (5) Atlantic Elegance
      Niestety nie znalazłem zegarka automatycznego w tym stylu.
       
      Czy możecie doradzić, który z przedstawionych wyżej będzie najlepszym wyborem? Jeśli macie inne, ciekawe propozycje, to oczywiście jestem otwarty na inne modele.
       
      Dziękuję i pozdrawiam
      Kuba
    • Przez patka11
      Witajcie,
       
      chciałabym poradzić się specjalistów, ponieważ planuję kupić w prezencie na 60te urodziny po zegarku dla Pani i Pana zegarki mają być na bransolecie, klasyczne, eleganckie. Budżet, jakim dysponuję, to jakieś 400 - 500zł.
       
      Przeglądając wszystkie strony z zegarkami, patrząc także na dostępność, skłaniam się ku Casio MTP-1303PD-FVEF i Casio LTP-1303D-AV.
       
      I mam pytanie - co sądzicie o tych zegarkach? Czy w tym przedziale cenowym możecie polecić coś innego, może lepszej jakości? Zależy mi, żeby wersja damska była jak najbardziej zbliżona do męskiej.
       
      Ewentualnie może uda mi się podnieść budżet do 600zł - czy wtedy jest więcej alternatyw dla tych Casio?
       
       
      Dzięki za pomoc!
    • Przez Jan M. Krawczyk
      Na prośbę naszej koleżanki, chciałem kontynuować wątek rozpoczęty przez tekst napisany na naszą stronę główną "Kobieta na zakupach". Do przeczytania pod tym adresem: http://kmziz.pl/artykul/kobieta-na-zakupach
       
      Przyznam, że sam miałem trudność ze znalezieniem czegoś fajnego, gdy kupowałem żonie pierwszy prawdziwy zegarek. Może ten wątek będzie jakąś inspiracją lub wskazówką przy poszukiwaniach.
       
      Co ciekawego możecie polecić i co sprawdziło się u waszych matek, żon, kochanek, córek, znajomych i innych reprezentantek płci pięknej?
       

    • Przez Bartek926
      Witam serdecznie, zbliża nam się z dziewczyną rocznica i chciał bym jej sprezentować na tę okazję zegarek, rozmawiałem z nią, próbowałem mniej więcej rozeznać co jej się podoba i przedstawia się to następująco.
      Generalnie zamysł jest taki, żeby zegarek był pół elegancki, pół na co dzień, model bardziej klasyczny, koperta okrągła, musi być na bransolecie, utrzymany w kolorystyce złotej, tarcza w kolorze złotym? białym? różowe złoto?, ale mogę wziąć pod uwagę jakiś inny kolor, musiał by mi się spodobać.
      Kwota jaką chciał bym na niego przeznaczyć to max 500zł, co do firmy to wiem że jej podobają się zazwyczaj te "modowe" które pewnie za długo nie wytrzymają, ja z kolei wolał bym kupić jej coś porządniejszego, żeby ponosiła chociaż te parę lat...
      Przeglądałem internety parę godzin w poszukiwaniu czegoś sensownego i stwierdziłem że potrzebuje waszej pomocy, czekam na wasze propozycje, poniżej wklejam linki i zdjęcie tak aby zobrazować czego szukam:

      Nixon z tych wszystkich najbardziej do mnie przemawia, bardzo mi się podoba, co uważacie na temat tej firmy?
      (Na zdjęciach w tej aukcji zegarek wygląda jakby był brudny, albo porysowany? nie wiem czy co tak jest czy o co chodzi, ale generalnie jego kształty bardzo do mnie przemawiają)

      http://allegro.pl/zegarek-damski-nixon-a361897-00-piekno-w-prostocie-i6385415055.html

      ten sak samo: http://allegro.pl/zegarek-damski-nixon-a099502-sympatyczny-i6387271302.html

      Michael Kors, typowa modówka, myślę że też by jej się spodobał, ale czy to jest coś warte?

      http://allegro.pl/zegarek-damski-michael-kors-mk3179-wyprzedaz-60-i6372872157.html


      Zdjęcie pochodzi od jej koleżanki, nie wiem jaka to firma, pewnie nic wyszukanego, ale bardzo jej się podobał.


      Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.