Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KatarzynaPajkowska

Recenzja: Tudor Black Bay Fifty-Eight Ref. M79030N-0001

Rekomendowane odpowiedzi

Choć Black Bay Fifty-Eight oficjalnie powstał jako hołd dla Tudora Submarinera "Big Crown" ref. 7924 ("Fifty-Eight", czyli "Pięćdziesiąt-Osiem" nawiązuje do roku z którego pochodzi ref. 7924), tak naprawdę cała linia Black Bay od dawna dzieli te same inspiracje.A jeżeli tak jak Autor szukaliście kiedyś godnej alternatywy dla Rolexa Submarinera, premiera z tegorocznych targów Baselworld ma szansę z powodzeniem zaspokoić ten apetyt.

Więcej na naszej stronie głównej:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja: kompozycyjnie, merytorycznie, językowo, z odpowiednim dystansem. A i sam zegarek, jak wiadomo, bardzo fajny, choć atrapy nitów minimalnie studzą entuzjazm. 

 

Widzę jednak (w temacie "Jaki zegarek..."), że nie zostanie długo u Recenzenta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzent się trochę porwał z motyką na słońce i nie oszacował dobrze domowego budżetu na zimę (w sensie nie przewidział w swej mądrości zaistnienia kilku wypadków losowych i powiązanych z nimi sporych wydatków ;) )

 

Gdybym mógł to bym BB58 już zatrzymał na stałe, bowiem w kategorii diver i w tej kategorii cenowej dla mnie, całkiem osobiście, ten Tudor nie ma specjalnej konkurencji - może gdyby Seamastera wypuścili w 39mm, ale też byłby to inny zegarek - w sensie bardziej nowoczesny w odbiorze od Black Bay.

 

Ale, być może tak miało być, bowiem jestem w trakcie negocjacji zakupu kolejnego Tudora - o połowę tańszego, ale równie pożądanego przeze mnie modelu, którego recenzję oczywiście też zamierzam napisać - o ile dojdzie do zakupu.


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja :)

A jaki to Tudor za pliwe ceny, jeżeli można spytać ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zapeszać, może nic z tego nie wyjdzie - negocjacje trwają, w dodatku wielką wodę będzie musiał najpierw przebyć jak dojdzie do skutku ;)


ng6mnrm.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra, bardzo porządnie napisana recenzja. I językowo i treściowo, przyjemnie się czytało.

Zdjęcia też na poziomie - gratulacje Wadim. 

 

Na KMZ tak dobrej recenzji nie czytałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze napisana recenzja i fajny zegarek. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna, rzeczowa recenzja - "niestety" nie zniechęciła mnie do tego cuda. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez KatarzynaPajkowska
      Drodzy czytelnicy strony KMZIZ.pl
       
      Z wielką radością informuję, że udało się wdrożyć stronę, która w całości poświęcona będzie Polskim manufakturom i Polskim producentom zegarków.
      W jednym miejscu znajdować się będą informację o nowościach, wywiady, relacje foto i wiele innych wiadomości na temat polskich manufaktur. Strona znajduje się w menu, w zakładce "Baza wiedzy".
       
       
      Serdecznie zapraszam, do lektury nowego materiału, przygotowanego przez Konrada i Tomka - założycieli 2gwatchblog.com.
      Materiał znajdziecie tutaj.
       
      Konradzie i Tomaszu - serdecznie podziękowania i powodzenia w dalszym odkrywaniu przed nami sekretów Polskich producentów
       
      Dla ułatwienia, nowa strona tutaj:

    • Przez KatarzynaPajkowska
      Z serii #wykopaliska prezentujemy dziś na łamach naszej strony recenzję opublikowaną na naszym forum 28 listopada 2009 roku. Autorem recenzji jest prezes stowarzyszenia KMZiZ - Eugeniusz Szwed.
       
      https://kmziz.pl/artykul/prezes-recenzuje-epos-3327-le
       
      ENJOY
       
    • Przez KatarzynaPajkowska
      (...)Nie ma chyba kolekcjonera czy miłośnika zegarków mechanicznych, któremu obca byłaby nazwa niewielkiego miasta Glashuette w południowej Saksonii.
       
      https://kmziz.pl/artykul/igla-w-stogu-siana-gutkaes-lange-nr-2207
       
      Publikacja autorstwa: PMWAS
       
    • Przez Micmar13
      Witam.
      Chciałem kupić zegarek dla ojca na Dzień Ojca i Urodziny w jednym bo urodziny ma kilka dni po Dniu Ojca. 
      Ogólne ojciec nie chodzi w zegarkach ale już kilka razy widziałem jak oglądał i myślę że by mu się spodobał taki prezent.
      Pasek skórzany, i tarcza raczej standardowa. Ojciec będzie miał teraz 52 lata.
      Myślałem może o firmie Tissot co wy na to? 
       
      Cena za zegarek to ok. 700PLN chociaż dobrze by było aby by troszkę tańszy.
       
      Czy polecacie jakieś polskie strony www z orygnalnymi zegarkami.
      Co powiecie na strony:
       
      https://zegarkicentrum.pl/zegarki
       
      http://www.zegarmistrz.com/
       
      Czy dostanę tam oryginalne zegarki bo na Allegro to często można się naciąć na podróby.
      Proszę o szybką pomoc do zostało mało czasu.
    • Przez dariusz chlastawa
      Szanowne Koleżanki i Koledzy 
       
      W ostatnim czasie zamówiliśmy audyt forum i strony internetowej obejmujący całość zagadnień związanych zarówno z częścią wizualną, funkcjonalnościami oraz całym spektrum innych aspektów.
      Na tej podstawie pracujemy nad zmianami zarówno szaty graficznej jak i funkcjonalności wygodnych dla Użytkowników.
      Jednak najważniejsza dla nas jest Wasza opinia, dlatego proszę uprzejmie o wszelkie głosy krytyki jak również propozycje zmian.
      Wszelkie uwagi mile widziane również te dotyczące zmian moderacji, regulaminów etc
       
      Mam nadzieję, że dzięki temu nasze forum stanie się jeszcze bardziej przyjaznym i miłym miejscem w którym będziecie chcieli spędzać czas
       
      z góry dziękuję  
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.