Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

torq1906

Elegancki zegarek do 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w tytule poszukuję eleganckiego zegarka do kwoty około 700zł. Ten zegarek miałby służyć głównie jako garniturowiec i czasami do stroju codziennego. Znalazłem kilka propozycji takich jak: 

 

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-classic-bambino-automatic-ra-ac0003s10b-mens-watch-14099.html

https://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-classic-automatic-ra-ag0009s10b-mens-watch-12604.html

https://www.creationwatches.com/products/seiko-womens-watches-215/seiko-solar-sup873-sup873p1-sup873p-mens-watch-8943.html

 

Przy czym jak widać drugi to jest "open heart" i zastanawiam się czy takie coś pasuje do oficjalnego stroju ?

Seiko natomiast ma kopertę niecałe 38mm i zastanawiam się czy nie zginie on na moim nadgarstku (nie wiem dokładnie jaki mam wymiar nadgarstka, ale na codzień noszę Rangemana który ma ponad 52mm i wygląda całkiem "normalnie")

 

Jak widać wszystkie mają białą tarczę, z tego co czytałem do takie pasują do każdego garnituru, ale nie zamykam się na inne jeśli według was też się nadadzą. 

Chętnie rozważę też wasze propozycje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niech więc ktoś zacznie, Orient z modelem Bambino :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Bambino też przeglądam tylko zastanawiam się, który model by najlepiej pasował? I co powiecie o tych które wymieniłem w pierwszym poście ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może taki, za połowę ceny i ma 43mm.

post-55841-0-74359400-1545071785_thumb.jpg

post-55841-0-09647100-1545071850_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Bambino też przeglądam tylko zastanawiam się, który model by najlepiej pasował? I co powiecie o tych które wymieniłem w pierwszym poście ?

V2? (zdjęcie na dole) Też myślałem nam Bambino Open Heart np 

https://twojezegarki.com.pl/Orient-Bambino-Open-Heart-RA-AG0003S10B

 

 

  maxresdefault.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój bambiniak zamówiony na CW w piątek dotarł wczoraj - poniedziałek. Czyli ekspresowo. Razem z opłatami wyszło 600zł. Wygląda pięknie. Nie zawiodłem się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśeli ma być bardziej sportowy niż garniturowiec to np. Seiko 5 jak poniżej:

 

snzg15j1-1.jpg

 

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobierz tylko pasek do butów i paska u spodni ale domyślam sie, że bedą brązowe, więc czarna tarcza i brązowy pasek tak raczej słabo. Jasna tarcza i brązowy pasek to już lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobierz tylko pasek do butów i paska u spodni ale domyślam sie, że bedą brązowe, więc czarna tarcza i brązowy pasek tak raczej słabo. Jasna tarcza i brązowy pasek to już lepiej.

 

Jeśli nic się nie zmieni buty i pasek będą czarne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Obskoczy ale tarcza biala/srebrna/kremowa/zlota obskoczy przy odpowiednim pasku zarowno czarny jak i granatowy, brązowy i szary i nawet jasny garnitur. Czarny już tak uniwersalny nie jest

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja wybrałem białą/srebrną tarczę. Przy odpowiednim pasku będzie pasować do wszystkiego. A do tego jeszcze bardziej potęguje wrażenie minimalizmu i przejrzystości tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.