Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rekomendowane odpowiedzi

Coś chyba jest nie tak z moderatorami że wpraowadzają takie metody jak blokowanie czasowe wątków z powodu niepodobającej się treści? (patrz wątek ROLEX)

To chyba troszkę PRL-owskie metody w stylu zamknijmy wątek to nie będą pisac tak jak nam się nie podoba.

Chyba podstawową metodą "wychowaczą" powinno być kali napisał źle i nie tak jak powinien to kalego blokujemy a nie kali napisał źle to blokujemy wszystkich bo może ktoś jeszcze źle napisze??

A druga kwestia to czytajac ten watek to nie znalazłem w ostatniej treści nic co mogło by być powodem do zamykania wątku????

Może warto przemyśleć tę kwestię.

Rozumiem że władza wyzwala pewne zachowania co sam już tu kiedyś na forum doświadczyłem ale może blokujacy wątki zastanowi się troszkę nad tym co robi i po co i co to da i kogo karze i za co.

 

Mam nadzieję ze dobry dział?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic złego bo większość tych postów jest ukryta.

Zamknięte jest do ochłonięcia.

To użytkownicy tworzą zawartość na forum - niech każdy zacznie zmiany od siebie, a będzie wszystkim lepiej.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś chyba jest nie tak z moderatorami że wpraowadzają takie metody jak blokowanie czasowe wątków z powodu niepodobającej się treści? (patrz wątek ROLEX)

To chyba troszkę PRL-owskie metody w stylu zamknijmy wątek to nie będą pisac tak jak nam się nie podoba.

Chyba podstawową metodą "wychowaczą" powinno być kali napisał źle i nie tak jak powinien to kalego blokujemy a nie kali napisał źle to blokujemy wszystkich bo może ktoś jeszcze źle napisze??

A druga kwestia to czytajac ten watek to nie znalazłem w ostatniej treści nic co mogło by być powodem do zamykania wątku????

Może warto przemyśleć tę kwestię.

Rozumiem że władza wyzwala pewne zachowania co sam już tu kiedyś na forum doświadczyłem ale może blokujacy wątki zastanowi się troszkę nad tym co robi i po co i co to da i kogo karze i za co.

 

Mam nadzieję ze dobry dział?

 

Wolność słowa, jak widać po powyższym wpisie, wyzwolić może pokłady demagogicznej durnoty :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolność słowa, jak widać po powyższym wpisie, wyzwolić może pokłady demagogicznej durnoty :(

To po prostu jej nie pokazuj a zostaw dla siebie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To po prostu jej nie pokazuj a zostaw dla siebie :-)

 

Powyższy nie znaczy to samo co niniejszy. Sprawdź sobie :)

Jak chcesz, mogę wrzucić kilka ukrytych wpisów. I tylko nie pisz, że się nie domyśliłeś, że coś zostało z tamtego tematu usunięte przed jego zamknięciem.


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie domyśliłem się. Ale to chyba żaden problem. Dalej uważam że należy blokować tych co jest z nimi coś nie tak a nie całą resztę z powodu kilku osób. To jest wg mnie pójście na łatwiznę. Świat się nie zawali z powodu dwóch dni braku czytania wątku rolexa ale bardziej rozbrajająca jest dla mnie forma i sposób rozwiązania. Wypowiadam swoje zdanie tylko i rozumiem ze nie ja jestem administratorem, ze nie ja poświęcam tak dużo własnego czasu na jakąś formę pracy dla innych. No i jeszcze jedna uwaga. Nie usuwałbym "złych" wypowiedzi z forum. Zawsze to jest jakaś informacja dla innych z kim mamy do czynienia. Jeśli te wpisy były "az tak złe"  to chciałbym wiedzieć z kim nie robić transakcji z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie domyśliłem się. Ale to chyba żaden problem. Dalej uważam że należy blokować tych co jest z nimi coś nie tak a nie całą resztę z powodu kilku osób. To jest wg mnie pójście na łatwiznę. Świat się nie zawali z powodu dwóch dni braku czytania wątku rolexa ale bardziej rozbrajająca jest dla mnie forma i sposób rozwiązania. Wypowiadam swoje zdanie tylko i rozumiem ze nie ja jestem administratorem, ze nie ja poświęcam tak dużo własnego czasu na jakąś formę pracy dla innych. No i jeszcze jedna uwaga. Nie usuwałbym "złych" wypowiedzi z forum. Zawsze to jest jakaś informacja dla innych z kim mamy do czynienia. Jeśli te wpisy były "az tak złe"  to chciałbym wiedzieć z kim nie robić transakcji z forum.

Czytałem ten wątek i nie chodzi o uczciwość pewnych osób , a raczej o ich kulturę wypowiedzi. Biznes  ma z tym niewiele wspólnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie domyśliłem się. Ale to chyba żaden problem. Dalej uważam że należy blokować tych co jest z nimi coś nie tak a nie całą resztę z powodu kilku osób. To jest wg mnie pójście na łatwiznę.....

Idąc za Twoimi tokiem rozumowania - wypowiadasz się nie czytając tematu i nie wiedząc co zostało usunięte.

Domagasz się karania jednostki? Tam było conajmniej kilka osób do tego żeby im pozwolić na odpoczynek od forum.

A teraz pomyśl sam czy łamiąc regulamin - kilkukrotnie podważając decyzję moderatora- powinieneś zostać ukarany?

Czy wchodząc na forum oczekujesz jakiejś kultury w postach czy jest Ci to obojętne? Czy oceniając moderatorów (wszystkich - tak to określiłeś) wziąłeś pod uwagę swoją niewiedzę w temacie?

I jeszcze pomyśl, że Ci źli moderatorzy nie koniecznie chcą banować użytkowników ale w jakiś sposób muszą dbać o jakość forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman. Zostaw Kolegę. Co nie zrobimy, i tak będzie:


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.