Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GunnerPower

ZEGAREK GUCCI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam otóż dzisiaj w szafie znalazłem taki o to zegarek Gucci. Jest on autentyczny?

Jak mogę wstawić zdjęcie ? Haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam otóż dzisiaj w szafie znalazłem taki o to zegarek Gucci. Jest on autentyczny?

Nie.

odpowiedz,wiecej opcji, wybierz plik, zalacz,dodaj, wyślij.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie niepokoi Cię, że w szafie znalazłeś obcy zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie niepokoi Cię, że w szafie znalazłeś obcy zegarek?

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Gucci to majtkowiec, więc jego miejsce w szafie

 

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. znalazł to mój ojciec a dostał go 3-4 lata temu od wujka gdy wrócił z misji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciemność, widzę ciemność, ciemność widze. ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż nie ma zdjęcia. Napisz chociaż czy z misji wrócił wujek czy ojciec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kontekstu wynika że wujek wrócił, oby nie z Turcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest prosty test na określenie oryginalności każdego bardzo drogiego zegarka. Należy odpowiedzieć na poniższe pytania dotyczące poprzedniego właściciela zegarka (wujka, dziadka, właściciela szafy w której grzebiesz):

1) czy jest właścicielem willi powyżej 500 m2?

2) czy miał w zwyczaju nosić na co dzień bardzo drogie rzeczy (np. biżuterię z wielkimi brylantami, buty z zagrożonych gatunków zwierząt, oryginalne zegarki drogich marek)?

3) czy był włamywaczem, członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, kindaperem, płatnym zabójcą, osobą poszukiwaną listem gończym za malwersacje finansowe lub politykiem?

4) czy miał w zwyczaju zalewać do pełna bak benzyną 98 w swoim prywatnym min. 6cio cylindrowym samochodzie i nie miał LPG?

5) czy często opowiadał anegdoty o tym jak to zgubił bardzo drogą rzecz (np. nowe BMW) i nie szukał bo mu się po prostu nie chciało?

6) czy jego nazwisko znajduje się na liście 10000 najbogatszych Polaków?

 

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziedź brzmi nie, to jest 99,9% pewności, że znaleziony/otrzymamy właśnie bardzo drogi zegarek nie jest prawdziwy :)


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest prosty test na określenie oryginalności każdego bardzo drogiego zegarka. Należy odpowiedzieć na poniższe pytania dotyczące poprzedniego właściciela zegarka (wujka, dziadka, właściciela szafy w której grzebiesz):

1) czy jest właścicielem willi powyżej 500 m2?

2) czy miał w zwyczaju nosić na co dzień bardzo drogie rzeczy (np. biżuterię z wielkimi brylantami, buty z zagrożonych gatunków zwierząt, oryginalne zegarki drogich marek)?

3) czy był włamywaczem, członkiem zorganizowanej grupy przestępczej, kindaperem, płatnym zabójcą, osobą poszukiwaną listem gończym za malwersacje finansowe lub politykiem?

4) czy miał w zwyczaju zalewać do pełna bak benzyną 98 w swoim prywatnym min. 6cio cylindrowym samochodzie i nie miał LPG?

5) czy często opowiadał anegdoty o tym jak to zgubił bardzo drogą rzecz (np. nowe BMW) i nie szukał bo mu się po prostu nie chciało?

6) czy jego nazwisko znajduje się na liście 10000 najbogatszych Polaków?

Jeżeli na wszystkie pytania odpowiedziedź brzmi nie, to jest 99,9% pewności, że znaleziony/otrzymamy właśnie bardzo drogi zegarek nie jest prawdziwy :)

To bardzo zabawne na szczęście nieprawdziwe, gdyż potomkowie większości tu obecnych powyrzucaliby nasze zegarki pod walec.

 

No i poza tym to zegarek Gucci a nie Channel czy Hermes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo zabawne na szczęście nieprawdziwe, gdyż potomkowie większości tu obecnych powyrzucaliby nasze zegarki pod walec.

 

No i poza tym to zegarek Gucci a nie Channel czy Hermes

Ha! Kiedy to pisałem to miałem w głowie, że chodzi o podróbkę Cartiera (lub czegoś z podobnej półki) a nie zwykłe Gucci... ;) What a mistake to make!

 

A co do naszych potomków, to bez przesady - do większości osób noszących naprawdę bardzo drogie zegarki pasuje przynajmniej pkt 2. Poza tym szczerze wątpię, by ich ukochane zegarki walały się niepilnowane po szafach, strychach i innych dziwnych miejscach ;)


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! Kiedy to pisałem to miałem w głowie, że chodzi o podróbkę Cartiera (lub czegoś z podobnej półki) a nie zwykłe Gucci... ;) What a mistake to make!

 

A co do naszych potomków, to bez przesady - do większości osób noszących naprawdę bardzo drogie zegarki pasuje przynajmniej pkt 2. Poza tym szczerze wątpię, by ich ukochane zegarki walały się niepilnowane po szafach, strychach i innych dziwnych miejscach ;)

A co w tym dziwnego.

Ja swoje zegarki których nie noszę wrzucam do szuflady. lezą sobie i czekają na swoją kolej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że pasek jakościowo nie odbiega od zegarka ;)

co kropelka sklei żadna siła nie odklei pozdrawiam

jest pęknięty jak widać na zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.