Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krycho

Zegarek do 8K

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio naszla mnie mysl;) szukam pierwszego zegarka do 8000zl!!!!

Chcialem kupic TAG HEUER FORMULA 1https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-tag-heuer-formula-1-1' class='bbc_url' title='Zewnętrzny odnośnik' rel='nofollow external'> https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-tag-heuer-formula-1-1 ale nie jest dostepny:(

Drogi wybor padl na ALPINA ALPINERX SMART OUTDOORS bo lubie gadzety. Ale ten Tag siedzi w glowie:)

Myslalem tez nad Seiko ale ... wiadomo „czemu nie Casio:(„

Moze ktos ma jakas propozycje?

Krzysztof

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jeśli w tym budżecie szukasz zegarka w typie EDC, to pomyślałbym o Legend Diverze od Longinesa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Tag to podstawowy model Taga i niestety to widać więc odradzam. 

Alpina robi dobre zegarki za dobre pieniądze ale ten Twój model to taki smart watch a nimi gardzę więc nie doradzę :)

Fidelio dobrze mówi! Longines Legend Diver to świetny wybór! 

Patrząc wciąż na Longines tu masz kilka fajnych propozycji:

https://wkruk.pl/zegarki/longines/longines-master-collection-53

https://wkruk.pl/zegarki/longines/longines-heritage-diver-1967-1

https://wkruk.pl/zegarki/longines/longines-hydroconquest-31

A może taka Alpine?

https://ch24.pl/alpina-startimer-pilot-heritage-dostepnosc-cena/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eterna Kontiki w starszej wersji, z dużymi trójkątami . Bardzo uniwersalny zegarek.2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W tym budżecie warto też przyjrzeć się Orisom  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten TAG to faktycznie ich podstawowa linia ale konkretny model raczej należy do wyższej półki w ramach tejże linii. Mechanizm jednak pewien poziom skomplikowania prezentuje. I jest do znalezienia na chrono24 w podobnej cenie.

Zresztą w podobnej cenie są do wzięcia również podstawowe wersje Carrery.

 

Ale tak w ogóle to bez bardziej sprecyzowanych oczekiwań / wymagań można podawać różne typy.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem nie jest prosto cos fajnego wybrac;)

Ta alpine dalem jako przyklad, ze lubie nowe technologie i zastanawialem sie nad smartwatchem(zona ma apple watcha w szufladzie juz pol roku wiec chyba sie nie mylilem)

Zegarki taga podobaja sie mi z wygladu, co do mechanizmu to musze sie podszkolic.

Widze, ze Longines jest solidna konstrukcja(do 30barow wiec wytrzyma cala noc balowania)

Chce cos co za 2 lata nie bedzie kosztowalo 1000zl

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To IMO zaproponowany przeze mnie LLD, nawet jeśli to wersja z datą (tej "no date" w tych pieniądzach to nawet nie ma co szukać), to także w kontekście ewentualnej utraty wartości (raczej w tym budżecie nieuniknionej), całkiem dobra propozycja  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadek wartości jest nieunikniony :(

Najlepiej wybrać coś takiego, czego długo nie będziesz chciał sprzedawać - nawet jeśli będzie to oznaczało wstrzymanie się z zakupem jeszcze jakiś czas i "rozglądanie się".

Co do TAG Formula1 - w mojej ocenie najsłabszym elementem tej linii jest bransoleta, jakaś blaszana mi się wydaje. Ale ten, który pokazałeś ma pasek :)

Co do mechanizmów to jest to Calibre 16 czyli albo ETA 7750 (mało prawdopodobne aczkolwiek nie niemożliwe - ETA musi dostarczać swoje mechanizmy konkurencji zdaje się do 2020) albo Sellita SW-500 - raczej przyzwoite mechanizmy.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jednak spojrzał jeszcze raz na Alpinę - skoro akceptujesz zegar 44 jak ten TAG, to Alpina ma sporo fajnych zegarów w tym rozmiarze. Ze dwa na bazarku widziałem.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly metlik mam, ten LLD musze obejzec w sklepie i przymierzyc;) podoba mi sie tez Logines Heritage Diver 1967 ;),

Edit :)

Oris tez fajny szczegolnie z otwartym tylem(jak na pierwszy zegarek mozna sobie poogladac)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się podoba Tudor. Bazaru to nie myśl, różnica cenowa niewielka, a skok jakościowy spory. Jeszcze możesz spojrzeć na używane Omegi Seamaster 300 m. z ceramiką, bez fal. To całkiem nowe zegarki, a dzięki wejściu na rynek modelu z nowymi falami, ten starszy model mocno tanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sklaniam sie ku temu LLD na bransolecie znalazlem za 7k na time24.pl czy to jest sprawdzony sprzedawca? Ktos wie?

Jest jeszcze cala czarna wersja ale prawie 10k troche drogo.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W Kruku na meshu masz aktualnie za 8760 zł, a jak znam życie, to zawsze można jakis rabat wywalczyć ;-)

Na skórze w Kruku 7790 zł. Tamtego sprzedawcy nie znam, a ...Kruk to Kruk ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisza na stronie, ze sa internetowym oddzialem jubitom.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To mam tylko nadzieję, że Jubitom o tym wie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak Time to Jubitom, możesz tam spokojnie kupować. Tylko nie zapomnij się potargować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezly metlik mam, ten LLD musze obejzec w sklepie i przymierzyc;) podoba mi sie tez Logines Heritage Diver 1967 ;),

Edit :)

Oris tez fajny szczegolnie z otwartym tylem(jak na pierwszy zegarek mozna sobie poogladac)

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Sam jestem za LLD ale Heritage jest wg mnie lepszym wyborem.

Dobra cena!

https://wkruk.pl/zegarki/longines/longines-heritage-diver-1967-1?gclsrc=aw.ds&&gclid=EAIaIQobChMImYKAmN_T3wIVU3HgCh2ypgyKEAEYASADEgJFnfD_BwE

 

Tylko zwróć uwagę że ten Heritage to gruby zegarek przez funkcję chrono! Musisz go zobaczyć na żywo. 

 

 

Właśnie pojawiła mi się reklam na tego Taga

 

https://wkruk.pl/zegarki/tag-heuer/zegarek-tag-heuer-aquaracer-63?utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting&epi=

 

Poprzedni model ale cena dobra. Warto przemyśleć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten TAG.


"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta

 

Fajny ten TAG.

 

Tak ale trzeba się śpieszyć bo dostępny tylko w jednym salonie w Poznaniu. Mogą go sprowadzić wszędzie ale chyba została jedna sztuka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o tym Heritage i napewno go obejze.

Co do Taga to fajny skromny(szkoda, ze nie zloty hehe)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem o tym Heritage i napewno go obejze.

Co do Taga to fajny skromny(szkoda, ze nie zloty hehe)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 :)

Tu masz filmik z nim ale nie po polsku ani angielsku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heritage na zywo nie wyglada :(

Zobaczylem Orisa Hamerhead i coz podoba mi sie bardzo troche ponad budzet(taak jest zawsze) lub Aquaracer z calibre 5 ??

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.