Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

A tak z innej beczki - jest szansa na cywilną wersję zegarka dla leśników? Czytaj 1:1 bez ich leśniczego znaczka na tarczy? Wg mnie to najlepsza wariacja na tej kopercie i brałbym ją w ciemno...

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

 

Nie. Ale powstanie coś podobnego w innym kolorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się bardzo podoba jeśli będzie w sprzedaży to najprawdopodobniej kupię , a tak przy okazji czy nie można dorobić dodatkowo 1 sztuki Pan Africa ? HELP ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ale powstanie coś podobnego w innym kolorze.

Szkoda, dla mnie to naprawdę jeden z najlepszych zegsrków ze stajni VC, ta wersja to strzał w przysłowiową "10" :(

 

__________

https://www.instagram.com/prz.wil/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super! Chyba sie juz zapisuje:)

Btw. Jaki l2l ma ta koperta?

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@VC, Subarist

Swietny projekt! Kiedy orientacyjna realizacja?

 

A gdyby tak sprobowac odroznic wizualnie nazwe modelu (architekt) od cechy mechanizmu (automatyczny)? Mam na mysli inny kolor czcionki lub inna sama czcionke.

Albo napis "automatyczny" poprowadzic po okregu podzialki godzinowej?

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez komar_ns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak miało być na początku, ale doszedłem do wniosku, że wprowadza to niepotrzebny chaos. a w tym zegarku porządek jest istotny, wszystkie napisy są wiec czarne a podziałki granatowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ;)

 

Z innej bajki jak ktoś ma wolnego białego arctowskiego - proszę info na pw.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wciąż lepiej niż Automat architektoniczny.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie ;)

 

Z innej bajki jak ktoś ma wolnego białego arctowskiego - proszę info na pw.

 

Na Czasoholikach wisi jeden.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również gratuluję projektu, bardzo dobrze to wygląda.

 

Mi też "Architekt automatyczny" trochę nie pasuje. Z jednej strony ta sama czcionka porządkuje styl, ale miesza znaczenia, co też nie do końca wypada w projekcie o takiej nazwie.  ;)  Czy nie lepiej byłoby zostawić sam "Architekt"?

 

Miałbym jeszcze jedno pytanie, już bardziej z ciekawości - czy w takim projekcie (w założonych kosztach) możliwe są modyfikacje daty? Np. powiększenie okna daty, zmniejszenie czcionki albo przesunięcie okna do środka lub na zewnątrz?


instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze jedno pytanie, już bardziej z ciekawości - czy w takim projekcie (w założonych kosztach) możliwe są modyfikacje daty? Np. powiększenie okna daty, zmniejszenie czcionki albo przesunięcie okna do środka lub na zewnątrz?

 

Jest to niewykonalne, tarcza daty jest częścią gotowego mechanizmu i nie ma możliwości ingerowania w nic, oprócz koloru tła (czarny lub biały).

A z tym przesunięciem do środka, lub na zewnątrz, to już raczej żart.  :lol:

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miałbym jeszcze jedno pytanie, już bardziej z ciekawości - czy w takim projekcie (w założonych kosztach) możliwe są modyfikacje daty? Np. powiększenie okna daty, zmniejszenie czcionki albo przesunięcie okna do środka lub na zewnątrz?

Oczywiście że można, nawet w okolice zapięcia:

https://zegarkiclub.pl/forum/uploads/monthly_07_2012/post-46051-0-23415400-1341989324_thumb.jpg


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@jaszczur11 dzięki za odpowiedź. Nie wiedziałem po prostu czy mechanizm ma zawsze koło daty w tym samym rozmiarze czy są jakieś warianty.

Edytowane przez KLXN

instagr.am/klxn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak miało być na początku, ale doszedłem do wniosku, że wprowadza to niepotrzebny chaos. a w tym zegarku porządek jest istotny, wszystkie napisy są wiec czarne a podziałki granatowe.

Pelna zgoda porzadek musi byc. Nie chodzi mi tez o wprowadzenie chaosu, ale o jakies odroznienie ktore "bedzie gralo" z reszta zegarka. Przeciez to wlasnie o jakosci archituktury decyduja detale. Oddzielanie poszczegolnych fragmentow budynkow (np. O roznych funkcjach, pieter, skrzydel itp), czy elementow elewacji da sie czasem osiagnac za pomoca bardzo prostych zabiegow wizualnych. I w tym projekcie tez mozna byc cos takiego sprobowac.

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Marcin - czy luma na wskazówkach mogłaby być niebieska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin - czy luma na wskazówkach mogłaby być niebieska?

 

Sądząc po tym jak ona wyszła dostawcy w Arctowskim. Nie ma sensu. Nie będzie to tak świeciło jak w Rolexach

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski tryt...?

 

Swoją drogą rozumiem, że fajnie by było jakby wszystko się świeciło. Mimo to, czy na prawdę super świecąca luma, w tego typu zegarkach to absolutne must have? 

Rozumiałbym to w certyfikowanych Diverach ale w tym przypadku to chyba lekki przerost formy nad treścią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski tryt...?

 

Tryt to substancja radioaktywna i podlega restrykcyjnym procedurom obrotu ( papierkologia papierkologia i papierkologia ). Temat kompletnie nieopłacalny do dźwigania przez małe firmy szczególnie jak produkują 150szt zegarków. Tylko parę marek go wykorzystuje na świecie.

 

Marcin Pawlak - ta choroba się nazywa Luminofobia :D o jakim zegarku by nie debatowano gdziekolwiek to zawsze parę osób owładniętych tym wirusem pyta o moc świecenia. Nie ważne diver czy nie diver...każdy ma swiecić jak Monster. Co z tego, że Patek Calatrava w ogóle nie świeci i że miliony obrzydliwie drogich zegarków na świecie w ogóle nie świecą, ale zegarek od microbrandu każdy musi nawalać lumą jak Monster. Fenomen tej chorby już dostrzeżono na forach i zaczynają się podśmiechujki.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.