Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin Pawlak - ta choroba się nazywa Luminofobia :D

Lumofilia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryt to substancja radioaktywna i podlega restrykcyjnym procedurom obrotu ( papierkologia papierkologia i papierkologia ). Temat kompletnie nieopłacalny do dźwigania przez małe firmy szczególnie jak produkują 150szt zegarków. Tylko parę marek go wykorzystuje na świecie.

 

Marcin Pawlak - ta choroba się nazywa Luminofobia :D o jakim zegarku by nie debatowano gdziekolwiek to zawsze parę osób owładniętych tym wirusem pyta o moc świecenia. Nie ważne diver czy nie diver...każdy ma swiecić jak Monster. Co z tego, że Patek Calatrava w ogóle nie świeci i że miliony obrzydliwie drogich zegarków na świecie w ogóle nie świecą, ale zegarek od microbrandu każdy musi nawalać lumą jak Monster. Fenomen tej chorby już dostrzeżono na forach i zaczynają się podśmiechujki.

 

Co do trytu, zaraz będzie, że w Polsce powstała nowa grupa terrorystyczna z Wrocławia, która zajmuje się przemytem substancji radioaktywnych w celach bliżej nieokreślonych  :D

 

A co do luminofobii/luminofilii - też jestem zdania, że niektórzy mają jakiś dziwny fetysz na tym punkcie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryt to substancja radioaktywna i podlega restrykcyjnym procedurom obrotu ( papierkologia papierkologia i papierkologia ).

 

Aliexpress, hyyyy... :-)

Luminofilia/luminofobia, czyli ogólnie luminomania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełny :)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś już wspominał, że pełny lepiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wspomniał, że ma być inny? A może oba? diabelek.gif


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol: Tylko niech będzie odwrócony o 90 stopni w prawo!


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, w tym mechanizmie pierścień daty wygląda tak:

 

6ewc4ptigodv_t.jpg

 

Jak okno daty powędruje na 6, to cyfry będą w poziomie.

Edytowane przez jaszczur11

"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem, w tym akurat przypadku data na 3ciej jest ok.

 

Nie twierdzę, że data na 3-ciej w tym wypadku jest złą opcją. Uważam jednak, że datownik na godzinie 6 może wyglądać lepiej. Może nadać  tarczy tego zegarka takiej - czystej - symetrii.

Myślę, że warto przygotować taką wizualizację. Choć myślę, że została ona już przygotowana. W końcu gdzieś było wspomniane, że kolega subarist przygotował wiele wersji tarczy do tego zegarka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak okno daty powędruje na 6, to cyfry będą w poziomie.

Są inne dyski daty, pasujące dna 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, w tym mechanizmie pierścień daty wygląda tak:

 

6ewc4ptigodv_t.jpg

 

Jak okno daty powędruje na 6, to cyfry będą w poziomie.

Tu nie mogę się z Tobą zgodzić. 

 

Istnieją zegarki wyposarzone w Miyotę 9015 posiadające datownik na godzinie 6. Nie ma ich za dużo. Ja na szybko wyszukałem w sieci dwa. Myślę, że jakby się bardziej do tematu przyłożyć, to znalazłoby się i zdjęcie mechanizmy z ringiem datownika dedykowanym do wskazań na godzinie 6. 

 

Poniżej zdjęcia wspomnianych wcześniej zegarków znalezione w sieci.

post-104806-0-69762000-1546982914_thumb.jpg

post-104806-0-57583300-1546982922_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie twierdzę, że data na 3-ciej w tym wypadku jest złą opcją. Uważam jednak, że datownik na godzinie 6 może wyglądać lepiej. Może nadać  tarczy tego zegarka takiej - czystej - symetrii.

Myślę, że warto przygotować taką wizualizację. Choć myślę, że została ona już przygotowana. W końcu gdzieś było wspomniane, że kolega subarist przygotował wiele wersji tarczy do tego zegarka. 

 

Raczej chaosu, symetrie zaburza już przecież koronka. A tak to mamy przynajmniej i koronkę i date po tej samej stronie, to jest jakiś porządek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.