Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej chaosu, symetrie zaburza już przecież koronka. A tak to mamy przynajmniej i koronkę i date po tej samej stronie, to jest jakiś porządek.

 

Na szybkości w PaintoCADzie: 

post-104806-0-28632200-1546986669_thumb.jpg

 

Temat do przemyślenia. Niech każdy oceni sam. Ja nie będę się upierał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta data na godzinie 6 całkiem dobrze wygląda

Ps. Może biała nić w pasku będzie lepsza?

Edytowane przez Misz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta data na godzinie 6 całkiem dobrze wygląda

Ps. Może biała nić w pasku będzie lepsza?

 

Tylko teraz graficzny uklad lini na tarczy kojarzy się z celownikiem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz graficzny uklad lini na tarczy kojarzy się z celownikiem ;-)

 

Zawsze można nazwać zegarek snajper  ;) .

 

Co do białej nici na pasku - nie szalejmy. Jak komuś nie przypadnie do gustu to zawsze można zmienić na taki jak danej osobie pasuje. Niech pasek w tym zegarku będzie taki jest. Nie jest to moim zdaniem punkt nad którym powinniśmy więcej dyskutować. 

 

Mamy tu bardzo dobry i sprawdzony projekt koperty.

Przyzwoity mechanizm.

W temacie dekla też udało wypracować się kompromis. 

 

Skupmy się na detalach tarczy. Pierwotny pomysł jest bardzo dobry. Gdzie byśmy nie dali datownika będzie dobrze. Pomyślmy jak z tego projektu wycisnąć jak najwięcej.

 

@QuadrifoglioVerde - jak to będzie świecić. Tylko wskazówki czy też pierścień w środku podobnie jak w białym Arctowskim? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko teraz graficzny uklad lini na tarczy kojarzy się z celownikiem ;-)

Co myślisz o dacie na 9?

Edytowane przez pływak_wodnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może w ogóle zrezygnować z daty?


"Mam bardzo nieskomplikowany gust. Zawsze zadowala mnie najlepsze". Oscar Wilde.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez daty już była Pan-africa i rocznicowy.

 

I niech tak zostanie ;)


www.katatime.pl 

www.toskania.org.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zacny projekt! Już zielony mnie z lekka kusił, ale ten naprawdę do mnie gada. Moje 3 grosze:

 

1. Dekiel pełny, ale może wrzucić tam raczej jakiś wizerunek Hali Stulecia? Lepiej pasowałoby to do nazwy zegarka, fajnie grało z koncentrycznymi podziałkami na tarczy i... wiadomo – Wrocław. Jak kwestie prawne?

2. Data na 6. Koronka nie ma tu - moim zdaniem - nic do rzeczy. Czy to nie jest tak, że najważniejsza jest symetria tarczy? To przez jej środek przebiega ogólna oś symetrii całego zegarka. Nie dodajesz przecież nic po lewej stronie koperty, żeby stanowiło kontrapunkt dla koronki (chyba że nawiązujesz do Nautilusa :]). Nie robisz też z podziałek rozciągniętych w prawo elips, żeby przeniosły ciężar całej kompozycji w bok i tę koronkę jakoś w sobie ujęły. W takim wypadku data umieszczona na 6 to większy porządek.

3. „Architekt Automatic” nie rozwiązałoby sprawy?

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny jest. Na kiedy mniej więcej przewidziana jest realizacja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jest już za późno ale jest jeszcze jeden detal, który można by poprawić. Mianowice grawer na koronce. 

W Pan-Africe (i podejrzewam reszcie zegarków w tej kopercie) grawer nie jest zbyt przyjemny w dotyku a ponadto potrafi zebrać brud. Nie najlepiej się potem to czyści. Dałoby się to jakoś zmienić. W Arctowskim sprawa wygląda chyba dużo lepiej (choć to czas pokaże). 

Zdaję sobie sprawę, że dla większości z nas będzie to pierdoła, no ale jednak może dałoby się coś z tym zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by to zalać lakierem

 

Osobiście myślałem nad akcentem kolorystycznym w postaci niebieskiej emalii (podobnie jak było przy pro-militari) który poniekąd również rozwiązuje problem gromadzącego się brudu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na prototypy. Osobiście jestem ciekaw jak na żywo będzie się prezentować wykończenie koperty. 

Pytanie odnośnie grawerunku. Będzie on wykonany tą samą metodą co w Pan Africa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz tylko czekać na prototypy. Osobiście jestem ciekaw jak na żywo będzie się prezentować wykończenie koperty. 

Pytanie odnośnie grawerunku. Będzie on wykonany tą samą metodą co w Pan Africa? 

 

raczej piaskowany bedzie, ale chińczyk moze zaskoczyć wiec nie mowie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nawet puściłem maila w tej sprawie więc zobaczymy, jaki będzie odzew  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.