Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Zdumiewająco dobrze zrobiony - dziękuje!post-37597-0-68443200-1568409080_thumb.jpeg

Cyt.

Dobry projekt nie musi niczego udowadniać na siłę fajerwerkami i tanimi błyskotkami

Edytowane przez JackFrost

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

architekt - który pasek na wybory? szary zamsz pod tarczę czy jasny crazy horse pod buty? :)

 

6b118a9483836af1.jpg

87421709a09f04f2.jpg

249790a703d95082.jpg

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu świetny zegarek Vratislavi. Ostatnio zaglądałem na forum w czasach projektowania Formmeistera i widzę że od tego czasu Vratislavia bardzo rozwinęła swoje projekty. Generalnie wszystkie projekty na tej kopercie bardzo ładnie wyszły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

80323317_2477440709179740_85559649526265

 

80668421_2477440715846406_90932473955079

 

79509703_2477440732513071_42632480519859

Architekt wersja druga (powyżej) trafia do mnie zdecydowanie bardziej niż pierwsza (i jeszcze bardziej niż rendery koncepcyjnej wersji z tarczą w kolorze miedzianym). Brak daty w tym wypadku na duży plus. Czekam na zdjęcia złożonego zegarka.

 

Czy oprócz Architekta wersja 2 planowany jest jeszcze inny zegarek w tej kopercie?


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Architekt wersja druga (powyżej) trafia do mnie zdecydowanie bardziej niż pierwsza (i jeszcze bardziej niż rendery koncepcyjnej wersji z tarczą w kolorze miedzianym). Brak daty w tym wypadku na duży plus. Czekam na zdjęcia złożonego zegarka.

Na początek to jeszcze poczekamy na docelową tarczę, ta jest próbna .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może taki ? datownik można wywalić. Napisy na dole też.

 

architekt-II.png

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie byłby piękny gdyby miał tarczę w kolorze troche odróżniajacym się od reszty. Np szampańska coś w odcieniu tej z Seiko SDGM001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miazga!!!
 

REWELACJA!!!
 

To jakiś konkretny pomysł czy tylko taka zabawa?

 

Chyba lepiej bez datownika, mimo iż to przydatna rzecz.

Napisy zostaw, równoważą tarczę. Z tych 2 dla mnie biały.

Na wskazówkach jest luma, na indeksach też?

Nie wiem czy drukowane 12 i 6 do końca mi się zgrywa z nałożonymi indeksami, z drugiej strony jak dasz nakładane cyfry to skończysz jako Longines Conquest :)

 

PS. Oryginalny Architekt jest fajny ale okno na datę minimalnie wysunięte poza obrys pierścienia kłuje trochę w oczy, lepiej by to wyglądało jakby wpisywało się w ten ring.

 

 

EDIT:

Spac przez ciebie QV nie mogę bo się podpaliłem strasznie. Jakoś mi się ten biały z Omegą Railmaster kojarzy, co jest komplementem.

 

post-107466-0-17684800-1583019266_thumb.jpeg

 

Myślałeś czy by nie pójść mocniej w stronę EDC i zrobić tarczę kanapkę z lumą wypełniającą zagłębienia? Do tego zastanawiam się jakby to pionowe szczotkowanie z pokazanej wcześniej wersji Architekt 2 pasowało tutaj, szlif promienisty robią wszyscy i może warto pójść inną drogą?

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie wymyśliłem. Wygrzebałem stary projekt Arctowskiego. Później on ewoluował w zupełnie innym kierunku ale takie były pierwsze wizualizacje. Czasem sięgamy po stare pomysły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biała tarcza bez daty - rewelacja.


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nic nowego nie wymyśliłem. Wygrzebałem stary projekt Arctowskiego. Później on ewoluował w zupełnie innym kierunku ale takie były pierwsze wizualizacje. Czasem sięgamy po stare pomysły.

 

Nie śledziłem projektu Arctowskiego, jakoś mi umknął niestety.

Dla mnie naprawdę świetny wariant, pisz jakby miał nastąpić restart.

 

PS. Pełny dekiel mam nadzieję :) ?

 

EDiT:

Przekopalem się przez temat Arctowskiego i na stronie nr 10 znalazłem faktycznie ten wariant, do mnie osobiście gada i to bardzo - świetny pomysł.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.