Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo jestem tutaj trochę nowy a widzę, że fajny zegarek się tworzy. Pytanie czy będzie on dostępny normalnie do kupienia czy tylko dla zapisanych osób?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki a pytanie do właściciela czy jest planowany może jakiś zegarek z mechanizmem nakręcanym ręcznie, czy tylko automaty wchodzą w grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W01 i B01 są super. Jeśli któryś z nich powstanie (z pełnym deklem) - biorę.

 

Te krzyże w pozostałych wersjach wprowadzają jakiś taki nieład na tarczy.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok dzięki a pytanie do właściciela czy jest planowany może jakiś zegarek z mechanizmem nakręcanym ręcznie, czy tylko automaty wchodzą w grę?

 

Mało kto produkuje już takie mechanizmy, mówię o mechanizmach które można kupić nie o jakichś manufakturowych cudach w zegarkach za dziesiątki tys złotych. Jeden z ostatnich takich werków włożyłem do modelu Avantgarde a i tak w połowie produkcji tego modelu producent zakończył produkcje mechanizmu.

Pytania ogólnie proszę zadawać w temacie Vratislavia w dziale zegarków Polskich a nie w tym temacie dedykowanym konkretnemu modelowi.

Wizualizacje są wstępne !!! wiec proszę się nie dopatrywać tam szlifów itd i przyjąć do wiadomości to co napisałem. Wszystkie białe mają strukturę tarczy Pan-africa.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie widzę czym one się różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w ogóle nie widzę czym one się różnią

To masz prościej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny fajny, żeby dodać mu życia faje jakby miał kolor tarczy taki jak Seiko skarb 059, w normalnych warunkach oświetleniowych czarny. Dopiero w ostrym świetle ujawnia się kolor :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na chwile obecna sytuacja wyglada tak (dla osob glosujacych na X albo Y zaznaczalem glos na obydwie wersje).

Wyglada na to, ze walka bedzie pomiedzy wariantami W01 i W02 dla jasnej tarczy oraz B01 i B03 dla ciemnej.

 

W01: 3 glosy

W02: 6 glosow

W04: 1 glos

 

B01: 4 glosy

B02: 2 głosy 

B02a: 0 glosow

B03: 4 glosy

 

Aktualizacja do postu kolegi opolczyk wlacznie (#257).

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj wczesniejszy post (#250 strona 13) zaktualizowany o glos kolegi Marrone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
Napisano (edytowane)

Na razie musimy dopracować i wybrać finalne wersje.(...) Raczej staramy się z Piotrem uciekać różnymi elementami od zrobienia kopii 1:1 jakiegoś Seiko czy JLC. :-)

Ale czarnego w stylu Geophisica mógłbyś zrobić - indeksy liczbowe i wskazówki koniecznie z beżową lumą:) Jeśli się nie mylę, to JLC nigdy nie zrobił czarnego Geophisica, Wejdź w lukę:)

post-54231-0-66863300-1583345229_thumb.jpg

Edytowane przez norbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby krzyż nie wyszedł jak w moim ds1. Z ćwierć milimetra nie wcelowany w indeksy 6 i 12. Odkąd zobaczyłem to strasznie mnie razi.

 

Ogólnie to boję się tylko żeby czarny nie był za bardzo podobny do tej deeski. 2c32cd636a01534a151de127a703e73d.jpg

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny chapter ring, indeksy, podziałka minutowa. Nie powinno być tak źle :)

 

PS. Masakryczna ta kreska do 12-ki, reszta ok a ta faktycznie jak autostrada w Wąchocku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

b2, w2.

Sekundowa niebieska jest absolutnie me gusta.

Srebrne są już w jubileuszowym, pan europie, pro militari. 

Druga sprawa, w białym nie mogą być srebrne wskazowki z białą lumą. Musi byc jakies przełamanie.


 

 

PS. Masakryczna ta kreska do 12-ki, reszta ok a ta faktycznie jak autostrada w Wąchocku...

 

W miarę prosto jest tylko na 3-ciej godzinie.


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosy dodane do postu #250.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do uslug, zalezy mi na tym projekcie wiec jesli moge pomoc to chetnie :)

 

Mam F&F, jednowskazowkowiec odpuszczam, ostrzylem zeby na Klingerta ale mam juz 2 divery i Architekt jest idealnym uzupelnieniem kolekcji.

 

Dawaj znac jak postepy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro bawimy się w głosowanie nad wersją:

 

I. Czarny - w sumie każda wersja czarnego JLC będzie fajna. Jestem za szlifem słoneczkowym, czyli wersja B03 (bez krzyża na tarczy).

 

II. Biały - marzy mi się biały PA/RE (bez daty) + niebieski sekundnik (tarcza, wskazówki i indeksy od RE).

 

Zainteresowanie PA jest na tyle duże, że taka wersja byłaby hitem sprzedażowym, więc Marcinie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.