Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

"Marzy mi sie" nie brzmi jak glosowanie :)

 

Mozesz wybrac wersje sposrod bialych, z zestawu oznaczonego jako finalny zebym mogl dodac glosy?

 

Dzieki :)

 

PS. Royal Europe sa nadal do nabycia wiec o ile PA faktycznie zeszla na pniu to tu chyba zainteresowanie jest juz troche mniejsze.

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Marzy mi sie" nie brzmi jak glosowanie :)

 

Mozesz wybrac wersje sposrod bialych, z zestawu oznaczonego jako finalny zebym mogl dodac glosy?

 

Dzieki :)

 

PS. Royal Europe sa nadal do nabycia wiec o ile PA faktycznie zeszla na pniu to tu chyba zainteresowanie jest juz troche mniejsze.

Tego co widzę to są ponieważ limitacja była większa niż pan afrika. Te sto sztuk zeszło już dawno.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spieram sie, nie wiem ile sztuk jest na stanie, opinia jest na bazie faktu, ze nadal sa w sprzedazy.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spieram sie, nie wiem ile sztuk jest na stanie, opinia jest na bazie faktu, ze nadal sa w sprzedazy.

 

:)

Pa była według strony w 100 sztukach. Re jest w limitacji 150 sztuk. Z raportów jakie QV wrzucał o dostępności, te sto sztuk dawno zeszło. I mi osobiście się wydajez że taka mniej więcej jest chłonność rynku na nowe modele. Co powyżej to już się schody zaczynają.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze masz sporo racji choc to tez zalezy od modelu, momentu w jakim sie pojawi w sprzedazy oraz jego oryginalnosci.

Rocznicowy byl bodajze w 200 sztukach, Formmeister niebieski w 150 i wyprzedaly sie dosc szybko.

Marcin ma tendencje do robienia przemyslanych ale skomplikowanych projektow a odbiorca masowy ma miec sikor i dobrze jeszcze jak marka rozpoznawana przez otoczenie.

Do tego rewolucja mikrobrandowa - w tej chwili jest naprawde mnostwo roznych producentow, oferujacych mniej lub bardziej udane modele i ciezko sie z wieksza partia przebic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 Biały - marzy mi się biały PA/RE (bez daty) + niebieski sekundnik (tarcza, wskazówki i indeksy od RE).

 

Dla mnie taki snowfake byłby kwintesencją serii opartej na tej kopercie.

Takie połączenie GS, Air Kinga i wrocławskiej szkoły designu od VC :)

 

Do RE podchodziłem już kilkakrotnie, ale zawsze coś mnie drażni - a to biała data, a to dekiel, a to odcień tarczy... Jakoś nie ma chemii.

 

Na tej podstawie można zrobić bardzo fajny projekt - gotowe rozwiązana jak koperta, wskazówki czy faktura tarczy już są przećwiczone. Wychodzę z założenia, że ładny, czytelny i praktyczny zegarek zawsze się sprzeda. Mi przydałby się taki zegarek na co dzień.

 

Oczywiście możemy tylko coś sugerować - decyzja w rękach Marcina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Genialne oba. Gdyby sie dało takie indeksy zrobić jak w Seiko sdgm...

Edytowane przez Vergangenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ładnie to wygląda. Rozumiem, że czarna tarcza bez faktury royal'a? Gładka, wręcz perłowa jak na obrazku? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba! Fajnie widziec ruch w tym projekcie. Czekam na kolejne update'y :)

 

Bialy mniam mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny - bardzo ładny.

Pytanie, czy wskazówki nie mogłyby być odrobinę większe (minimalnie szersze i dzięki temu bardziej masywne)?

 

Co do białego ponowię prośbę o taki snowflake od VC: obecna koperta, tarcza PA/RE (bez daty) w białym kolorze + niebieski sekundnik, wskazówki i indeksy od RE i dekiel z głebokim grawerem.

 

Wyszedłby genialny projekt wrocławskiej szkoły designu od VC :)

Trzymam kciuki za realizację i powodzenie takiego projektu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie znam się ale się wypowiem. Wydaje mi się że taki snowflake wcale łatwy do zrobienia nie jest (w tych pieniądzach) kombinowanie z nową, wymagająca tarcza przez chińskie rączki potrwa długo.

 

Wskazówki chyba były odchudzone i moim zdaniem zmiana na duży plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie myśleliście koledzy o tym by dodać jakiś element złoty w tych zegarkach na przykład złote wskazówki lub logo Vratislavia? Złote elementy zaczynają być znów modne i jeśli nie jest ich za dużo fajnie ocieplają zegarek a zarazem nie tworzą Cygana

post-74721-0-02020900-1584562056_thumb.jpg

Edytowane przez Vergangenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG-9973.jpg


przedłużyłem indeksy, a crosshaira z czarnego wywalimy bo co za dużo to nie zdrowo, skoro poszlismy w długie linie skali i długie indeksy to ten cross zabałagania tarcze.

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opcja bez krzyża i ze zredukowanym (środek)

przy okazji wyrównałem napis "DESIGNED IN POLAND" do okręgu indeksów

ce37af0ea89b57b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czarny bez krzyza robi sie nudny, jakos tak pusto i zwyczajnie.

Bialy - ciekaw jestem prototypow jak ta tarcza bedzie wygladac na zywo.

Czarny z krzyzem przemawia do mnie coraz bardziej, a sie nastawialem tak mocno na bialy - teraz nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też głosuje za krzyżem. Czarne w tej kupercie już były. Ten krzyż bardzo odmienia zegarek.

 

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin, pytanie w temacie indeksów, będą miały przekrój kwadratowy? Zastanowiłbym się czy minimalnie ich nie poszerzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.