Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie wtedy niespójny z Architektem pierwszej serii... Poza tym nazwa to smaczek - nie musi odzwierciedlać cech posiadacza zegarka, nie?

 

Ja np wcale nie jestem morskim mistrzem, gdyby ktoś miał wątpliwości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie jestem mistrzem mórz ani Explorerem, a w rozważanym kontekście nad osobami z "reverso" na blacie wolę się nie zastanawiać... ;-)

Architekt to nazwa i niech zostanie.

Edytowane przez szuwi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przyciemniona luma. Kształt ten co był. Najlepiej zrobić białą lumę, nie będzie problemów z odcieniami.

 

 

Musiałbym to zobaczyć na żywo ale być może biała luma, jak w RE, to niezły pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czarny już mogę uregulować należność. Jakkolwiek by wyglądał :) Chciałbym się jednak upewnić, czy dwie niemalże identyczne wersje czarnego z wcześniejszych wizualizacji różni faktura tarczy? Mat i szlif słoneczny, tak? Gdzieś mi to mignęło przed oczami, a teraz nie mogę znaleźć. Mnie osobiście strasznie ciekawi, jak by ta wersja wyglądała z tarczą "piano black", tak jak w SARX035. MZ z dobrym AR zamiotłaby mat i szlif słoneczny pod dekiel ;)

 

Mam również wrażenie, podobnie jak ktoś kilka postów wcześniej, że krótsze indeksy minutowe wprowadziłyby nieco więcej porządku na tarczy (takie jak w którejś z wcześniejszych wersji białego).

A dekielek pełny poproszę, bez wizjera z nadrukiem.

 

To takie moje luźne przemyślenia. Jak powiedziałem, czarnego biorę w ciemno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem taka masywna koperta I uszy nie pasują do koncepcji tarczy typu "time only". O wiele lepiej wyglądałaby w kopercie takiej jak choćby w kurono tokyo:post-90246-0-09650700-1585543825_thumb.jpg

 

To oczywiście tylko moje zdanie. Gdyby dodatkowo koperta miała średnicę do 38mm byłoby to, pod względem dizajnu, idealny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie

Hersh - udało Ci się kupić kurono, czy zdjęcie z sieci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hersh - udało Ci się kupić kurono, czy zdjęcie z sieci?

To zdjęcie Petera Chonga z Deployant.

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mam możliwości stworzenia renderow z kopertą inspirowaną kurono (albo do niej zbliżoną).

Być może tylko mi się wydaję, ale projektowana tarcza w połączeniu z rozmiarem koperty nie przekraczającym 38/39mm mogłaby być sprzedażowym hitem.

 

Piszę to mając nadgarstek mierzący 18,5 cm.

Sam wziął bym wówczas czarną I białą (no chyba, że byłaby jeszcze łososiowa- cóż o marzeniach też chyba możemy pisać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z brazowym paskiem jak dla mnie szal! Pieknie wyszlo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza piękna. Niestety koperta dyskwalifikuje - masywne, zbyt rzucające się w oczy uszy zupełnie nie pasują do tej tarczy (oczywiście moim zdaniem ale z całego serca życzę sukcesu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech się dobrze nosi! :-)

 

Tymczasem zdecydowałem o kształcie Architekta 2. Co prawda ankieta na fb wskazała, że 60% osób chciałoby niebieską wskazówkę zamiast niebieskiego napisu ale coś mi mówi, że trochę może się to wszystko gryźć. Wskazówki wszystkie planujemy szczotkowane surowe podobnie jak indeksy więc będą bardzo dobrze czytelne na tle białej tarczy ze strukturą. Jest to zupełnie inna optyka niż przy polerowanych wskazówkach. Wszystko to niuanse których nie da się oddać na takich płaskich grafikach. Zdecydowałem aby tylko napis był niebieski i nawiązanie do tego w postaci przeszycia na pasku. Koszty koszty koszty....paski są z obecnej serii Architekta i muszą zostać.

I tak zapłacimy krocie za nowe wskazówki tylko do 100szt zegarków. Dodatkowo szarpnie za kieszeń sprowadzona ze szwajcarii Super-Luminova w kolorze jasnego trytu. Dokładając do tego wszystkiego kurs dolara najwyższy od kilku lat....trzeba szukać oszczędności przynajmniej na pasku.

 

Ostatecznie to będzie jakoś tak wyglądało. Oczywiście na żywo powinno być po stokroć lepiej. Nie będę robił dla tej wersji profesjonalnego rendera bo to znowu kolejne koszty i czas. Musicie uruchomić wyobraźnię.

 

high-quality.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie to wygląda :) trochę mi wadzi napis Architekt - mogło by go nie być, ale i tak już postanowiłem że odkładam na niego kaskę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@QV dobrze ze zdecydowałeś się odpuścić niebieską wskazówkę.

 

Wyglada BARDZO fajnie, ciekaw jestem tej faktury na tarczy w tym kolorze.

 

Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie to wyglada. I super, ze są kolejne projekty na tej właśnie kopercie.

Edytowane przez Vergangenheit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co bransoleta, przecież ten zegarek to idealny kandydat na garniturowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby tarcza była beżowa a luma na wskazówkach i indeksach biała?

I czytelność by trochę wzrosła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do prototypowania zleciłem wersje jak poniżej. Efekt prac za 1 -1,5 mies. W między czasie powstaną rendery lepiej ukazujące detale wykończenia.

 

92595379_2569055323351611_79740897111467

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wersja z czarna tarcza w wariancie mat i krzyzem odpadla czy tez bedzie prototypowana?

 

Dla mnie obydwie powyzsze wersje fajne ale czarna z krzyzem wygladala potencjalnie rownie dobrze jesli nie lepiej.

Tyle marudzenia, ktore musialem z siebie wyrzucic, ustawilem przypomnienie i czekam na newsy / foty sampli za 4-6 tygodni.

 

Trzymam kciuki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaram się  :wub:

 

Super wyszło! Co chwila zmieniam zdanie, który lepszy...

 

Kiedy?

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.