Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Daleko...akurat tutaj jest sporo roboty bo nowe indeksy, nowe wskazówki i jeszcze luma ściągana ze szwajcarii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niecierpliwimy sie czekajac cierpliwie :D

 

Budzet na ten rok nadszarpniety, zostalo mi na jeden zakup a pomysly na zegarek mam dwa wiec cholernie ciekaw jestem jak ten Architekt V2 wyjdzie bo to moze byc petarda.

 

Jest szansa, ze do konca maja beda prototypy?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy przykład na to, że my swoje a dostawca swoje. Miała być struktura Pan-africa jest szlif słoneczny. Do poprawki poszły. Luma też.

 

Archi2black.jpg

archi2silvr.jpg

rchi2black2.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to faktycznie słabo i nie ma co się nastawiać na bliski termin. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale ten czarny prawie jak mat, w sumie nieźle wygląda. Dzięki temu będziesz wiedział, jak wyglądają obie wersje: szlif/mat (odpowiednio ustawione pod światło)  i "żłobiony" :)

Przez lumę indeksy 3, 6, 9, 12 "uciekają" optycznie do środka tarczy. Na czarnym jeszcze ujdzie, ale na białym nie wygląda to ciekawie. MZ, oczywiście.

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ta czarna tarcze nie wygląda tak źle default_wink.png jeszcze jakby był tak crosshair jak na fazie projektowej, to jiż w ogóle cud miód

__________
https://www.instagram.com/prz.wil/



Plusik! Czarny z krzyżem byłby git. Pewnie bym szarpał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja rowniez oplakuje brak krzyza, w zasadzie do obu wersji by podszedl - bralbym.

Z drugiej strony ufam tez intuicji QV i czekam na wersje docelowa, porownamy, zobaczymy.

Jak juz zostalo napisane moze dobrze sie stalo, bedzei pelny oglad i swiadoma decyzja co do produkcji.

 

Ile czasu na poprawke tarcz?

 

PS. Jest szansa przymierzyc ta tarcze do koperty zeby zobaczyc jak to by wygladalo?

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co QV, wskazowki OK czy prawo Murphy'ego :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powstaną jeszcze prototypy wskazówek z ciemniejszą lumą oraz białą. No i tarcza ze strukturą z Pan-africa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazówki i indeksy będą całe szczotkowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Białego w ogóle nie brałem pod uwagę, a tu niespodzianka - wysuwa się na prowadzenie. I to właśnie z tarczą jak wyżej. Wygląda świetnie.

 

Pytanie: ile można mieć zegarków z taką samą kopertą?

.

.

.

.

.

Odpowiedź: Wszystkie! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie najpierw podobal bialy, pozniej chcialem czarny, teraz znow bialy - sam nie wiem jeszcze z ktora tarcza, zobaczymy jak sie pokaze ta z faktura Pan Africa.

Tak czy siak juz jest dobrze, mysle ze finalnie, bez wzgledu na wariant tarczy wybrany, wyjdzie bardzo ladny zegarek - choc nadal zaluje, ze krzyz z czarnej wersji odpadl.

 

Dobrze w sumie, ze to wszystko sie przeciaga i mam czas grunt urobic (czytaj przygotowac psychicznie zone), ze chce kupic kolejny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi sie najpierw podobal bialy, pozniej chcialem czarny, teraz znow bialy - sam nie wiem jeszcze z ktora tarcza, zobaczymy jak sie pokaze ta z faktura Pan Africa.

Psssst. Weź dwa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba uwaznie wybierac bitwy, jak na rok abstynencji zakupowej cholernie duzo juz kupilem - a rozwody drogie, nie wiem czy na skarpetki by mi po zostalo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TRobert napisał:

Wskazówki i indeksy będą całe szczotkowane?

 

Tak. to właśnie jeden z głównych smaczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna matowa, czy prawie matowa fajowa.

Może jak wykonawcy zepsuli zlecenie, to niech już zostawią te "zepsute" i będzie kolejny Architekt ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten czarny jest wyjątkowo udany! Aż się zacząłem zastanawiać... mimo braku krzyża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę potencjał na dwa zupełnie rożne zegarki.

 

1. CZARNY: szczotkowane indeksy, beżowa luma i gładka tarcza. Będzie surowo. Zegarek militrany.

 

2. BIAŁY: polerowane indeksy (wyrzucić lumę z indeksów poproszę), polerowane wskazówki (najlepiej bez lumy, ażurowe w miejscu lumy), tarcza ze strukturą PA/RE. Będzie garniturowiec, że aż miło... Chętnie bym takiego kupił.

 

Tak pod rozwagę Marcinie ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnostwo zegarkow garniturowych ma lume:

 

l.jpg

 

Wiec ... ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz Sławek ale jaki militarny..?.... że Architekt, do woja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.