Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na poczatku bylem troche na nie ale im dluzej na niego patrze tym bardziej mi sie podoba. Gratuluje zakupu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie jaśniejszy. Też chcę coś podobnego, ale póki co rozkminiam inne zegarki, żeby to na jedno zamówienie wrzucić :)

Myślę tylko nad białą nicią, ale nie potrafie sobie tego wyobrazić na zegarku.

Edytowane przez 91maniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV jak tam sytuacja z V2? Dotarly tarcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Uprzedzam pytania. Innych wersji jeszcze nie złożyliśmy ale już ta moim zdaniem jest kompletna. Powiem nieskromnie, że osiągnąłem katharsis proporcji i harmonii wszystkich elementów na tarczy. Wszystkie długości, indeksów, linii, wskazówek grają ze sobą perfekcyjnie. Powinien dostać Red Dot award :D . Na pasek nie zwracajcie uwagi.

 

arch2-1.jpg

arch2-2.jpg

arch2-3.jpg

arch2-5.jpg

 

Edytowane przez QuadrifoglioVerde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pasek jest docelowy czy tak na szybko?

 

Fajnie wyszedł, bardzo fajnie, me gusta!

 

Czekam z niecierpliwością na biały!

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jojczyłem, ale teraz nie wiem, czy mu to na dobre nie wyszło. Jest naprawdę świetny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wszyscy o v2, a w moje ręce dopiero co trafił v1.

I bardzo cieszy. Ładny zegarek. Niebieski kolor na wskazówkach jest świetny. Czy to nie był pomysł @subarist ? Bo kolor taki jakby ze starych, kultowych Subaru Impreza.

1fce437199b58ae522113ec00cacff72.jpg

Edytowane przez Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
3 godziny temu, QuadrifoglioVerde napisał:

.......Powiem nieskromnie, że osiągnąłem katharsis proporcji i harmonii wszystkich elementów na tarczy. Wszystkie długości, indeksów, linii, wskazówek grają ze sobą perfekcyjnie. Powinien dostać Red Dot award :D . .......

 

 

 

 

 

 

Osiągnęliśmy

a za Red Dot się nie obrażę

świetnie wyszedł ten minimalizm w takich proporcjach

crosshair trochę szkoda ale i tak jest zaje...

10 minut temu, Perpetuum Mobile napisał:

Wszyscy o v2, a w moje ręce dopiero co trafił v1. emoji6.png

I bardzo cieszy. Ładny zegarek. Niebieski kolor na wskazówkach jest świetny. Czy to nie był pomysł @subarist ? Bo kolor taki jakby ze starych, kultowych Subaru Impreza. emoji16.png

 

faktem jest, że kolorystycznie pasuje także do subaraka (w kolorze lapis blue), szczególnie pasek który idealnie zgrał się z tapicerką mojego levorga /czarna z niebiesko-granatowymi przeszyciami/ ale akurat te decyzje co do granatu wypracowane były podczas licznych konsultacji / rozmów ....

Edytowane przez subarist

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby miał zgrabne, mniejsze uszy i kopertę o rozmiarze do 39mm, brałbym obydwie wersje.

 

A tak, to tylko pozachwycam się tarczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość norbie
W dniu 8.07.2020 o 18:50, QuadrifoglioVerde napisał:

Wszystkie długości, indeksów, linii, wskazówek grają ze sobą perfekcyjnie. Powinien dostać Red Dot award :D

Szczotkowanie wskazówki mogą być uznane za zbyt nowatorskie i nagrody nie będzie 😉

Myślę, że projekt jest na tyle udany, że wyprzeda się szybko.

Wtedy może wersja z crosshair i klasycznie wykończonymi wskazówkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Perpetuum Mobile@subarist@QuadrifoglioVerde szkoda że pasek od Architekta nie był też RE. Co jak co ale uważam że ten gładki zdecydowanie lepiej pasuje do zegarka gdzie na tarczy dzieje się na prawdę sporo. A tak to tłoczenie a La krokodyl trochę przekombinowało projekt... Ten pasek od Architekta jest na prawdę udany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, Wolf napisał:

Gdyby babcia miała wąsa, to byłaby dziadkiem. Koncert życzeń się już skończył ;)

__________
https://www.instagram.com/prz.wil/
 

Ale ja w trybie przypuszczającym, wiec argument, ze koncert życzen się skończył nie bardzo pasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarny wyszedł bardzo dobrze, wstępnie bardziej czekałem na białego, ale muszę przyznać że czarny namieszał... Jeśli biały wyjdzie równie dobrze, to będę miał taki sam dylemat jak z Klingertem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej wskazówki z nieco ciemniejszą lumą. Po prawej ( złożony zegarek, z sekundnikiem ) z jaśniejszą bardziej kremową. Na detale i wykonczenie nei zwracać uwagi to prototypy, pełne bugów.

 

aaaa1.jpg

aaaa2.jpg

aaaa4.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie, jeśli o czarnym mowa, zdecydowanie wersja z gładką tarczą i ciemna luma do tego. To żłobienie "słoneczne" w parze z długimi znacznikami indeksów to aż za dużo "dobrego" na tarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że gładka tarcza. (I celownik domalować )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gładka z celownikiem super ale... ta z fakturą czarna mi sie tez BARDZO podoba.

Wyszła oryginalnie i ze smakiem i w moim odczuciu (i tylko moim) fajnie to pasuje do siebie.

Biała w tym fatalnie oswietlonym zdjeciu ledwo widac, ciezko cokolwiek o niej powiedziec niestety.

Do czarnej luma chyba ta ciemniejsza lepiej pasuje.

 

Edytowane przez cordi7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.