Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
QuadrifoglioVerde

Vratislavia Conceptum - Architekt

Rekomendowane odpowiedzi

Ciemna luma i tarcza z fakturą wyglądają świetnie. Z gładką tarczą zaczął trochę przypominać Pro-Militari.

Edytowane przez Jogi

Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po załączonych zdjęciach wybrał bym czarnego bez faktury, chociaż z faktura też ciekawy. Ciekawy jestem jak wyjdzie biały, bo nie mam zegarka z jasną tarczą i na niego się najbardziej wstępnie nastawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie rację, faktura jest ciekawa ale moim zdaniem to przerost forny nad treścią i tarcza w świetle wpadac zaczyna w szarości.

Zostaniemy przy zwykłym szlifie. Lumy odcieniem jakoś bardzo się nie różnią i o dziwo świecą w ciemności z podobną intensywnością.

Wybierzemy ciemniejszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra decyzja z lumą.

 

Skoro odpada wersja z fakturą tym bardziej mi szkoda celownika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.07.2020 o 12:12, QuadrifoglioVerde napisał:

Macie rację, faktura jest ciekawa ale moim zdaniem to przerost forny nad treścią i tarcza w świetle wpadac zaczyna w szarości.

Zostaniemy przy zwykłym szlifie. Lumy odcieniem jakoś bardzo się nie różnią i o dziwo świecą w ciemności z podobną intensywnością.

Wybierzemy ciemniejszą.

 

Marcinie,

 

czy jest szansa na powstanie w przyszłości BIAŁEJ wersji RE?

W zasadzie projekt 1:1 (wskazówki, indeksy, data, faktura tarczy) - zmiana tylko koloru tarczy na białą i pełny dekiel.

RE/PA to bardzo udany projekt, a biały zegarek byłby idealną propozycją o ambicjach garniturowych.

 

Klasyka zawsze się obroni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Sławek W napisał:

 

Marcinie,

 

czy jest szansa na powstanie w przyszłości BIAŁEJ wersji RE?

W zasadzie projekt 1:1 (wskazówki, indeksy, data, faktura tarczy) - zmiana tylko koloru tarczy na białą i pełny dekiel.

RE/PA to bardzo udany projekt, a biały zegarek byłby idealną propozycją o ambicjach garniturowych.

 

Klasyka zawsze się obroni.

 

Nie mogę się doprosić aby przygotowano taki prototyp tarczy. Na razie powstanie wersja czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dobre rzeczy warto poczekać. Poczekamy na białego RE 🙂

 

P.S. Czarny RE  miazga! Do tego czarne okno datownika i będzie przecudownie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się trochę pogubiłem nie będzie na razie białego architekta czy PA/RE?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Nocny duch napisał:

Genialnie wyszła ta czarna tarcza.

 

To tylko "fotoszop", ale sądzę, że w rzeczywistości taki zegar byłby zjawiskowy, a jeszcze z AR, jakie ma RE, to już w ogóle :)

 

BTW, @QuadrifoglioVerde, taki RE z niebieską albo czarną tarczą i kopertą wykończoną trochę dokładniej pod względem szlifów/polerki, z ceną nieco wyższą niż teraz, to byłby "hit sezonu" :) Nie żebym się czepiał, bo wiem, że nie da się zmieścić w niewielkim budżecie ze wszystkim na poziomie TOP, dlatego nie wymagałbym szlifów jak w GS, ale takie np. Hamiltony potrafią to ogarnąć z ceną jeszcze do przełknięcia. Widziałem w jednym z tematów, jak ktoś pokazywał odnowioną Omegę, w sensie odtworzenia szlifów między innymi i tak mnie naszło, że może by oddać swoje RE na taki zabieg. Tylko pewnie kosztowałoby to drugie tyle co zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytam nieśmiało, czy to już przesądzone, że nie będzie krzyża w czarnym Architekcie II? Tak sobie pomyślałem, że jak architekt, to pewnie pracuje też w programach CAD, a jak tak, to krzyż świetnie by nawiązywał do CADowskiego crosshaira, co byłoby dodatkowym smaczkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz siedze cicho bo jojczylem o ten krzyz od dawna, moim zdaniem do tej czarnej tarczy pasuje bardzo dobrze.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce ktoś mojego architekta zanabyć? 2 razy na ręku dosłownie... Szkoda żeby leżał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu paru dni damy możliwość w sklepie zamówienia wersji Architekt II. Kropki na tarczy trochę zmienią kolory dla czytelności. Jak złożymy egzemplarz finalny to wkleję zdjęcia. Na razie wklejam starą próbę aby było wiadomo o którą wersję chodzi. Miała zostać odrzucona, ale dostawca jak zwykle coś źle zrozumiał i wyprodukował nam 100 takich tarcz więc szkoda zmarnować 🙂 Tym bardziej, że projekt uważamy za oryginalny i nietuzinkowy.

 

spacer.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widze tu inspiracje Nomosem Metro:

 

61jilEC33ZL._AC_UL1400_.jpg

 

ale w tej kopercie i z tymi wskazowkami jakos nie do konca mi to gra.

 

Tym niemniej model ciekawy, nietuzinkowy, trzymam kciuki za sprzedaz i wersje Architekt V3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O gustach się nie dyskutuje ;)

 

Ja się cieszę z każdego zrealizowanego (i jeszcze lepiej szybko sprzedanego) projektu.

 

QV ale ten model nazwijmy to przejściowy nie eliminuje wersji czarnej i białej czy... ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo walczyłem o ten projekt. Dla mnie to jest jak prezent pod choinkę. Pierwszefo architekta mam i najbardziej w nim lubie wskazówki. Szczerze, duzo bardziej się cieszę niz na v3. Wiem NOMOS i te sprawy. Ale zapomnijmy chwile o nim. Te wskazówki tez sa czyste w formie. Bez udziwnień. Maja fajny palony, niebieski kolor. W ten sposób nie jest to zżyna z nomosa. Mam wszystkie wcześniejsze modele w tej kopercie. Cos czuję, że ten bedzie w top 3. Razem z royalem i rocznicowym.

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto inny jak nie Opolczyk
 
Pewnie płaco mi za to!

Wysłane z mojego SM-G985F przy użyciu Tapatalka


 

Wrote @ ZX Spectrum. 16kb RAM, Z80A 3,54 MHzm, res. 256 × 192 - 15 colours. Powered by Sinclair BASIC.  

 

Stored @ geniue MK232P KASPRZAK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.